Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że ja nie gram w takie turnieje bo liście by poleciały za ciskanie tekstów tego typu do mnie  :P Raz w Gdańsku grałem w turnieju Fify,parodia,wszyscy grali All star,ja jedyny wziąłem anglię i kolo się spinał,jak mnie ciśnie,nie chciało mi się z nim dyskutować,ale mało brakowało a by w michę dostał.

Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza

 

To jeszcze ktos w ogole bierze ps4 na premiere po wczorajszej komedii?

jakiej komedii, bo ani nie ogladalem konfy ani zadnych relacji, newsow itp. nie czytalem? Co odwalili?

 

Konfa miala 75 min z czego 55min to gry indie dostepne juz na pc. 0 nowych gier zapowiedzianych.

Odnośnik do komentarza

Na wieży jest dostępna Barrett M82 która zabija jednym strzałem jest to amerykańska najmocniejsza snajperka, gdzie indziej jest ustawiona broń niszcząca ściany.


Kozbinio to jest tryb spectator więc dlatego wszystko widać :) jak będziesz grał takich info nie będzie, zauważ że nawet widać gdzie na mapie są rzucane granaty i inne rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Tekst z gryonline o udostępnionej tam wersji PS4.

Podczas targów gamescom po raz pierwszy mogliśmy sprawdzić Battlefielda 4 w wersji na PlayStation 4. Jak zapewniają twórcy, w tym wypadku edycja konsolowa nie będzie odstawać od pecetowej – oznacza to obraz wyświetlany w 60 klatkach na sekundę oraz obsługę 64 graczy w multiplayerze. Muszę przyznać, że chociaż PS4 rzeczywiście radzi sobie naprawdę nieźle, to pewne niedoskonałości w stosunku do mocnego PC niestety widać. Najbardziej rażą słabsze tekstury oraz – o zgrozo – późne doczytywanie detali terenu w rodzaju trawy czy kamyczków. Zdecydowanie nie jest źle, ale kilka wpadek wypadałoby dopracować przed premierą.

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokoj.Jesli ps4 ma tekstury slabej jakosci to na ps3 ma paskudne.A przypominam,ze w becie mial jeszcze gorsze.

Nie pokaza gameplay z ps4

Mocarny pc..hmm 2-3 krotna wartosc ps4 :wacko:

 

Na targach grają na kompach za 2 tyś euro więc już jakąś optymalizację zrobili :) na premierę jeszcze coś uda im się w tej kwestii zrobić 

Odnośnik do komentarza

Co do słabszych tekstur to było to do przewidzenia, ale doczytywania nie zniosę nie nie mogę tolerować na nextgenie :( przecież to dopiero pierwszy BF na nextgeny !!!

Przecież to było oczywiste,Dice nigdy nie było orłami w graficznych wodotryskach,dev kity dostali późno to zrobili i tak sporo.Oni zamiast optymalizować sprzęt wolą abyś ty kupił najnowszą kartę graficzna.

Odnośnik do komentarza

Kozbi dla osob ktore lubia odgrzewane kotlety to lineup jest okay. Lubie grac w singla i poza wieskiem( ktorego jestem wielkim fanem i wychodzi dopiero w 2014) infamous 3 i bf4 niczym mnie ps4 nie przekonuje do wydania 400euro na premiere. jedynie byla by lipa gdyby okazalo sie ze wszyscy nagle kupia ps4 i nie bedzie z kim ciac po sieci. to jedyny moj argument na dzien dzisiejszy ps4. bedzie wiecej kasy na airsoft w ktory sie zaczynam bawic:)

Odnośnik do komentarza

Na gry online pisza ze PS4 odstaje od PC

 

"Podczas targów gamescom po raz pierwszy mogliśmy sprawdzić Battlefielda 4 w wersji na PlayStation 4. Jak zapewniają twórcy, w tym wypadku edycja konsolowa nie będzie odstawać od pecetowej – oznacza to obraz wyświetlany w 60 klatkach na sekundę oraz obsługę 64 graczy w multiplayerze. Muszę przyznać, że chociaż PS4 rzeczywiście radzi sobie naprawdę nieźle, to pewne niedoskonałości w stosunku do mocnego PC niestety widać. Najbardziej rażą słabsze tekstury oraz – o zgrozo – późne doczytywanie detali terenu, typu trawa czy kamyczki. Zdecydowanie nie jest źle, ale kilka wpadek wypadałoby dopracować przed premierą."

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...