Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Przegląd broni, dodatków, specjalizacji. Fajnie, że widać statystyki broni, oraz jak zmieniają je wybierane dodatki. Widać, że niektóre celowniki będą dostępne tylko z tych złotych paczek - Pakietów Bojowych.


 

A teraz news dnia dla fanów nożowania, będziecie mieli do wyboru 10 rodzajów obieraczek do koszenia. 10. :]

1nba.jpg
Odnośnik do komentarza

 

Ja mogę nawet z tulipanem biegać,byle kosy wchodziły.

Mi często wchodzą. Rzadko kiedy nie. Po prostu trzeba wiedzieć kiedy, i jak panie Litwin :)

 

Piszę o normalnych kosach a nie o z wyskoku.,zresztą pisałem także o sytuacji z BC2,a tam nie przypominam sobie byś coś nożem zdziałał.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

kabotyn ja biore na ps3 mimo ze wiem ze bedzie to okrojona wersja. powod prosty caly czas nie jestem przekonany do ps4 po tych szumnych zapowiedziach. z drugiej strony na ps3 zostalo juz tylko beyond,gt6,gta5,diablo 3 i chyba to wszystko co mam w planach. przekonalby mnie jakis solidny rpg na nowej konsoli razem z launchem ale z tego co widze najblizej jest chyba wiesiek w 2014.

Odnośnik do komentarza

 

Butcher pojechał po K3,wypimpował tą marną grę od PCF i pisał ze Bf3 będzie taki sam na PS3 jak na PC,nie wiem czy warto takie opinie brać serio.

KZ3 było baaardzo słabe, Bulletstorm (rozumiem że o tą grę chodzi) był dobry ale z tym BFem to niezła wpadka :D

 

Chyba multi było słabe,bo singiel był dobry a to głównie porównywał.

Odnośnik do komentarza

po tych ostatnich filmikach ja się jaram. mam tylko nadzieję, że te mega eventy na mapach nie będą pojawiać się, tak jak ma to miejsce z wieżą na caspianie. na tyle godzin co mam nagrane, widziałem tylko raz jak ta wieża się wali (chyba dlatego, że nie gram conquesta praktycznie wcale). może i będzie to bf 3.5, ale wprowadzili zmiany, nowe pojazdy, nowe bronie, inny podział perków (mam nadzieję, że wyjdzie to na plus), jeszcze większe nastawienie na teamplay, commander, nowe tryby, zmiany pogodowe itp. ale przede wszystkim nowe mapy i najważniejsze...64 graczy i przerzucenie się na jeszcze lepszą grafę, bo łykam tylko na bf4 (jak przejdę wszystkie gry z listy 'must have na ps3'). tylko te bugi...

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie zapowiedz Sony co do upgrade gry z PS3 na cyfrową na PS4 ? W prawdzie na razie nie wiadomo jaki to upust będzie w wypadku gier od EA, ale pierwsza cenę podała Activision z COD: Piesek ;) cena to jedyne 10 dolarów :). Więc można podejrzewać że EA zrobi podobny ruch co do ceny. 

Nie wiem jak dla Was ale wg mnie jest to świetna oferta.

Odnośnik do komentarza

 

Butcher pojechał po K3,wypimpował tą marną grę od PCF i pisał ze Bf3 będzie taki sam na PS3 jak na PC,nie wiem czy warto takie opinie brać serio.

KZ3 było baaardzo słabe, Bulletstorm (rozumiem że o tą grę chodzi) był dobry ale z tym BFem to niezła wpadka :D

 

Adi - odwróć kolejność i będzie ok :whistling:   Ja ogram to coś zwanego "otwartą betą" na ps3 i spokojnie zaczekam, aż zrobią z tej gry w miarę grywalną wersję - jeżeli im się uda :devil: Wtedy dopiero zakup jedynej słusznej opcji - na ps4 , czyli 2014 znając partaczy z Dice

Odnośnik do komentarza

ta gra wygląda świetnie. Nie wiem czy tak może być, ale wydaje mi się że nowa wersja będzie jednak bardziej dopieszczona. Po pierwsze gameplaye są dostępne, latają po sieci, ludzie grają w tą grę na targach, pokazach, streamach itp. więc można powiedzieć że sporo jest już pokazane/ujawnione i wypuszczenie wersji jak z PS3 wydaje się być niemożliwe. Gra wygląda naprawdę bardzo dobrze i liczę, że po prostu na starcie będzie "okej" bez akcji typu zapadanie się pod ziemię :D

 

jak myślicie, jest "bad luck" w nowej wersji? :)

 

no i najważniejsze - można pływać kraulem, zawsze jak pływałem to się śmiałem, że tutaj wszędzie wojna dookoła, wybuchy, latają samoloty, śmigłowce, ludzie umierają, krzyczą a ja sobie elegancko żabką popyerdalam wzdłuż brzegu :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...