Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ten Frostbite 2.0 był w tak małym stopniu wykorzystywany to po co już wersja 2.5?Dla mnie padaką jest że w Dice nie umieją na starcie konsol zrobić wersji takiej samej jak na PC(chyba że tylko wersja na mocarne będzie odstawać a te co ma większość graczy nie będą się różnić.).Jeżeli tak lubią PC-ty to niech skupią się tylko na nich,zobaczymy czy powtórzą "sukces" crysisa 1.

Był mało wykorzystywany na przestarzałych konsolach. Nie ma co się dziwić.

Jeśli mają możliwość rozwinięcia silnika na next genach to niech to robią. Ta pierwsza część newsa to i tak podobno fake więc się nie sugerujcie, ja jednak mam nadzieje że konsole dostaną 1080p w 60 klatkach jak na next geny przystało. No i ograniczanie liczby graczy też by było niemiłe, jeśli tak się stanie to ciekawe na co tym razem zrzucą winę.

 

BF4 wezme jednak na PC, nie zaryzykuje znów kupna tej gry na konsole.

Odnośnik do komentarza

Na next-genach będzie tyle ludzi ile na PC - 64.

 

DICE mówiło o tym, że nawet na obecnej generacji ich silnik zniszczenia otoczenia specjalnie nie został ustawiony tak by móc zniszczyć absolutnie wszystko, bo nie pasował to do ich pomysłu na grę. Nie chcieli, by pod koniec rundy każda mapa była zrównana z ziemią.

 

Mówione było to milion razy :) ale nie którym to do głowy nie wchodzi ;)

Odnośnik do komentarza

Z tymi extra zniszczeniami to słyszałem już przy Bc2 ale nigdy się nie pochwalili jakby to miało wyglądać,co dziwne bo EA chwali się wszystkim.Podejrzewam że to kłamstwo albo chcą przemilczeć fakt że przy takiej destrukcji gra by klatkowała i wyglądała jak z Ps2.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Taka sama ściema ze dają 24 graczy bo fani nie chcieli więcej,no lol PS3 nie uciągnęło by więcej niż 24 graczy i większej rozwałki,a nawet jeśli to kosztem czegoś,pewnie grafy,ciężkiej do zaakceptowania(chociaż jakby była jak w Bf1943 to dałoby radę grać)zresztą każdy widzi co się dzieje,znikający dźwięk,dorysowujące się obrazy,po prostu nie umieją zrobić tego pod konsole,albo są one za słabe.

Odnośnik do komentarza

Taka sama ściema ze dają 24 graczy bo fani nie chcieli więcej,no lol PS3 nie uciągnęło by więcej niż 24 graczy i większej rozwałki,a nawet jeśli to kosztem czegoś,pewnie grafy,ciężkiej do zaakceptowania(chociaż jakby była jak w Bf1943 to dałoby radę grać)zresztą każdy widzi co się dzieje,znikający dźwięk,dorysowujące się obrazy,po prostu nie umieją zrobić tego pod konsole,albo są one za słabe.

w becie na pirackich serwerach bylo 128 na metrze.

Mam nadzieje, ze w bf4 bedzie 128 lub wiecej graczy

Odnośnik do komentarza

tylko co te okręty podwodne mają robić? kampic i strzelac z boku?

 

 

to chyba już szybciej uwierzył bym w mape CQC na pokładzie okrętu

 

 

edit

rownie dobrze to moze byc element jakiegos levelu z singla nie mający nic wspolnego z multi

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...