Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, funditto napisał:

Pisałem to już wczoraj w temacie o E3, ale tu też nie zaszkodzi: dla mnie najlepsza niespodzianka wczorajszej konferencji i liczę na to, że nie pokpią sprawy i wyjdzie joystick pod tę grę na Xboxa. Nie chcę w to grać na padzie 

ale chyba są już teraz joysticki kompatybline z xbox one, prawda?

Odnośnik do komentarza

bez przesady aż tak pięknie się to nie prezentuje.

 

Ciekaw jestem jak duży teren przyjdzie nam oblatać. Napis sugeruje że cały obszar w grze został stworzony na podstawie zdjęć satelitarnych i systemu LIDAR + trochę pracy ręcznej nad detalami. A końcowy model 3d będzie streamowany do naszych konsol z chmury.

 

Teoretycznie można odtworzyć w ten sposób całą kule ziemską, ale tam gdzie liczba skanowań była zbyt mała (czyli na terenach mniej turystycznych) jest ryzyko powstanie różnych potworków graficznych. No ciekawe

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2019 o 13:15, ASX napisał:

bez przesady aż tak pięknie się to nie prezentuje.

 

Ciekaw jestem jak duży teren przyjdzie nam oblatać. Napis sugeruje że cały obszar w grze został stworzony na podstawie zdjęć satelitarnych i systemu LIDAR + trochę pracy ręcznej nad detalami. A końcowy model 3d będzie streamowany do naszych konsol z chmury.

 

Teoretycznie można odtworzyć w ten sposób całą kule ziemską, ale tam gdzie liczba skanowań była zbyt mała (czyli na terenach mniej turystycznych) jest ryzyko powstanie różnych potworków graficznych. No ciekawe

 

 

Ale by było dobrze gdyby przekazano tą kulę  później googlowi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kilka nowych informacji: 

- wersja PC jest priorytetem, ale ta na Xboxa też ma być dobrze zoptymalizowana

- będzie wsparcie modów (również komercyjnych, robionych przez zewnętrzne firmy) 

- będzie wsparcie dla joysticków i innych akcesoriów (np pedałów) 

 

Marzy mi się porządny sprzęt do latania, ale obawiam się, że to przekroczy moje możliwości finansowe 

Odnośnik do komentarza

Znając życie i siebie skończy się na 3 przelotach:

 

1. Nad miejscem zamieszkania

2. Jakies znane popularne i dobrze odwzorowane miejsce aby pooglądac grafike

3. za ostatnim razem wezmie się najwiekszego boeinga i rozbije sie spektakularnie w środku jakiegoś dużego miasta.

 

I to pewnie będzie na tyle w moim wypadku. 250 zł bym za to nie zaplacił, ale dzięki możliwości ogrania gierki w gamepassie trochę się jaram;D

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...