Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

damn, darmowe cq, którego nie mam, a na dysku jeszcze z plusa gry do ogrania, gdzie abonament kończy mi się za dwa tygodnie. w bf4 jak dadzą remake arica harbor to kupie dla niego nawet i całe premium. 

 

jedna sprawa mnie tylko zastanawia. mamy wykupiony abonament ps+, który z tego co rozumiem ma nam działać na obu konsolach (ps3 i ps4) i od pojawienia się ps4 w ramach abonamentu będziemy dostawać to co do tej pory na ps3 + 1 gra dla ps4? wychodzi na to, że trzeba będzie żonglować konsolami albo kupić drugie tv (oczywiście żart), no i nie będzie opłacało się sprzedawać ps3.

 

pryxfus, kabotyn, mam was chyba na friendliście, chętnie dołączyłbym jak będziecie grać dziś też mapy z podstawki.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Wersja na Nextgen 60fps ale tylko 720p

Traktowac jako plotke bo zrodla nie podaja.


Wczorajsze konferencje były pokazem możliwości silnika DICE. Najpierw Microsoft pokazał na swojej konferencji intensywny fragment kampanii singleplayer na tonącym lotniskowcu, a potem EA na swoim pokazie zaprezentowało sesję multiplayer na 64 graczy. Co ważne, podobnie jak na PC, na next-genach Sony i Microsoftu gra pozwoli na zabawę w 64 osoby na jednym poziomie i będzie działać w 60 klatkach na sekundę, ale za to "tylko" w 720p. Full HD jest zarezerwowane dla PC.

EA zabrało właśnie kartę przetargową serii Call of Duty? To ta seria słynęła z płynnej animacji. Ona też słynęła z szybszej premiery DLC na Xboksie. Na nowej konsoli MS priorytet będą miały jednak DLC do BF4. A Call od Duty? Nie pojawiło się nawet na żadnej konferencji, ergo nie jest to już chyba gra którą reklamuje się nowy sprzęt i potrzebuje swojej własnej imprezy.

BF4 pojawi się też na current-genach, zostanie na nich odpowiednio okrojony z detali i liczby graczy - na PS3 i Xbksie 360 zapowiada się max 32 graczy.

Trailer multi pokazuje też tryb The Commander, a także rozbudowany system zniszczeń otoczenia. Zawalający się wieżowiec, "wpadający" przez jezdnię do parkingu podziemnego czołg, sypiące się w drobny mak elementy dekoracyjne, kamienne pomniki etc. DICE wraca na słuszne tory i daje nam to, za co tak polubiliśmy tę serię.

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2013/24/e3-battlefield-4-64-graczy-przy-az-60-klatkach-na-sekunde

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Bzdura moim zdaniem.Ea oficjalnie nic nie oglosilo.

Po drugie z tego samego zrodla dowiadujemy sie,ze wersja na current geny bedzie miala 32 graczy,jak na alphie bylo widac 0/24

Po 3 Przez cala generacje Dice nie potrafio dac 32 graczy a teraz da.Moim zdaniem bzdury,ze taki sprzet nie poradzi sobie w 60 full HD

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jakby ktos nie wiedzial, to bedzie live streaming z multi, trwajacy pare godzin (godz 19:30 czasu PL). Tutaj link  http://www.twitch.tv/battlefield

 

Fajny montaz z multi. Zwroccie uwage na 2 minute  :rofl2:

 

http://www.youtube.com/watch?v=QBXqdKN_pXg

20:30 czasu PL,19:30 czasu UK/IRL.

 

http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Battlefield+4%3A+3+days+of+live+streaming+from+E3+starts!&iso=20130611T1130&p1=137

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

W dynamicznym FPS-ie jednak wolę 60 klatek w 720p niż 30 w 1080. To raczej prawda, to było niemożliwe z taką grafą by na konsoli za 1600zł było 60 klatek i 1080p. Takie coś to chyba tylko na PC wartym 3-4 tysiące i to kupionym w przyszłym roku. 

Trochę jednak przesadzasz, uważam że na na swoim PC może nie osiągne stałych 60 ale się do nich zbliżę. Graficznie BF4 to nie jest cud techniki, wygląda jak Crysis 3 albo minimalnie gorzej.

ALE po co komu grafika w Multiplayerze. Jak dla mnie gra mogła by wyglądać gorzej ale działać w 60 fpsach i napewno na PC w multi nie będę grał na max ustawieniach właśnie dlatego że wole mieć 60 fpsów.

 

Na konferencji widać było po wielkości HUDa że to 720p (mimo że odpalali to na PC) ale mi to nie przeszkadza. Prawdopodobnie kupie także wersje na PS4 żeby grać z kumplami i przy takiej cenie konsoli 60 fpsów w 720p odpowiada mi w 100%.

Oczywiście fanboye PC mają pożywke na maxa że nowe konsole nie są tak silne jak niektórzy zapowiadali ale ludzie... 1700 zł za nową konsolę z fajnymi, solidnie wyglądającymi multiplatformowymi grami i masą nadchodzących exclusiv'ów? Ja to kupuje.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

EA opoznia stream o 1 godz. Nowy czas to 20:30 UK i 21:30 PL

 

Matolki zly czas ustawili na konwerterze czasu :D Dalej jest o 12:30 PDT tylko,ze u nas to 21:30 a nie jak wczesniej mowili 20:30

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...