Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje, wzięło mnie ostatnio na Wipka, chyba zamówię na allegro, bo tanio chodzi :D Ale nie wiem co się tak męczycie z kampanią, serio w moim przypadku nie było tak ciężko. Hmm, pewnie po prostu miałem szczęście :D Ale to już chyba 1.5 roku temu wbiłem platynę, wspomnienia się zacierają ;)

Odnośnik do komentarza

3 platyny w tym roku:

 

Killzone: Shadow Fall 8/10

na trudność platyny składa się przede bardzo czasochłonne multi

 

Infamous: First Light 4/10

podobnie jak w przypadku podstawki przyjemna i bezproblemowa platynka, areny dają w kość tylko na początku po ogarnięciu wszystkich mocy robi się na prawdę bardzo łatwo

 

Plants vs Zobies: Garden Warfare 5/10

dobicie do 50 lvl i 10 lvl postaci zajmuje sporo czasu, sprawę ułatwiają skip challange stars, których użyłem grubo ponad 100 (w tym 50 naraz aby wbić od razu z 45 na 50 lvl :P , Garden Ops na poziomie Crazy po kilku próbach z randomami też spokojnie da się zaliczyć

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Driveclub no dam te 2/10. Łatwa platyna, ale dość czasochłonna. Skilla nie potrzeba mieć, po prostu trzeba grać i grać. Jedno głupie trofeum jest przez które musiałem zagrać kilkaset driftów i przez kilkaset kilometrów robić drafting xD Żmudne to było, ale w końcu wpadło.

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

830px-DMCLogocopyag30fm4dn3ss.png

Gra mojego życia, bawiła mnie tak samo jak 13 lat temu kiedy pierwszy raz w nią grałem. Czysty geniusz 6/6, nic się nie zestarzała, polecam każdemu. Nie będę oceniał trudności platyny, bo to sprawa indywidualna. Samo DMD nie jest jakoś specjalnie trudne, chociaż u mnie kilka kurew poleciało bo robiłem wszystkie misje na S. Ten ost :banderas:

[yt]

[/yt]

Edit: Skoro wymaga się dania oceny trudności platyny to jak dla mnie 3/6, jeżeli ktoś nie ma do czynienia ze slasherami to pewnie 5/6.  Gra jest krótka, czyli trofea za 3 stopnie trudności nie zajmą dużo czasu. W DMD trudność mogą sprawić jedynie bossowie (4.5x hp robi swoje). "I read you like a book" będzie prawdopodobnie ostatni trofeum (jak u mnie) bo niektóre ruchy są prawie w ogóle nie używane przez wrogów.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dead or Alive 5 The Last Round

 

Trudnosc platyny - Sam nie wiem, chyba dalbym 3/10.

 

Swietna gra, masa zabawy, zwlaszcza ze online żywe (gralem na PS3), machajace sie cycki. Ogolnie moja ulubiona bijatyka i polecam, jak stanieje to sprobuje wersje PS4 zeby zobaczyc czy sa jakies wieksze zmiany graficzne i jak sie zachwouja tam piersi :reggie:

Odnośnik do komentarza

Huh nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło zdobyć 3 platyn w jednym tyg., a tu proszę:

 

Fifa 15- 5/10. Generalnie platyna nie jest trudna, tylko problematyczna. Z początku miałem jej nie wbijać (ustawki!) ale dzięki przyjaznemu zbiegowi okoliczności (thx Aem) udało się złapać dwa trofea potrzebujących ustawki 4 Graczy. Reszta to granie z kumplami i głupie zadania jak co roku typu extra effort.

 

Sleeping Dogs: Definitive Edition- 3/10. Łatwa i przyjemna platynka znana z PS3 tylko tym razem trzeba wykonać wszystkie zawarte misje jako DLC z poprzedniej edycji (w tym turniej Zodiac), więc czas wbicia zwiększa się o ok 15h.

 

The Order 1886- 1/10 :facepalmz:

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Deus Ex HR: 3/6 Można zrobić platynę za jednym podejsciem jeżeli pacifist i foxiest sie nie zglitch'ują. Mnie niestety pacifist nie wpadł za pierwszym razem.

God of War HD: 2/6 Jezeli ktos zna gre na pamiec to zrobi platynę przechodząc grę raz. Nie ma niczego wymagającego ani czasochłonnego

Dynasty Warriors 7: 4/6 Gra sama w sobie nie jest trudna, ale trzeba cholernie dlugo grindowac skill pointsy. Nie dotknę zadnego innego musou przez lata.

Odnośnik do komentarza

Deus Ex HR: 3/6 Można zrobić platynę za jednym podejsciem jeżeli pacifist i foxiest sie nie zglitch'ują. Mnie niestety pacifist nie wpadł za pierwszym razem.

God of War HD: 2/6 Jezeli ktos zna gre na pamiec to zrobi platynę przechodząc grę raz. Nie ma niczego wymagającego ani czasochłonnego

Dynasty Warriors 7: 4/6 Gra sama w sobie nie jest trudna, ale trzeba cholernie dlugo grindowac skill pointsy. Nie dotknę zadnego innego musou przez lata.

Skala ocen w temacie to 1-10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Transformers: War for Cybertron - 5/10 Single player przyjemny, poziomy trudności stackują się. Nie ma szansy na ominięcie żadnego trofeum, bo można cofnąć się do każdego checkpointa w grze. Multiplayer zajął mi około 18h bez boostowania. W godzinach szczytu jest ponad 200 graczy online więc nie będzie problemu ze znalezieniem gry. Przyjemna platyna bez głupiego boostowania i grindu.

Edytowane przez 20inchDT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Resistance 3 - to było dobre! Platyna łatwo weszła, łatwiej niż w Killzone 3, więc daję 3/10. W sumie żadna trofka nie sprawiła mega trudności, a przejście na Superhuman nie było takie złe, zwłaszcza, że zacząłem grać od Hard i całe szczęście, bo normal by był śmiesznie łatwy. Graficznie jest momentami mega zaje.biście innym razem jest "tylko" fajnie. Bardzo dobra gra, jeden z najlepszych FPSów na PS3. Szkoda, że multi zdechło przez serwery.

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...