Jump to content

Szopan

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  Szopan78
 1. Najlepiej teraz na eneba kody 7dni x 10(z kodem rabatowym „Lowcygier”). 70 dni wychodzi ~ 32 zł. Opcja zarówno dla nowych jak i z aktywnym GPU. Ja tak wczoraj nabiłem sobie rok GPU. Wychodzi 12 miesiecy za ok 170 zł. Jedyna uciążliwość to klepanie kodow bo każde „7 dni” mamy osobno.
 2. Kupijąc xsx i zakladajac nowe konto A specjalnie dla gpu 3 miechy za 4 zł (aktywując ofertę) i grając na innym koncie B,które ma być właściwym to: po upływie okresu promocyjnego na koncie A, aktywuję gpu na koncie B,to: mogę grać we wcześniej pobrane gry z konta A z gpu,czy muszę je pobierać od nowa?(konto A nie ma juz aktywnego gpu).
 3. Panowie, Robię przesiadkę z PS4 na XSX i poczytałem trochę o GPU, który mnie interesuje. Czy dobrze to ogarniam: Zakładam nowe konto na xsx lub loguję się na innym bez aktywnej subskrypcji. Kupuję gold np. na 12 miesięcy i za 4 zł dokupuję GPU i następuje konwersja Gold do gpu na 12 miesięcy. Po upływie 12 miesięcy robię tak samo z tą różnicą, że miesięczny GPU do konwersji nie będzie kosztował 4 zł tylko np. 54 i przekonwertuje mi abo na kolejne 12 miesięcy GPU?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.