Skocz do zawartości

Jazda na rowerze - odchudzanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

El Loco Chocko - a jak ty chcesz gościowi doradzić schudnięcie - siłka, siłka, siłka :) ?

 

Każdy ma w pewnym wieku dom, pracę, niektórzy jeszcze full innych zajęć, a czas się znajduje - jak krzysiek3103 ma czas to niech robi kondycję zdrowo.

Jeść zdrowo tzn. mieszać to co napisał Pawel_S5 i El Loco Chocko i się ruszać. Interwały (krótkie) promuje Men's Health dla leniwych, ale nie znam nikogo kto coś tym zdziałał (oczywiście poza wysportowanymi, co i tak by byli w formie).

Mnie to się kojarzy z gośćiem z bebzonem na kanapie przed telewizorem z piwskiem w ręku czytającym tekst o interwałach i sześciopaku w 2 tygodnie :). Za(pipi)iste są te teksty...

 

Jak już to są różne interwały, długie, krótkie - można je robić na rowerze, biegając, pływając, Tak czy inaczej dla dobrego efektu nadawały by się co najwyżej te długie.

 

Po co ma się ścierać, jak może normalnie z lepszym bo stałym efektem.

 

Zresztą tu jest na ten temat fajny tekst - zanim polecicie po moim poście przeczytajcie: http://fitness.re.pl/artykul/747.html

 

Najlepsze jest to, że jak masz częsty trening to możesz jeść praktycznie jak dawniej i się tym w ogóle nie przejmować.

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

A znasz może jakąś skuteczną dietę, jakaś rozpiska na necie? Te 2h na lekkich przerzutkach to raczej nie będzie problem, obecnie mam dużo czasu wolnego. Bieganie póki co odpada, bo bardzo słabo u mnie z kondycją. Dlatego zrobię kondycję na rowerze i może wtedy się przerzucę.

 

Ja z roweru nie schodzę i wierz mi, w bieganiu kondycję mam poniżej normy...

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Od razu zaznaczam nie nie mam grubej dziewczyny jak w temacie xD

 

Bardziej pytanie, chcialbym kupic jej na urodziny jakis fajny roqer stacjonarny ale nie wiem czy znajdzie cos za pincet zlotych?

 

Chodzi o jakis porzadny rowerek , nie zaraz jakis uktra wypas z modliczaniem czasu do miesiaczki na podstawie wyliczen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...