Jump to content

Tarantino

Użytkownicy
 • Content Count

  239
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-77 Bajkopisarz

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Milicja aa, Starh, bierz go. Generalnie to zaznacze ze cie rozumiem. Też jestem freakiem do sportu i ciężko odstawić. Ale przygotuj się ze na jakiś czas bieganie musi iść w odstawkę. Możesz ciężary robić jak masz sprzęt, rower jeśli cie nie boli Problem jest z diagnoza, a teraz szczególnie. Dobrze usg zrobić, choć teraz pewni uznają nogę za mało życiowa sprawę. Potem, po dobrej diagnozie i przeciwdziałaniu trzeba czasu. Co do rehabilitanta to naciskaj by cię nauczył, pokazał jakies materiały instruktażowe do automasazu. Bo to może wymagać sporooo sesji. No chyba że jesteś bogaty to faktycznie lepiej z koleżanką z darknetu
 2. 3 dni panie kochany to od walenia konia można zrobić przerwę. To fizjo są otwarci teraz?
 3. Tarantino

  Fotki

  Jego nie, ale twojego bym mógł w paszczu zjechać. Daj mi namiar jak coś.
 4. Tarantino

  Fotki

  Ty akurat największy ciężar jaki przerzucasz to skóra od twego kootasa, tak że wyjdź stąd bo zapowiadam Ci że cię pyta po mordzie obtrzaskam
 5. Tarantino

  Fotki

  Ale możesz nią kutange usmarowac i dać kobiecie do ssania, tak jako urozmaicenie. To rekompensuje kruczki.
 6. Tarantino

  Fotki

  Każda kobieta mi mówiła że mordą władam mistrzowsko. A makaron to mafia panie, mafia. Akurat mówię serio. Tam akurat jest to napisane, ale wiemy wszyscy że jest to w celu oszukanie konsumenta. Kiedyś tak się wyebalem na serku z Piątnicy. Mega nabity proteinami, 25 g. Tylko ze 25 g w pudełku jest, a małym druczkiem że 18 na 100. Mafia, mafia i koorwy lewackie.
 7. Tarantino

  Fotki

  Tak myślałem, nieprzydatna jednostka. Czemu więc on mordę rozwiera w Spartakusie, miejscu zacnym?
 8. Tarantino

  Fotki

  Dobrze wyczuwasz. Trufle też byś wyczuł może?
 9. Tarantino

  Fotki

  Przypier dole ci pytongiem za głupotę.
 10. Tarantino

  Odżywianie

  Jest. Nie zauważyłem. S(pipi)ysyny wprowadzają w błąd tylko. I mam (pipi)a ważyć obślizgły makaron zamiast chigienicznie przed ugotowaniem? Gdzie tu jakieś, rzeczniki praw konsumenta Kanabis, jesteś moim bohaterem.
 11. Tarantino

  Odżywianie

  Przed gotowaniem rozumiem? Logiczne ale wolałem się upewnić. Dziękuję.
 12. Tarantino

  Odżywianie

  No dobra, lecimy z redukcja. Pytanie takie. Mamy sobie makaron brązowy. 150 kcal w 100 gramach. Tak napisane na opakowaniu. Czyli wsypuje na wagę 100 gramów i gotuję jeśli chce 150 kcal zjeść? Czy też mam go zważyć po ugotowaniu bo wtedy zmienia np wagę? Jak to się liczy?
 13. Tarantino

  Fotki

  Litwin Ty popracuj nad elementem nazywanym inteligencja emocjonalna bo wożą cie jak dzyndzelek po psiosze. Czasem trzeba wiedzieć kiedy odpuścić bo oraz się sam. Ty swoje zdjęcia pokazales, na co też trzeba jakiejś tam, odwagi. Formę masz, dobra, wzrost to nie twoja wina, jest spoko. A ty się kłócisz z np maciucha który swej formy nie pokaże. Jest sens? Zerowy.
 14. Tarantino

  PlayStation Now

  Chyba jest jak mówisz, dzięki. Polska karta przechodzi jako wymagana do podania. Czy ja normalnie mogę z niej zapłacić i sobie przewalutuja z PLN na Funty?
 15. Tarantino

  PlayStation Now

  Tak. Pytam o możliwość zdobywania pucharków jednak tych gier z PS3 na swoim głównym profilu. Czyli na profilu polskim. Wiem że są streamowane, ale czy moge zrobić tak by pucharki na polskie konto szły?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.