Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Czyżby 26 marzec to data pokazania BF4 ? EA zaczęło wysyłać zaproszenia na GDC, Podobno okładka przypomina kolorystykę BF :) ale mi równie dobrze to przypomina Mass Effecta :( więc to mogą być płonę nadzieję 

Teoretycznie moga 26 marca na tej konfie pokazac troche bf4 i me. Plus mamy jeszcze jeden filmik premium,wiec moze cos nam pokaza w filmiku premium.

Odnośnik do komentarza

ja nie wiem jak oni chcą to wydać jednocześnie na nowe i stare konsole, przecież juz teraz jest taka nawałnica marudzenia że wersja konsolowa leży i kwiczy w porównaniu z PC, to co dopiero będzie tak na nextach grafa bedzie jak na screenach wyzej w full hd, a na obecnych konsolach dostaniemy identycznie to samo co teraz mamy

Odnośnik do komentarza

Tak samo jak z fifami?

Zobacz czym fifa rozni sie od ps2 i ps3 :ph34r:

Kurde,jak ja uwielbiam arabskie klimaty,te ich okrzyki.Dice daj do Multiplayera MEC..

Jak znowu Ruskie to chyba sie powiesze

 

+ Dodał MODERATOR
test
Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Screeny to fake

Leaked screenshots from Battlefield 4 are purported to have surfaced via EA China ahead of the game's official announcement. Unfortunately, they are fake, and are simply still images taken from a CGI ad made last year for Battlefield 3, seen below.

Earlier today, IGN reported that Electronic Arts had sent out invitation for a closed-door event set to take place on March 26, the same day the Game Developer Conference is held. The invite did not disclose the subject of the event, but it was printed on an image showing what looks
like street lights blurred by heavy rain, with a similar tone and color palette as Battlefield 3's iconic blue and orange-themed artwork.

Additionally, it was confirmed today on BF4Central that DICE, the developers of the Battlefield series, had registered a trademark for Battlefield 4 as "computer game software; downloadable computer game sfotware via a global computer network and wireless devices; video game software.

" More of the fake screenshots can be found on the Gameranx Tumblr. They look pretty, but expect the real BF4 to look even better.

www.gameranx.com/updates/id/13339/article/battlefield-4-leaked-screenshots-surface/

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

i tak nie ma szans żeby taka grafa była na nowych konsolach, może za generację następną, hehe.

na 100% przed końcem następnej generacji będzie lepsza grafa niż te screeny powyzej, może pierwsze gry beda słabsze ale po paru latach jak twórcy obczają sprzęt to napewno przekroczą ten poziom

 

 

 

 

Tak samo jak z fifami?

Zobacz czym fifa rozni sie od ps2 i ps3  :ph34r:

 

 

tylko że fifa to i tak banda małych ludzików biegających po zielonym i widok z góry wygląda podobnie od czasów psxa. jedynie potórki na zbliżeniach wygladaa lepiej. tymczasem w strzelaninie FPP grafika jest ważna żeby dało sie widzieć co sie dzieje na polu walki (i słaba rozdzielczość na obecnych konsolach dokladnie pokazuje jakie moga byc z tym problemy)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Jeśli grafika będzie porównywalna do tej z tych screenów to będę naprawdę bardzo zadowolony (killzone z ps meeting nie ma nawet startu).

To byly screeny z bf3 a nie bf4. Ja mam nadzieje ze bf4 bedzie lepszej jakosci niz bf3. I nie chodzi mi o grafe,nie chce powtorki z bf3 gdzie gra sie wiesza,problemy z voip itd. Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Gram w bf3 na pc na ultra i takiej grafiki, jak na tych screenach nie mam.

Fajnie jakby poprawili hit detection. W sensie jak np.: uderzam nożem w szybę to nie zbija się ona od razu tylko po 0,5 sekundy jakoś i jest to bardzo denerwujące. To samo jak jakiś budynek się rozwala, samolot wybucha itd. I ogóle rzecz biorąc nawet hitboxy nie były najwyższej jakości (akurat w codzie jest to całkiem dobrze dopracowane, zresztą nie ma co się dziwić silnik ma ponad 10 lat chyba xD).

A no i mam nadzieję, że poprawią ten błąd gdzie nagle się ginie bez powodu (w sensie niby przyczyna jest "pech" ;D ).

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Gram w bf3 na pc na ultra i takiej grafiki, jak na tych screenach nie mam.

Fajnie jakby poprawili hit detection. W sensie jak np.: uderzam nożem w szybę to nie zbija się ona od razu tylko po 0,5 sekundy jakoś i jest to bardzo denerwujące. To samo jak jakiś budynek się rozwala, samolot wybucha itd. I ogóle rzecz biorąc nawet hitboxy nie były najwyższej jakości (akurat w codzie jest to całkiem dobrze dopracowane, zresztą nie ma co się dziwić silnik ma ponad 10 lat chyba xD).

A no i mam nadzieję, że poprawią ten błąd gdzie nagle się ginie bez powodu (w sensie niby przyczyna jest "pech" ;D ).

Bo te screeny to Computer-generated imagery (CGI) . Hitboxy to tez musza naprawic. Latwiej wymienic czego nie trzeba naprawic :) Jutro pewnie jak cos pokaza to tez bedzie to screeny CGI,albo gameplay/trailer na kompach z kosmosu. Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Tak mówicie o tej grafice (litwin25, zaq) jakby była taka sobie. Przecież ona jest kosmiczna, jeżeli dodamy do tego destrukcję otoczenia. Ludzie się podniecają driveclubem i killzonem nowym, a tutaj mówicie, że grafika o wieele lepsza niż w wymienionych przeze mnie grach może być :P Heh nie zrozumiem was nigdy ;)  (ogólnie ludzi)

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...