Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

Yyy które niby? Misja w mysliwcu w której możemy tylko...strzelać a nie sterować całym myśliwcem?(byłaby by fajna ale dice zmarnowało potencjał) Motyw z retrospekcja widziałem chyba w Black Klopsie. Fabuła przewidywalna do bólu. Zieww,nudy. Nawet grafika(która d.upy mi nie urwała w wersji na ps3) nie uratuje zenujacej kampanii w BF3. Multi to inna sprawa kaloszy. Jedna z najlepszych gier multi na ps3.

Odnośnik do komentarza

Yyy które niby? Misja w mysliwcu w której możemy tylko...strzelać a nie sterować całym myśliwcem?(byłaby by fajna ale dice zmarnowało potencjał) Motyw z retrospekcja widziałem chyba w Black Klopsie. Fabuła przewidywalna do bólu. Zieww,nudy. Nawet grafika(która d.upy mi nie urwała w wersji na ps3) nie uratuje zenujacej kampanii w BF3. Multi to inna sprawa kaloszy. Jedna z najlepszych gier multi na ps3.

Fakt, singiel to była taka popelina, że lepiej aby w ogóle go nie było. Tylko misja Rock and a Hard Place podobała mi się.

Odnośnik do komentarza

W ogole na ch0j komu ten single player.

Powinien byc tutorial dla nowych graczy typu: "Jestes supportem rzucaj amunicje a nie kampisz jak DOWN z dwojnogiem i milionami klejmorow"

Niestety ta seria sie juz tak zeszmacila,ze czuje ze mapy metro,Close quarters to bedzie podstawa.Jeszcze na bete dorypia mape bez pojzadow pewnie..

Odnośnik do komentarza

Samolot był fajny,mimo iż na szynach,chcesz pilotować?A ogarniasz latanie z multi?Bo jak nie to narzekałbyś że ciężka misja.Misja na Kaspianie też fajna,gdzie pojedynkujemy się z ruskimi skoczkami.Ostatnia misja z pościgiem za zamachowcem jest fajna,tak samo jak ta w Paryżu.Co do assasyna 3 to podoba mi się kilka misji,w większości te na wodzie.

 

 

Jeszcze na bete dorypia mape bez pojzadow pewnie..

 A czy już tak nie było przy BF3?No chyba że kolejkę w metro uważasz za pojazd.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

 

Yyy które niby? Misja w mysliwcu w której możemy tylko...strzelać a nie sterować całym myśliwcem?(byłaby by fajna ale dice zmarnowało potencjał) Motyw z retrospekcja widziałem chyba w Black Klopsie. Fabuła przewidywalna do bólu. Zieww,nudy. Nawet grafika(która d.upy mi nie urwała w wersji na ps3) nie uratuje zenujacej kampanii w BF3. Multi to inna sprawa kaloszy. Jedna z najlepszych gier multi na ps3.

Fakt, singiel to była taka popelina, że lepiej aby w ogóle go nie było. Tylko misja Rock and a Hard Place podobała mi się.

A mi napisy końcowe ;)

Odnośnik do komentarza

Multi to inna sprawa kaloszy.

:rofl:  o kurde, dobre  :rofl2:

 

Rozwala mnie w ogole jak widze, ze pierwsze artworki sie ukazuja, to od razu jest marudzenie, ze taki sam styl jak w BF3... A niby jaki ma byc?? To nie nowa marka, nowa seria- to kontynuacja BF3, wiec normalne, ze i styl jest kontynuowany.

 

Czasem mam wrazenie, ze czego by nie pokazali, to zawsze sie znajdzie ktos, kto bedzie stękał, ze to nie takie, a tamto be. Gry jeszcze nie ma, to na cokolwiek ponarzekajmy, chocby na artworki. Juz widze, co sie bedzie dzialo, jak pierwszy gameplay pokaza...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Jeżeli pierwszy gameplay będzie dobry to wszyscy będą chwalili :) Byleby gra była też taka sama jak gameplay.

 

Według mnie to źle, że styl jest taki sam. Jak masz coda to masz modern warfare, które ma swój własny styl, black ops, które ma swój własny styl i world at war, które również ma swój własny styl. Jeżeli się decydują na użycie tego samego stylu co w bf3 to niech nie nazywają tego bf4. Ale masz rację, że to trochę czepianie się jest, bo najważniejsza jest gra.

Odnośnik do komentarza

 

Multi to inna sprawa kaloszy.

:rofl:  o kurde, dobre  :rofl2:

 

Rozwala mnie w ogole jak widze, ze pierwsze artworki sie ukazuja, to od razu jest marudzenie, ze taki sam styl jak w BF3... A niby jaki ma byc?? 

Jakiś nowy? :P A nie kopiuj wklej z 3 i dodanie cyfry 4? Przecież te artworki wyglądają jak zapowiedź kolejnego DLC. Byłoby fajnie jakby chociaż  innych kolorów użyli by było widać, że ludzie z DICE potrafią zrobić coś kreatywnego :D Przez ten sam styl nie mam poczucia, że idzie nowe tylko więcej tego samego. Tak, przez jednego artworka już mam dość tego BF4 :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...