Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

 

 

 

A ja mam podstawowe pytanie skąd to info o tych wiadomościach ? Oficjalne czy a bo ktoś powiedział

To co Mazzeo wymienil to z wywiadow i co ludzie grajacy w pre-alpha wychwycili grajac.

Czyli za przeproszeniem (pipi) warta wiadomość ;) czekam na oficjalne info
Wywiad to oficjalne info,chyba nie myslisz ze koles ktory udziela wywiadu (pipi)i glupoty :P szczegolnie,ze to chyba byl wywiad z community manager

 

Detailed look at the customization screen.

i.imgur.com/DVM8kkm.jpg

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Zaq to jest zbyt piękne by było prawdziwe, przy BF3 też naobiecywali sporo i nie wszystko pojawiło się w ostatecznej wersji gry. Ale liczę na to, żeby tym razem im się udało, nie są związani słabymi bebechami konsoli (mówię o wersji na nextgeny), czasu też trochę mine=ęło, silnik frostbite powinni mieć lepiej opanowany.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Zaq to jest zbyt piękne by było prawdziwe, przy BF3 też naobiecywali sporo i nie wszystko pojawiło się w ostatecznej wersji gry. Ale liczę na to, żeby tym razem im się udało, nie są związani słabymi bebechami konsoli (mówię o wersji na nextgeny), czasu też trochę mine=ęło, silnik frostbite powinni mieć lepiej opanowany.

Pryx wydaje mi sie,ze cala ta lista bedzie ale po 2-3 patchach. Ja przez moment nie pomyslalem,ze to wszystko bedzie na premiere. Teoretycznie bf4 to fb 3.0 nowy silnik to nowe problemy. Ale wydaje mi sie,ze oni dali 3.0 tylko po to,zeby ludzie nie mowili ze na tym samym silniku. Ja z zakupem bf4 czekam do bf4 premium edition,a na jaka platforme to zobacze napewno to bedzie pc albo ps4.
Odnośnik do komentarza

Dla mnie ogólnie CQ to ukłon w stronę dzieci COD i chęć przyciągnięcia ich,powinni zrobić MOH typowo pod takie mapki,bo BF to były zawsze duże mapy i sporo dróg obejścia.

 

ja jednak doceniam BF3 jako grę kompletną. Czyli tam można było robić wszystko - COD, jety, duże mapy, małe mapy, duża ilość trybów, prywatne serwery.... 

Odnośnik do komentarza

Ok że wam pasi CQ,ale powód dodania takich map jest wiadomy i nie wiąże się z"duchem" Bf-a.Ja żadnego nie widzę,dlatego Bf3 z nowymi mapami totalnie mnie nie robi.Jakaś odskocznia do II wojny światowej,albo Vietnam to by było coś dla mnie.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Jak ktos sie zastanawia na czym leci bf4 na e3 s23.postimg.org/6w817u9p7/BF4_E3.jpg

i z tego co slyszalem leci na tym nawet w 120 fpsach, Jeśli komuś chociaz przeciętnie chodziło BF3 na PC to żadnego upgrade'u robić nie musi tak jak co niektórzy straszyli :)

I w końcu będzie płynnie na konsolach będzie płynnie.

Odnośnik do komentarza

W BFa dawno nie grałem, więc już nie pamiętam. Teraz jest o amunicji opartej na magazynkach - a tactical reloading jest? To inny detal który lubię w FPSach silących się na jakikolwiek realizm.

 

[EDIT]

Właściwie, to się chyba inaczej nazywa. Wygląda na to, że utkwiło mi to jakoś w pamięci. W każdym razie, chodzi mi o zostawienie naboju w broni, żeby skrócić przeładowywanie.

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

jak dla mnie za duzo niewiadomych poki co, ale ze zalezy mi na polskiej wersji jezykowej w BF, to prawdopodobnie gre wezme w kraju (raczej preorder), a konsole (ze wzgledu na koszty) za granica (znajac zycie powinna byc jakas promocja z gra w bundle packu, wiec poszukam z Killzone'm, ew. z Beyond: two souls).

 

e: ja konsoli nie uzytkuje zbyt intensywnie (w porywach ze 40h/mies.), wiec usterek sie nie obawiam. 2 lata gwarancji stykną.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...