Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

mam tysiące godzin przegrane w BF-a, od czasów BF1942 bardzo malo gram pojazdami, przeciez piechota to podstawa, chyba ze grasz wielkie mapy na podboju w niedziele kradnąc samoloty albo helki lepszym graczom, nie potrafiąc nawet beczki zrobić , ze a nigdy nie liznales nawet squad rusha to więcej niż pewne. I wiem tez ze g'owno wiesz o Bfie wiec nawet nie rozumiem tego ze sie udzielasz

Odnośnik do komentarza

No to teraz mam dylemat. nowy bf4 bedziecie brac jeszcze ma ps3 o ile bedzie czy juz na ps4 - z jednej strony kusi mnie nowa playka z drugiej nie chce brac na start;)

Danielski, jaja sobie robisz? :D BF4 tylko na PS4 oczywiscie.

 

Fakt takie mapy jak Metro,close quaters itp nigdy nie powinny miec miejsca w BF

Na 64 graczy Caspian,firestorm +mapy z bf 1943 albo takie z Aftermath

close quarters to najlepszy dodatek w tej grze i nie wyobrazam sobie, zeby nie mieli w kolejnej czesci dac jakiegos jego odpowiednika (a najlepiej po prostu "Back to Close Quarters" :D za TE mapki z przyjemnoscia zaplace drugi raz).

Odnośnik do komentarza

mam tysiące godzin przegrane w BF-a, od czasów BF1942 bardzo malo gram pojazdami, przeciez piechota to podstawa, chyba ze grasz wielkie mapy na podboju w niedziele kradnąc samoloty albo helki lepszym graczom, nie potrafiąc nawet beczki zrobić , ze a nigdy nie liznales nawet squad rusha to więcej niż pewne. I wiem tez ze g'owno wiesz o Bfie wiec nawet nie rozumiem tego ze sie udzielasz

Hahaha Pajac jestes i tyle.Pewnie grasz z Aekiem i M16 na metrze i tak wyglada twoja gra...

Edytowane przez Kaz_SONY_ENTERTEJMENT
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

Fakt takie mapy jak Metro,close quaters itp nigdy nie powinny miec miejsca w BF

Na 64 graczy Caspian,firestorm +mapy z bf 1943 albo takie z Aftermath

close quarters to najlepszy dodatek w tej grze i nie wyobrazam sobie, zeby nie mieli w kolejnej czesci dac jakiegos jego odpowiednika (a najlepiej po prostu "Back to Close Quarters" :D za TE mapki z przyjemnoscia zaplace drugi raz).

W bf4 tylko duze mapy chce widziec,zadne CQC. To nie CoD gdzie mapy maja byc male. Na ps3 jedynie to wypalilo bo mapy w wiekszosci sa zrobione pod pc.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

mam tysiące godzin przegrane w BF-a, od czasów BF1942 bardzo malo gram pojazdami, przeciez piechota to podstawa, chyba ze grasz wielkie mapy na podboju w niedziele kradnąc samoloty albo helki lepszym graczom, nie potrafiąc nawet beczki zrobić , ze a nigdy nie liznales nawet squad rusha to więcej niż pewne. I wiem tez ze g'owno wiesz o Bfie wiec nawet nie rozumiem tego ze sie udzielasz

Hahaha Pajac jestes i tyle.Pewnie grasz z Aekiem i M16 na metrze i tak wyglada twoja gra...

 

gram wszytkim. pokaz swojego battleloga to pogadamy. ale na co ja licze,  pewnie nawet nie masz. 

 

e : jałowa dyskusja z 14 latkiem z reszta i tak nie ma sensu. 

 

a ty zaq jakas klaustrofobie masz czy boisz sie po prostu spotkań jeden na jeden piechota i wolisz w cieplutkim czolgu siedziec ? mapy powinny byc i duze i male, wszystkie są swietnie wykorzystane w bfie

Edytowane przez kornixxxx
Odnośnik do komentarza

Szpicu, nie piję do ciebie.

 

Ja też jeśli chodzi o konsolowe fppki się wywodzę z CoD4, jeszcze na 360tce. Ale to były inne czasy, inny (i jedyny taki) CoD. Później dorwałem BF1943 i nic już nie było takie jak wcześniej xD BF to pojazdy i piechota, wszystko naraz w kooperacji i ogromie możliwości, często w zaskakujący sposób zmieniając losy meczu. Zależnie od tego co kto lubi i na co ma ochotę w danej chwili, ale koniecznie na raz na mapie, to jest ten klimat.

 

BF z sama piechotą na tak małych zamkniętych przestrzeniach to nie BF, gdybym zaczynał teraz, a nie przy CoD4 to bym się pewnie jarał CQC, metrem czy innym tramwajem, a tak to tryb ten jedynie przytrzymał mnie te paredziesiąt godzin dłużej przy konsoli i sprawił, że nie sprzedałem gry po tygodniu, a nieco później. No ale to już wina twórców, że wrzucili na konsolę BFa zrobionego pod PieCa z niegrywalną częścią typowo battlefieldową.

Odnośnik do komentarza

Czekam z niecierpliwością na BF4, ale mam uraz co do gier, które są wydawane na starą i nową konsolę, więc obawiam się, że będę musiał poczekać i kupić od razu na PS4 by nie psuć sobie zabawy. To tak jak z Crysisem, przez to, że C3 ma już tak zaawansowane efekty graficzne i to co zapowiadają nowe konsole czyli stawianie na rozmach i większe mapy, na PS3 ta wersja wygląda dużo gorzej niż C2 przez to, gorsze tekstury, słabszy framerate i niższa rozdziałka.

 

Jak dadzą nam BF4 na ps3 w takiej formie, że będzie większa, lepsze efekty, ale za to mega LOW czyli gorsze tekstury, płynność animacji itp względem BF3 to ja dziękuję bardzo.

 

Crysis 3 w ogóle nie powinien wychodzić na obecne konsole, mogli już poczekać i wypuścić na PS4, bo to jest celowe nabijanie kasy i robienie ludzi w chu...

 

Ale nie ma co płakać, niech tylko dadzą nam darmowy online na PS4 i wszyscy będę brać L4 w pracy by kosić w multi, przy nieziemskiej fizyce i grafie :D

Odnośnik do komentarza

Wszyscy mowia,ze nowy BF powienienm miec lepsza fizyke,framerate bla bla zgadza sie..

Ale to czym powinni sie zajac ostro to kod sieciowy,bo to czasami az rece opadaja...Dostawanie za coverem to normalka w BF3.

Nastepnie widzenie typa,jak w ciebie strzela a widac mu tylko glowe..Kur czy to tak trudno naprawic..Poprostu zrobic animacje jak zolnierz,wystawia bron ponad glowe i wali "blind fire" jak w Red orchestra.

Nie mowie juz o kosach,ktore czasami nie chca wpasc :unknown: Zeby zaraz ktos mnie nie pojechal,ze tylko krytykujesz ta gre..Naprawde ja lubie i mam okolo 400h przegrane.

Edytowane przez Kaz_SONY_ENTERTEJMENT
Odnośnik do komentarza

 

Tylko jak tu spotować na nowym DualShocku, no jak...? ;)

w tym plastikowym gownie pod tv beda mikrofony.

bedziesz krzyczal enemy ahead. Fire in the hole itp ;>

Po czym kobieta z boku krzyknie enemy down i dostaniesz wałkiem przez łeb ;D

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Spoko pewnie w nowym BF nasz wojak będzie wyposażony w nowe gadżety, np. taki interaktywny hełm z szybką na oku która będzie sama wykrywała przeciwnika i pojazdy. 

Myslisz,ze zrobia cos takiego?:

 

 

ghost-recon-future-soldier-screenshots-o

 

 

 

Odnośnik do komentarza

EA ponformowało że każda ich nowa gra będzie posiadała opcje mikro transakcji tak jak w DS3. Więc przygotujcie się że w BF4 ujrzymy pryszczatych gnoi biegających z lepszym pancerzem lub lepszą tytanową amunicją. PIĘKNA PRZYSZŁOŚĆ PRZED NAMI NIE MA CO :(

w bf mozesz kupic odblokowanie broni, perków itp wiec mnie tam to zwisa. ktos chce niech kupuje jego kasa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...