Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny jest pościg brzegiem morza,ale singiel to BF3 plus wybory moralne,ale coś czuję ze zbyt dużo ich dadzą i przez ich waga zostanie zatracona.

Gdzie Ty tam masz wybory moralne?

 

Dopóki nie zaczęli strzelać było super. Jak zobaczyłem ten bardziej wypaśny interfejs to przez chwilę miałem nadzieję na bardziej klasycznego FPS-a, ale nie, to nadal MW style z lepsza grafiką, pressftocutleg scenkami i bohaterem niemową (nowa generacja gameplayu i fabuły jak się patrzy). Na pewno przejdę, ale też wątpliwe żeby to było warte więcej niż 7/10.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Hah, dokladnie, ciachnal noge jak kielbase na grilla. Powinien przynajmniej parenascie sekund do minuty sie meczyc z takim nozem i wtedy koles moglby zemdlec z bolu.

 

A w ogole to ja mam pytanie, czego wy sie spodziewacie po nowej generacji od FPSow? Bo ja tylko lepszej grafiki, deskrukcji, otoczenia i moze AI (to raczej nie nadejdzie i na to sie nastawiam).

 

Wyglada to super, ale mam wrazenie ze od strony graficznej, Killzone bardziej mi sie podobal.

 

Nie mniej, na PS4 bedziemy mlocic. :)

Odnośnik do komentarza

Pierwszy gameplay z BF3 mnie poskładał bo to była nowa jakość, tutaj niestety widzę to samo tylko że lekko podrasowane, całe 17 min to dla mnie meh poza może jednym momentem. Killzone Shadow Fall zrobił na mnie sporo większe wrażenie.

 

Czekam na jakiś pokaz multi i listę zmian. Cieszę się że nie ma jakiegoś super przeskoku graficznego, nie będzie trzeba zmieniać kompa pod grę :)

 

Aha i niezmiernie mnei irytuje Tony Hawk na okładce :F

 

bf4-cover-art.jpg

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Hah, dokladnie, ciachnal noge jak kielbase na grilla. Powinien przynajmniej parenascie sekund do minuty sie meczyc z takim nozem i wtedy koles moglby zemdlec z bolu.

 

A w ogole to ja mam pytanie, czego wy sie spodziewacie po nowej generacji od FPSow? Bo ja tylko lepszej grafiki, deskrukcji, otoczenia i moze AI (to raczej nie nadejdzie i na to sie nastawiam).

 

Wyglada to super, ale mam wrazenie ze od strony graficznej, Killzone bardziej mi sie podobal.

 

Nie mniej, na PS4 bedziemy mlocic. :)

 

Najbardziej to bym chciał żeby CoD umarło, a tak to hmm, grafa, dopracowana destrukcja, większe mapki i więcej ludków na mapkach

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nawet jak bym brał to BF4 i tak łykam na pececie. Z resztą wątpie by na PS4/X720 poziom grafiki był równy temu na PC.

 

Jesli bedziesz mial kompa za 10 tys zlotych, to wtedy powiem, ze poziom grafiki nie bedzie rowny. Roznice miedzy PC, a next-gen'ami nie bedzie tak zatrwazajacajak jak to jest w przypadku np. BF3.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy. Narazie wiadomo jak już to wygląda na PC podczas gdy wersja PS4 nie zdążyła jeszcze zaistnieć.

 

btw. to w tym gameplayu widać u przeciwników modele postaci wzięte prosto z multiplayera. Jadą po kosztach :>

 

Aha i jak czarny każe prowadzącemu auto wychylić się do tyłu i strzelać z granatnika podczas gdy on sam jedynie drze mordę to komedia była.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

tak, tak wiem to gra video, ale obcięcie nogi jednym strzałem z noża -_-'

było powiedziane że ma zmiażdżona kość i zostało same mięso do obcięcia wiec ja tu błędu nie widzę, co do prezentacji to motyw ze snajperem w BF3 na super full detalach przebijał tu wszystko  no ale może teraz dostaniemy na ps4 porównywalną grafikę do tej na filmiku ;]. Potwierdzili 3 frakcje w multi ?, jednak kobieta będzie w singlu, a nie jako jednostka w MP ale kto wie ;]. Animacje broni te same co w BF3, jeśli zniszczenia będą większe, 64 graczy i premium na start to dostaniemy udaną produkcję na start next genów ;]

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy. Narazie wiadomo jak już to wygląda na PC podczas gdy wersja PS4 nie zdążyła jeszcze zaistnieć.

 

Tyle ze sam Gameplay wcale PCtowo nie wyglada,prawy gorny rog wyglada ludzaco podobnie do PS4,i nie sa to moje spostrzezenia...

Nie zdziwie sie jak dowiemy sie ze byl to gameplY z ps4

Odnośnik do komentarza

 

tak, tak wiem to gra video, ale obcięcie nogi jednym strzałem z noża -_-'

było powiedziane że ma zmiażdżona kość i zostało same mięso do obcięcia wiec ja tu błędu nie widzę, co do prezentacji to motyw ze snajperem w BF3 na super full detalach przebijał tu wszystko  no ale może teraz dostaniemy na ps4 porównywalną grafikę do tej na filmiku ;]. Potwierdzili 3 frakcje w multi ?, jednak kobieta będzie w singlu, a nie jako jednostka w MP ale kto wie ;]. Animacje broni te same co w BF3, jeśli zniszczenia będą większe, 64 graczy i premium na start to dostaniemy udaną produkcję na start next genów ;]

Minus większość bugów,nie chcę znowu się wku....Mają silnik 2,5 no to chyba juz go na tyle zoptymalizowali,że wiedzą jak zrobić dobrą grę-chociaż co ja piszę,od BC2 każdy patch coś naprawia i coś psuje.

 

 

 

 

Fajny jest pościg brzegiem morza,ale singiel to BF3 plus wybory moralne,ale coś czuję ze zbyt dużo ich dadzą i przez ich waga zostanie zatracona.

Gdzie Ty tam masz wybory moralne?

 

 

No chyba kolo nie strzelił w szybę na spontanie,wahał się,dla mnie to jest właśnie wybór moralny.

Odnośnik do komentarza

Jesli bedziesz mial kompa za 10 tys zlotych, to wtedy powiem, ze poziom grafiki nie bedzie rowny. Roznice miedzy PC, a next-gen'ami nie bedzie tak zatrwazajacajak jak to jest w przypadku np. BF3.

Te mity o komputerach za 10 tys. które jako jedyne uciągną nowe gry są trochę oderwane od rzeczywistości.

Pomimo ze nie opublikowano jeszcze wymagań nowego BFa zapewniam Cię że w tej chwili za 3 tys. złożył byś komputer na którym ta gra by tak wyglądała i chodziła. Do premiery nowych konsol te 3 tys. jescze zejdą w dól.

 

Na mnie ten gameplay zrobił wrażenie jednak wydaje mi się że graficznie nie jest równo. Otwarty teren wydał mi się jakiś biedniejszy w detale. Chociaż z drugiej strony, jakich ja detali się spodziewałem na pustkowiu :D

Odnośnik do komentarza

 

 

tak, tak wiem to gra video, ale obcięcie nogi jednym strzałem z noża -_-'

było powiedziane że ma zmiażdżona kość i zostało same mięso do obcięcia wiec ja tu błędu nie widzę, co do prezentacji to motyw ze snajperem w BF3 na super full detalach przebijał tu wszystko  no ale może teraz dostaniemy na ps4 porównywalną grafikę do tej na filmiku ;]. Potwierdzili 3 frakcje w multi ?, jednak kobieta będzie w singlu, a nie jako jednostka w MP ale kto wie ;]. Animacje broni te same co w BF3, jeśli zniszczenia będą większe, 64 graczy i premium na start to dostaniemy udaną produkcję na start next genów ;]

Minus większość bugów,nie chcę znowu się wku....Mają silnik 2,5 no to chyba juz go na tyle zoptymalizowali,że wiedzą jak zrobić dobrą grę-chociaż co ja piszę,od BC2 każdy patch coś naprawia i coś psuje.

 

 

 

 

>Fajny jest pościg brzegiem morza,ale singiel to BF3 plus wybory moralne,ale coś czuję ze zbyt dużo ich dadzą i przez ich waga zostanie zatracona.

Gdzie Ty tam masz wybory moralne?

 

 

No chyba kolo nie strzelił w szybę na spontanie,wahał się,dla mnie to jest właśnie wybór moralny.

 

Wybor moralny - strzelic w szybe/nie strzelic w szybe. Tutaj nie bylo zadnego wyboru, strzal i bum, skrypty leca dalej. Gracz nie ma na to zadnego wplywu.

Odnośnik do komentarza

Polish Elite Team wraca na PS4 i BF4/Killzone:SF?

Nie zanosi się na to niestety. Klan oficjalnie przestał funkcjonować, jeśli coś ma zacząć działać znowu to napewno z całkiem nowymi ludźmi bo w tej chwili większość gra na PC albo olała granie w ogóle.

 

A tak żeby nie było offtopu:

Drażni mnie znowu ta historia z amerykańskimi super wojakami wychodzącymi ze wszytkiego bez szwanku. Może bez przesady DICE, upadek z wysokości i przygniecenie gruzem to jednak nie jest "pierdnięcie".

Przegięcie na przegięciu ale chyba pre order poleci, wiadomo że nie singlem BF stoi.

Odnośnik do komentarza

 

Mass Effect, Wiedźmin 2, nawet GTA IV - to są gry z wyborami moralnymi, kiedy TY decydujesz jak posuniesz fabułę naprzód. To o czym mówisz to jest zwykła cut-scenka.

Oczywiście masz rację,przepraszam.

Oczywiscie, ze ma racje. To o czym ty mowisz to kompletne bzdury. Nie grales chyba w zadna gre z wyborami moralnymi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...