Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Respect Mevek. Jak pisałem w innym temacie, ja sobie odpuściłem to wyzwanie. Gdybym w Rayman'a grał na PS4 lub PS3 pewnie szedłbym na platynę. Ale diament w wyzwaniu to miesiące hardkorowego wyrabiania skilla. Ile czasu dziennie próbowałeś?

 

A tymczasem u mnie genialny Driveclub trudność platyny 3/10, oraz 100% z DLC (trudność DLC 5/10, zobaczymy co będzie dalej :D ).

Odnośnik do komentarza

Respect Mevek. Jak pisałem w innym temacie, ja sobie odpuściłem to wyzwanie. Gdybym w Rayman'a grał na PS4 lub PS3 pewnie szedłbym na platynę. Ale diament w wyzwaniu to miesiące hardkorowego wyrabiania skilla. Ile czasu dziennie próbowałeś?

Nie przesadzajmy. Trzeba sie tylko trochę ograć i wyłapać te łatwiejsze dla nas wyzwania. Następnie czekać, az jedno z nich trafi do tygodniowego działu. Kiedy ten dzień nadejdzie pozostaje nam tylko ćwiczyć. Poza tym w wyzwaniu tygodniowym berze udział ponad 2 500 graczy, czyli musimy sie zmieścić w pierwszej 25. Ja bylem w pierwszej 5, ale spadłem na 7 pozycje. Fartło mi, ot co. 

 

P.S

Dziś tez siadzie diamencik na dobranoc.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ostatnie platynki:

 

Far Cry 3 - 4/10

 

Trochę późno nie? Wiecie, z FC3 mam tak, że jako grę oceniam go bardzo wysoko. To jedna z lepszych jak nie najlepsza gra 2012 roku, ale kiedy zachwycony przeszedłem grę, miałem większość zrobioną i do szczęścia pozostało mi trofea za strzał z 70 metrów i tego typu, znajdźki i co-op. Powiedziałem sobie, że platyna nie wygląda na trudną więc robię ją. Ale w międzyczasie odpaliłem coopa i się przeraziłem. Tak beznadziejnej kooperacji dawno w grach nie widziałem. Zraziłem się z miejsca i nagle ochota na platynowanie mi przeszła, więc odpuściłem. Ponad miesiąc temu przyszła ochota na FC4, ale stwierdziłem, że nie da mi spokoju ta platyna w FC3 bo czwórkę też będę chciał splatynować. No więc wróciłem, pozbierałem trofea z singla i wymęczyłem coopa. Genialna gra, fatalny coop.

 

Tearaway - 2/10

 

Bardzo łatwa platyna w fantastycznej gierce. Jako platformówka jest dobra ale ma genialny design. Do tego dochodzi idealnie pasująca muzyka. Gra nie jest za długa i trudna dzięki czemu poziom platyny jest niewysoki. Po przejściu gry wystarczyło wczytać kilka chapterów dla pomniejszych pucharkow i voila.

 

Far Cry 4 - 3/10

 

Gra i platyna są do FC3 bardzo zbliżone. Sam singiel jest wymagający w takim samym stopniu z tą różnicą, że co-op jest nieporównywalnie lepszy, a o irytację przyprawiał mnie jedynie pucharek o rozegranie meczów w każdym trybie. Miałem pecha, bo pierwszych 8 rozgrywek nie byłem w stanie ukończyć, przez nieudaną migrację hosta. Po wylaniu żali na forumku kolejne 3 były udane (choc w dwóch host też migrował z tą różnicą, że udanie). Prosta i przyjemna platyna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zasłużony nr. 13 platyny przypadł mi akurat w Assasin's Creed: Rogue i to w jedyne 36 godzNajgorsze zbierackie trofea jakie do tej pory miałem. Pal licho 200 fragmentów Animusa, mimo że zbieranie ich jest strasznie nużące. Najbardziej irytowało mnie rozwalenie 100 gór lodowych (nie ma to jak pływanie jak debil po Atlantyku i strzelanie do lodu) i napadnięcie na 20 konwojów morskich, które pojawiają się od święta. Dobrze, że gra rekompensuje to miłym gameplayem i ciekawą fabułą, mimo że nieprzyzwoicie krótką. Jednak przez jakiś czas nie mam ochoty oglądać żadnego statku.

Jeżeli miałbym ocenić trudność to spokojnie jakieś 3/10, jednakże dodając do tego długość jej robienia (i momentami wszechogarniającą nudę) myślę, że bardziej odpowiednie byłoby 5/10.

Pora zmierzyć się teraz z trybem Koszmar w Dragon Age'u.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uncharted: Golden Abyss - 4.5/10

 

Powiedziałem sobie, że w serii Uncharted musze mieć platyny we wszystkich grach więc nieunikniony był powrót i wbicie grindowalnych trofeów. To najtrudniejsza platyna w serii Uncharted przez to, że najbardziej męcząca. Grinding z trofeami był o tyle trudniejszy, że etapy do grindowania miały mniejszą ilość przeciwników więc trwało to dłużej i do tego doszły durne sety skarbów, których wypadanie jest randomowe. Niecierpie czegoś takiego, kiedy coś nie zależy od skila tylko szczęścia. Dla przykładu wczoraj miałem w secie arkanii do zebrania 10 kart. Pierwsze 8 wpadło w ok. 10 minut. Ostatnie 2 grindowałem większą część Drogówki, która na HBO leciała w tle. Od samego początku filmu do prawie końca. Fuck you, Bend.

 

Platyna łatwa, ale najbardziej irytująca i męcząca.

Odnośnik do komentarza

TEARAWAY - 3/10

Świetna giera i co do tego to nie mam żadnych wątpliwości  :banderas:

Bawiłem sie super, także juz zaznaczam, ze kupuje wersje na PS4. Ocena taka, a nie inna, ponieważ nie które elementy zręcznościowe nie należą do najłatwiejszych. Z pomocą przyszła kamera FP, znajdująca sie pod  :Triangle18x18: i nawet jeden easter sie znalazł z LBP.  Pozdrawiam i zachęcam do gry.

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No tylko jest jeden problem,ostatnio poznani gracze są z 3 miesięcy do tyłu,jeszcze jak w blura grałem więc nic z tego.edit: kurde muszę nauczyć się czytać, dobra dzisiaj się pobawię z tym

Ja mogę pomóc. Dodaj mnie. Jestem dziś od 22:30
Dzięki za dobre chęci ale już to zrobiłem, platyna wpadła. Jakieś durne szczęście miałem i trafiłem na dzieciaka z headsetem i mi pomógł :3
Odnośnik do komentarza

Yeah! Wpadła pierwsza platynka w 2015 i 12 w ogóle. Świetnie się bawiłem.

 

w6Hrl52.jpg

 

Resident Evil HD Remaster 5/10

 

Zasadniczo łatwa platyna i powinno być 3/10, ale dwa trofea sprawiły mi problem. Musiałem dwa razy powtarzać grę od początku. W sumie trzeba przejść min. 4 razy, ale lepiej zaplanować sobie więcej przejść. Pierwszy kłopotliwy trofik to speed run na normalu (bez bonusowych broni). Trzeba się zmieścić w 3 godzinach, pierwszy raz wyszło mi 3h15m :) Za drugim razem biegłem jak opętany, prawie bez sejwów które zjadają dużo czasu. I udało mi się w 2h35m. Masterzy robią chyba w 1h30m. Drugi problematyczny trofik to przejście gry bez sejwowania. Skoczy napięcie, zrobisz coś głupiego - grasz od nowa. Tu też zaliczyłem faila

 

 

W jaskini rozjechała mnie wielka kula, ta druga dokładnie. Ona startuje w trakcie cut-scenki, trzeba idealnie wyczuć moment, obrócić chłopka i uciekać. Spóźniłem się o sekundę i musiałem grać od nowa.

Inny łatwy do spaprania moment to "walka" z Lisą. Trzeba się trzymać z dala od przepaści. Wesker zawsze mi tam spada. Huntery nie były trudne, od razu je tłukłem z wyrzutni i zawsze miałem przy sobie apteczkę.

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Moja 57 i druga w tym roku (po Driveclub GOTY) dziś w AC: Unity. Nic trudnego, ale bardzo czasochłonna (skrzynie i kokardy). Czekam teraz na DLC Dead Kings, które ukaże się w przyszłym tyg (o dziwo nie mam dość) i będę miał 100% we wszystkich Asasynach :D (nie liczę Liberation i Rogue, w które nie grałem) czyli AC2, Brotherhood, Reveletions, AC3, AC4: BF i AC:U :obama:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Stało się, pomimo utrudnień Gearboxu udało mi się wbić platynę w pierwszym Borderlands. Wielkie dzięki dla Kyo, który użyczył konto z platyną i sejwa bez którego nie da się aktualnie wbić pucharka And They'll Tell Two Friends. Pucharki do skompletowania nie są ciężkie, identyczny poziom co BL2 i TPS (jedynie ten niedziałający online jest problemem) czyli coś w okolicach 5-6.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Pierwsza platynka w tym roku i 4 ogólnie :D Wiem że do Was mi daleko ale i tak się z tego cieszę.

 

 

Prototype 2 - 3/10

 

Bardzo świetnie się bawiłem, najpierw przechodziłem na normalu, mogłem wcześniej sprawdzić trofiki to bym wiedział zeby grać od razu na hardzie.

Po pierwszym przejściu brakowały mi tylko 2 trofiki do platyny, wbić 23lvl i przejść grę na hardzie. 

Jako że wszystko inne miałem już wymaxowane po pierwszym przejściu tak hard był dla mnie jak easy, bez śmierci - zacząłem grać jakoś o 16-17 a skończyłem koło 22. 

 

Tak czy inaczej, wszystkie moje 4 platyny to takie, które wbijało mi się z niezwykłą przyjemnością.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...