Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Update w spoilerze!

1)

858435234.jpg

Super Exploding Zoo (PSV, PS4) - 3/10.

Nawet nie wiem, jak to sie stalo. Gierka jest dość miodna do pogiercowania w każdej wolnej chwili, a tych mam ostatnio dość mało, ale jednak nie tak bardzo  ;)  Chwale sobie czas spędzony z ta gra przy Vicie. W platyne wlicza sie online, oraz kilka wymagajacych trofeow, stad wyższa ocena. Piona

 
2)
LEGO Batman 2: DC Super Heroes (PSV) : 3/10 - bo jednak sa male wyzwania. Samo sie nie zrobi  :)

 

 
3)

2v8oe2t.jpg

 

Gravity rush  - Teraz to ja czekam na sequel z wypiekami na twarzy - chodz w sumie jeszcze DLC mi zostały, które z chęcią wymasteruje.

Giera miodna. Platyne zaś oceniam na 4/10. Pozdro..

 

 

 

4)

KILLZONE: MERCENARY (PSV) - 4/10 

 

zspw0l.jpg

 

Wszystko fajnie gdyby nie żmudne granie po sieci, dla kilku pucharków, ale ze to w końcu Vita, którą zabiera sie prawie wszędzie, wiec sie nie gniewam. Calak zajął mi: 24+15(offline)+13(online), co daje dokładnie 52 godzinki zabawy. Niezły wynik, prawda  :D

 

 

2dhgocj.jpg

 

2jb8ef4.jpg

 

 

 

 

5)

Batman: Arkham Asylum - 6.5/10,

Najwięcej trudności sprawiły mi wyzwania " Combat ". Wiadomo.. same w sobie, sa wymagające, ale do tego dochodzi jeszcze moje lenistwo, przez które ominąłem samouczek. Dopiero chłopaki na forum wytłumaczyli mi, jak rzucać batarang i batclaw nie tracąc przy tym na ciągłości kombosa. Gdy juz opanowałem wykorzystywanie tych dodatkowych umiejętności, wyzwania wręcz padały, jak muchy. Prawda jest taka, ze wystarczy opanować i przyswoić sobie mechanikę gry, a reszta przyjdzie sama z upływem wyzwań, krok po kroku.  Sama gra wymiata, mocne 9/10. Głownie dzięki mechanice walki, która jest zaje.bista. Daje dużo satysfakcji z pokonywania, kombinowania i łączenia przeróżnych akcji w jedno kombo. Za to nalezą sie brawa. Do tego dochodzą zagadki, postaci, bosowie i fabula. Wszystko fajnie współgra i tworzy kozacki klimacik. Na pewno skusze sie na odświeżoną edycje i raz jeszcze przejdę AA i dalej AC oraz AK. Pierwsze starcie z seria bardzo pozytywne, mile zaskoczenie dla mnie, ale niestety za dużo w tym roku wychodzi, także powrót do Batmana zaliczę dopiero, po premierze Arkham Collection. Tymczasem..

 

6)

Rocketbirds: Hardboiled Chicken (Vita): 2+/10 za wymagajacego bossa na trudnym poziomie. Bylo by milo, gdyby poprawili rzucanie granatami, bo serio to on jest latwy, tylko sterowanie to utrudnia.

 

7)

Minecraft (PSV): 1+/10 - bowiem wszystko ladnie wpada w swiecie samouczka. Nowy patch troche utrudnia sprawe i glitch'uje kilka trofeow, ale to mozna ladnie obejsc. Gra jest slaba, ale jak mam wbite 80% to nie wypada nie dobic do calaka :-P

 

 

 

I teraz jeszcze pozycja nr. 8:

 

Minecraft (PS3): 1+/10 - podobnie, jak na Vicie. 

 

P.S

Postanowiłem wrzucic wszystko w jeden post, by ułatwić Grzesiowi, zapowiedziany weekendowy up-date.

Pozdrawiam..

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...