Jump to content

DumaDyma

Użytkownicy
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Stara się

About DumaDyma

 • Birthday 01/07/1984

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Białystok
 • GamerTag:
  DudRys
 • Nintendo ID:
  DudRys

Recent Profile Visitors

537 profile views
 1. Dawno nie używałem headseta ,ale z tego co pamiętam była możliwość słyszenia czatu na głośnikach tv. Coś zmieniło się ,czy może mam źle podłączane/ustawione w konsoli. Elite+hs+wyjście czatu w grupie ustawione na zastaw słuchawkowy i głośniki. Różne opcje,kable HDMI sprawdzałem i cały czas mam czat na hs.
 2. Dziekuję panie Capcom,budzę się i już wiem co będę robił wieczorem.
 3. To może i ja pochwałę sie swoim doświadczeniem z conqustem . Sprawa dotyczy oczywiście gubienia łączności lewego joy-cona. Konsola kupiona na premierę , używana jako handhalde w 99% . Chciałem to zrobić sam tzn zamontować w pada trochę tej gąbki, ale konsola od roku 2018 sporadycznie używana ,mówię(pipi) to jest gwara wysyłam do sklepu niech zrobią to "profesjonaliści". Czekałem równy miesiąc nim pad do mnie wrócił spoko nie paliło się więc luz. Co się okazało przyszedł nie mój pad inny nr seryjny w opłakanym stanie wizualnym , wymęczony jednym słowem(choć buttony nie mają pierwszej świeżości to ogólnie pad działa). Teraz sobie pisze maile na lini ja-sklep-cqe niby pepiczki badają sprawę . Dobrze ,że premiera DS została przesunięta , może do lata się wyrobią.
 4. DumaDyma

  Ashen

  Czyżby bohater drugiego planu.Bardzo liczę na cichy HIT
 5. Sprawdzałem już kilka słuchawek i wszystkie , jak dla mnie zdecydowanie za cicho grają. Z testów zauważyłem,ze no name z mikrofonem takie do gadania przez fona grają najgłośniej.
 6. Uff...trochę tego gówna można wyłapać.
 7. Dobre słuchawki do Swietcha?,dwie pary już sprawdzałem i każda jakoś cicho gra. Na innych sprzętach zdecydowanie głośniej dudnią. Co do laga lewego joycona , przy pierwszym odpaleniu miałem problem. Teraz gdy są naładowane,wszystko śmiga.
 8. -Tak słucham -Dzień dobry,kurier z tej strony po 10 będę z paczką -Ok dziękuje za informacje, do zobaczenia . Zimna krew,bez emocji,B.Linda style
 9. Switch rozebrany...sztywniutko wszystko upchane. https://tieba.baidu.com/p/4988497063?red_tag=1794578248 https://tieba.baidu.com/p/4988526087?red_tag=1810317206
 10. Chyba rozum>>>>>>>>>serce, skoro kupujesz na koniec roku? :) W moim przypadku serce>>>>>>>>>rozum, bo bierę na premierę! O czym Ty do mnie , preorder złożony ...
 11. W moim przypadku serce>>>>>>>>>rozum.Koniec roku będzie chyba najlepszym momentem na zakup Switcha
 12. Gonią za standardami branży ,new orginal story....Ooo to chętnie przytulę
 13. ~17 dni zostało do premiery,a tu trzeba posiłkować się przeciekami ...dziwi zachowanie Nintendo
 14. http://i.giphy.com/l0ExhxSG5rZewT7zy.gif Świetne są te różnorakie patenty z gierki tu akurat fizyka ponownie w akcji. AI zdaje się również będzie brylowało,na jednym z gameplay można zobaczyć spoko zachowanie bokogoblinów. Link wali do nich płonącymi strzałami , trafia obok nich w chaszcze,które zaczynają płonąć , ci podbiegają do ognia zapalają swoje pałki i walą na gnojka.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.