Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem w dziale PC, ale tam nie ma ludzi.

Da się zaoszczędzić na GP na PC? Tzn. sam w sobie jest tańszy i ni trzeba live, ale może jest sposób na tansze doładowania?

 

Jakbym miał konsolę, to bym szedł na łatwiznę i brał coś takiego: https://www.cdkeys.com/catalogsearch/result/?q=game pass

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Aleks napisał:

Czy przy tej cebuli Gold -> GPU jest istotne czy daną usługę wykupują przez podpiętą kartę, czy kodem aktywacyjnym (gift card)?

Nie, ważne, żebyś kupił GPU na tym samym koncie gdzie masz Golda, a forma zakupu nie ma znaczenia. 

6 minut temu, Moldar napisał:

Aby kupić kolejny rok ea play trzeba mieć zdrapkę?

Tez nie, możesz PayPalem, kartą albo zdrapką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Robiłem ostatnim sposobem z łowców gier https://lowcygier.pl/polecane/promocje-na-xbox-game-pass-4-miesiace-za-1293-zl-6-miesiecy-za-4609-zl-17-miesiecy-za-18834-zl/?fbclid=IwAR2o0G8_L__pg8PKeW95frInR4eMYTRExdTJk4qlJoQmWyap12eHMYknpYk

 

Tylko, że 12 miesięcy golda skonwertowali mi tylko do 4 miesięcy gpu. Ostatecznie wyszło GPU do maja 2021 zamiast lutego 2022. Tak teraz jest czy to ja coś popsułem?

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Kosmos napisał:

Robiłem ostatnim sposobem z łowców gier https://lowcygier.pl/polecane/promocje-na-xbox-game-pass-4-miesiace-za-1293-zl-6-miesiecy-za-4609-zl-17-miesiecy-za-18834-zl/?fbclid=IwAR2o0G8_L__pg8PKeW95frInR4eMYTRExdTJk4qlJoQmWyap12eHMYknpYk

 

Tylko, że 12 miesięcy golda skonwertowali mi tylko do 4 miesięcy gpu. Ostatecznie wyszło GPU do maja 2021 zamiast lutego 2022. Tak teraz jest czy to ja coś popsułem?

Te debile na początku  podają odwrotny sposób.

 

NAJPIERW kupujesz Golda, a później aktywujesz GPU.

 

 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Właśnie sposób podali po kolei. Problem był taki, że pierwszy raz wklepałem kod z xbox gold i w jakiś sposób mi nie wskoczył, a ja podjąłem już kolejne kroki. Potem się zdziwiłem, że coś krótko ten gamepass (bo tylko do stycznia 2021). Znowu wklepałem kod i już zadziałał, jednak gpu aktywowane zostało "tylko" do maja. Rozumiem, że już tego nie da się wydłużyć gdzieś w opcjach (zrobić następną konwersję), żeby faktycznie wyszło 17 miesięcy zmamiast 8 ;)

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kosmos napisał:

Właśnie sposób podali po kolei. Problem był taki, że pierwszy raz wklepałem kod z xbox gold i w jakiś sposób mi nie wskoczył, a ja podjąłem już kolejne kroki. Potem się zdziwiłem, że coś krótko ten gamepass (bo tylko do stycznia 2021). Znowu wklepałem kod i już zadziałał, jednak gpu aktywowane zostało "tylko" do maja. Rozumiem, że już tego nie da się wydłużyć gdzieś w opcjach (zrobić następną konwersję), żeby faktycznie wyszło 17 miesięcy zmamiast 8 ;)

Musisz teraz działać metodą na EA Play, którą podałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poradnik Full Ultimate:

https://www.pepper.pl/promocje/xbox-pc-game-pass-ultimate-gpu-15-miesiecy-za-ok-124-zl-prosze-czytac-opis-vpn-konto-pl-zostanwdomu-262407

 

- krok po kroku jak zrobic zakup po vpn'ie

- dzielenie konta na 2 osoby

- zakup nowego konta, a granie na starym

 

PS. Ja bralem 12 miesiecy Golda za 149zl z allegro. Byla zabawa z vpn'en us, ale bez zadnego problemu weszly 2 kodziki (info jak ktos nie chce kupowac na enebie, cdkeys itp)

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.