Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Tak obczajam multi i jestem z deko przerażony wielkością map. Pewnie nie wszystkie takie będą, ale będą. No, ok 64 graczy może to zrekompensuje, ale...

Zaq, napisałeś, że BF jest stworzony do dużych map i gry zespołowej. Zgoda. Ile czasu graliśmy razem? Ok 1000 godzin pewnie z czego większość na mapach poza CQ. Znamy się jak łyse konie wraz z Pryxem, Zielem, Kozbinio, Tommim, Kabotynem, Kaczorem i oczywiście Tobą i zobacz co się działo podczas gry na Kaspianie, Pustynnej czy Wake'u. Cały czas teksty: "(pipi)a, no nie da się grać, za duże, za siakie, że to, że tamto". Ale i tak graliśmy bo jesteśmy powaleni. Bo chcieliśmy się dobrze bawić, natrzepać medali, baretek, sretek i innych.

Na CQ też nasza cała ekipa spędziła wpytę czasu i jakoś nikt nie narzekał, no oprócz Ziela ;)

Odnośnik do komentarza

Oj tam, ja tam tylko narzekam że te mapy są za ciasne na shotguny i latarki świecące po twarzy :). Zresztą kabotyn może potwierdzić że zaczynam bluzgać jak jakaś szmata z frustracji bo dostaje w dupę przerzuca się na shotguny, i wystarczy by jeden zaczął i kończy się zabawa. 

Co do Kaspijskiej to wiele się zmieniło i bardzo przyjemnie się tam gra.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Gesior,w bf3 byl problem taki ze mapy byly pod 64 graczy a bylo na konsolach 24. Ja sie nie moge doczekac duzych map. Ja zawsze mowilem,ze jestem bardziej graczem pojazdowym,niz piechota. Na cqc gralem bo tam cos sie dzialo. A na duzych mapach na konsolach cos sie dzialo jak przeciwnik byl mocny i walczylismy w 4-8 vs 12, bo reszta naszej druzyny to byla banda idiotow :)

Moje ulubione mecze w bf3 to te gdzie wchodzilismy na serwer,nasi zamknieci na respie i jest 200 ticketow do 600 lub wiecej.

Odnośnik do komentarza

Gesior grales w BF na PC? np BF2? nie bedzie to problemem wierz mi. Wazne zeby byla nas wystarczajaca ekipa bo teraz granie druzynami w koncu bedzie mialo sens. U mnie preorder poszedl zarowno na BF jak i na konsole. Na start tez wezme pewnie Killzone wiec nudzic sie raczej nie bede. Do tego Driveclub i oczekiwanie na wiedzmina i nowego fallouta. Ja moge tylko powiedziec ze w nowej generacji przerzucam sie na wydania cyfrowe. Koniec z bieganiem po sklepach, czekaniem na Irlandzkie premiery (czyli zawsze w piatki..), koniec z plytami i ukladaniem pudelek w porzadku alfabetycznym;) Mam nadzieje tylko ze bedzie mozna dysk wymienic (wlasnie podawali jaka najwieksza pojemnosc i rodzaj dysku?)

Odnośnik do komentarza

Gesior grales w BF na PC? np BF2? nie bedzie to problemem wierz mi. Wazne zeby byla nas wystarczajaca ekipa bo teraz granie druzynami w koncu bedzie mialo sens. U mnie preorder poszedl zarowno na BF jak i na konsole. Na start tez wezme pewnie Killzone wiec nudzic sie raczej nie bede. Do tego Driveclub i oczekiwanie na wiedzmina i nowego fallouta. Ja moge tylko powiedziec ze w nowej generacji przerzucam sie na wydania cyfrowe. Koniec z bieganiem po sklepach, czekaniem na Irlandzkie premiery (czyli zawsze w piatki..), koniec z plytami i ukladaniem pudelek w porzadku alfabetycznym;) Mam nadzieje tylko ze bedzie mozna dysk wymienic (wlasnie podawali jaka najwieksza pojemnosc i rodzaj dysku?)

O ile to prawda to będzie 

 

http://www.ps3site.pl/w-playstation-4-mozliwa-bedzie-wymiana-dysku-konsola-zostanie-pozbawiona-blokady-regionalnej/156298

Odnośnik do komentarza

 

e: ja konsoli nie uzytkuje zbyt intensywnie (w porywach ze 40h/mies.), wiec usterek sie nie obawiam. 2 lata gwarancji stykną.

Mi najpierw padł laser od oglądaniu filmów,wiec jak model jest usterkowy to i tak ciebie dopadnie.

 

nie zgadzam sie.

Usterka moze polegac przykladowo na tym, ze jakas wadliwa czesc pada np. po 2 tys. h zamiast po zakladanych 10 tys. h. Jak ktos korzysta z konsoli mniej, to moze nigdy nie dobic do tego pulapu, ale juz ktos inny zrobi to po roku, dwoch czy trzech.

Generalnie moim zdaniem z konsolami jak z kazdym innym sprzetem- im intesywniej uzywane, tym wieksza szansa, ze cos wypadnie.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

No i oglądanie filmów to jest intensywna eksploatacja?Przecież między innymi do tego było stworzone PS3.Ogólnie modele "60" były najbardziej awaryjne,tak lasery jak i YLOD,więc nie mam zamiaru znowu bulić za drugą konsolę,poczekam jak się sprzęt sprawuje(ponad rok) i kupię z dodatkową gwarancją na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza

Zaq tu masz czym są te Battlepack 

 

For a Limited Time, Pre-order and Get an Amazon Exclusive Bonus Battlefield 4 Battlepack
Only at Amazon, pre-order Battlefield 4 by June 17, 2013 and receive a bonus Battlefield 4 Battlepack code. Battlepacks contain a combination of new weapon accessories, dog tags, knives, XP boosts, and character customization items. The packs are designed to add an all-new layer of multiplayer persistence with an exciting element of chance, and are awarded during gameplay.

 

Z innej beczki na amazon pojawił się budlepack PS4+BF4+PS+ premiera 31 grudzień.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

U mnie preorder na konsole już poszedł, chcę ją od razu kupić z 5 letnim ubezpieczeniem, bo nie liczę na takie cud, jak w przypadku mojej obecnej PS3, która hula od marca 2009, wymieniłem w niej tylko dysk 80 GB --> 320GB.

Liczę na wszystkie mordy z którymi gram w BF3, że będziemy ogarniać razem czwórkę na PS4.

 

@tommi Beyond Two Souls wychodzi na PS3

 

Ponoć tak będzie można modyfikować broń w BF4, COD pełną gębą :] nie żebym miał coś przeciw.

1016663_472222049525984_2007793324_n.jpg

Odnośnik do komentarza

im dluzej ogladam te gameplaye tym wieksze mam obawy, o ktorych pisal tez Gesior: ze te mapy zwyczajnie za duze beda. Nawet w tym filmiku ostatnim gosciu mowil o "huge maps, bigger than in BF3"...

Ok., mowicie o pojazdach, ale przy 64 graczach szanse na dopchanie sie do nich tez beda znacznie mniejsze niz w BF3.

Mam nadzieje, ze dadza od razu w podstawce cos mniejszego pod piechote tez (jak Sekwana/Bazar w BF3), bo bieganie piechociarzem przez hektary terenu srednio mnie bawi.

Ogolnie tez mapy z tych gameplayow bardzo mi przypominaja niektore mapy z BF3, zwlaszcza z Aftermatch i End Game.

 

PS4 wezme raczej na bank, ale coraz czesciej zaczynam o Killzonie myslec- zobaczymy, co Guerilla bedzie miec do zaoferowania... To KZ3 "zarazil mnie" atakami melee- byc moze przyjdzie pora, zeby sobie przypomniec, jak sie wklada kciuki w oczodoly :] Zobaczymy, do premier jeszcze kilka miesiecy.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Teraz mamy 2013 wszystko poszlo do przodu,nie wierze,ze beda jakies ylody czy inne (pipi) jak w 2006.

Nie wiem jak trzeba katowac/nie szanowac konsoli aby zdechla.

Jaki lol,a wiesz czemu były YLOD?Bo konsola się grzała bo musiała być "eko",dawali gorszą pastę termiczną,źle zaprojektowali odprowadzanie ciepła i katowanie nie wiele ma tutaj do rzeczy.Jednym padało przed rokiem użytkowania jak często grali i oglądali filmy,a innym po roku(nie wiem czy ludzie pamiętają że długo PS3 60 było uważane za bez awaryjne)zresztą wystarczy poczytać temat "Awaryjność PS3".

Odnośnik do komentarza

Teraz mamy 2013 wszystko poszlo do przodu,nie wierze,ze beda jakies ylody czy inne (pipi) jak w 2006.

aa, wlasnie, zapomnialem o tym poscie- przypomniales mi, dzieki, litwin :) LOL poległem- sam nie wiem, jak mam to skomentowac   :rofl: 

to, co przede wszystkim poszlo do przodu w ostatnich latach, to ciecie wszelakich kosztow zwiazanych z produkcja (materialy, komponenty, outsourcing do low cost countries itp., itd.), co jak sie latwo domyslic niekoniecznie idzie w parze ze wzrostem jakosci...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Pewnie bedzie small conquest 16 vs 16. Zawsze jeszcze macie tdm. W bf 4 bedzie troche wiecej sie dzialo na duzych mapach niz obecnie na duzych mapach w bf3(ps3/x360) ale nie bedzie to cqc. Proponuje ci Tommi poszukac na youtube filmikow z pc,na mapach jak kaspian/wake/firestorm 32 vs 32 i bedziesz wiedzial czego sie spodziewac po bf4.

Odnośnik do komentarza

No i oglądanie filmów to jest intensywna eksploatacja?Przecież między innymi do tego było stworzone PS3.Ogólnie modele "60" były najbardziej awaryjne,tak lasery jak i YLOD,więc nie mam zamiaru znowu bulić za drugą konsolę,poczekam jak się sprzęt sprawuje(ponad rok) i kupię z dodatkową gwarancją na wszelki wypadek.

Moja 60 dostała YLODa po 6 latach intensywnego użytkowania. Przed tym praktycznie bezawaryjna. Nie było tak źle jak niektórzy piszą

Odnośnik do komentarza

Zaq, tdm to dla mnie zadna atrakcja i dla niego na pewno nigdy zadnej gry nie kupie- kompletnie mnie nie kreci ten tryb i praktycznie w ogole w niego nie gram. Ja potrzebuje jakiejs flagi, ktorej moge bronic/przejmowac, zeby czuc sie dobrze ;)

 

Ew. w KZ3 bardzo fajne tryby byly, gdzie trzeba bylo ladunki podkladac/rozbrajac, jakas tube propagandowa taszczyc, albo fajny tez byl jeden, gdzie jeden kolo z teamu byl celem (widocznym na mapie dla przeciwnikow), a drugi team musial go zlikwidowac w okreslonym limicie czasu. Byl tam tez z tego, co pamietam, taki jakby fabularyzowany miks kilku trybow, cos podobnego do rusha w BF, gdzie akcja sie przesuwala, ale nie pamietam juz dokladnie.

Kurde, zatesknilem za KZ3... :confused:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

 

No i oglądanie filmów to jest intensywna eksploatacja?Przecież między innymi do tego było stworzone PS3.Ogólnie modele "60" były najbardziej awaryjne,tak lasery jak i YLOD,więc nie mam zamiaru znowu bulić za drugą konsolę,poczekam jak się sprzęt sprawuje(ponad rok) i kupię z dodatkową gwarancją na wszelki wypadek.

Moja 60 dostała YLODa po 6 latach intensywnego użytkowania. Przed tym praktycznie bezawaryjna. Nie było tak źle jak niektórzy piszą

 

Przejrzyj na tym forum dział awaryjność PS3 by zobaczyć że to jednak nie jednostkowe przypadki.

 

 

Szkoda że K3 jest tym czym było COD4 Mw2 dla COD4,czyli krokiem wstecz jeżeli chodzi o multi,w K2 zagrywałem się sporo,dopóki nie padła mi"60" i nie oddała K2 ze środka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaq, tdm to dla mnie zadna atrakcja i dla niego na pewno nigdy zadnej gry nie kupie- kompletnie mnie nie kreci ten tryb i praktycznie w ogole w niego nie gram. Ja potrzebuje jakiejs flagi, ktorej moge bronic/przejmowac, zeby czuc sie dobrze ;)

 

Ew. w KZ3 bardzo fajne tryby byly, gdzie trzeba bylo ladunki podkladac/rozbrajac, jakas tube propagandowa taszczyc, albo fajny tez byl jeden, gdzie jeden kolo z teamu byl celem (widocznym na mapie dla przeciwnikow), a drugi team musial go zlikwidowac w okreslonym limicie czasu. Byl tam tez z tego, co pamietam, taki jakby fabularyzowany miks kilku trybow, cos podobnego do rusha w BF, gdzie akcja sie przesuwala, ale nie pamietam juz dokladnie.

Kurde, zatesknilem za KZ3... :confused:

 

Pierwszy tryb o którym mówisz to była "Strefa Wojny", było w niej min. Dominacja ( zajmowanie punktów ), obrona celu, podkładanie ładunków itd...

Drugi tryb ( coś a la Rush w BF3 ) to były "Operacje" - szkoda tylko że były tylko 3 mapy pod ten tryb :(

Edytowane przez a.rgon
Odnośnik do komentarza

U mnie preorder na konsole już poszedł, chcę ją od razu kupić z 5 letnim ubezpieczeniem

 

Nie ma sensu kupowanie dodatkowej gwarancji do sprzętu, który będzie kosztował niecałe 1700. Taka gwara obstawiam to wydatek rzędu 300 zł. Na nowy sprzęt będzie pewnie 2, 3, lata gwarancji i jak już to było w przypadku stwierdzonej wady fabrycznej po upływie tego czasu będzie można dostać nowy model (tu chyba mikroszit tak robił).

Ostatnio na gazeta.pl był obszerny wywiad z typem, który pracował w dużych sieciówkach ze sprzętem RTV/AGD i odradzał takie gwarancje chyba, że sprzęt kosztuje dobrych kilka tysięcy złotych. A to dla tego, że taka gwarancja NIE jest gwarancją producenta tylko serwisów współpracujących powiedzmy z SONY. Co to oznacza? Ano to, że serwis NIE ma żadnego obowiązku naprawić Ci sprzęt we wskazanym terminie. Może to trwać miesiąc a może i dwa. Podobno są to normalne przypadki. Ty mając taką gwarancję i popsuty sprzęt w(pipi)iasz się, że to tak długo trwa, ale nic nie możesz zrobić. Możesz tylko czekać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...