Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

Bankowo to wersja alpha nawet pctowa nie ma tekstur.I czasami wyglada okropnie.

Warto brać pod uwagę tylko opinie tych co grali na obu platformach.Na gryonline mówił że gra wygląda jak pc tylko ma troszkę słabsze tekstury i doczytywanie.Przy tym zostaje.Byle rozdzielczość troszkę podbili i będzie super.

 

 

Na streamach Battlefielda z Kolonii też widziałem doczytywanie tekstur na PC. Tylko nie wiem czy to nie jest jakaś wada trybu obserwatora czy po prostu na tą chwilę alpha tak ma. 

 

Tommi piosenka o lagu o której wczoraj mówiłem:

http://youtu.be/dWSxzGuXVeA

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tommi,ale beta jest tylko pc,x360 i ps3 na next gen bf4 nie zobaczysz. Jedyne co na ps3 zobaczysz do duze mapy i co jakis czas przeciwnika.

Zaq, mnie nie tyle interesuje w tym momencie max. rozdzielczosc, ilosc klatek/s, jakosc tekstur czy zageszczenie wrogow/ha, co przede wszystkim mechanika gry:

jak wyglada celowanie (hit markery), odrzut, czulosc sterowania (ew. oblozenie przyciskow, jesli cos zmieniali), nowe zabawki, jak sie sprawdza w praktyce nowy przydzial sprzetow dla klas, ten caly nowy system perkow za gre druzynowa itd.

To jest niezalezne od platformy docelowej.

 

@Pryxu: ehehehe, mocarny kawalek :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Kolejne informację z targów, uwaga trzymajcie się krzeseł :(

 

]PC players will be happy to know that VOIP will be available at launch, but DICE says that they’ll be focusing on VOIP for squads first, then later on for the rest of the team.

 

Co to wogóle ma znaczyć ? powtórka z premiery  BF3

 

Emblematy na początku był zamiar by każdy pluton posiadł własne i mógł je umieszczać na broniach i pojazdach, ale teraz zostało to podobno zmienione i każdy GRACZ będzie miał taką opcję :)

 

Dostaniemy siedem rodzajów granatów czy jak to nazwać poczynając od “V-40 Mini” grenades, flashbangs, Hand flares, and Impact grenades.

Odnośnik do komentarza

Każda broń podobno będzie posiadała 100 skórek.

 

As evidenced by the screenshots below there will be eight different “classes” of camo, which are as follows; Adaptive, Autumn, Desert, Naval, Snow, Urban, Woodland and Misc.

The first seven of those classes will have 16 different variations for you to choose from as well, these are as follows; Atomic, Digital, Dot, ERDL, Flat, Flecktarn, Grass, Hexagon, Palm, Reed, Splinter, Spray, Starburst, Tiger, Turtle and Worm. The “Misc” camo class seems to add in unique colour variations to the patterns listed above.

 

255p3c7.jpg?resize=620%2C348

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

The PC version of Battlefield 4 will look better

than the PlayStation 4 and Xbox One versions,

executive producer Patrick Bach has

suggested, telling VideoGamer.com that DICE is "doing as much as [it] can" with the next-

gen versions, "but we need to compromise

in some places". Discussing the differences between the PC and

next-gen versions of Battlefield 4, Bach said

that "from a CPU/GPU perspective, no, [PS4 & Xbox One cannot match PC]."PC will always be... You can just add more to a PC.

There's always more. The game supports to a

big extent better hardware, but not completely,

so it won't be night and day.

 

www.videogamer.com/ps4/battlefield_4/news/battlefield_4_on_ps4_and_xbox_one_we_need_to_compromise_in_some_places_says_dice.html
Odnośnik do komentarza

Z dnia na dzień okazuje się że wersja na ps4 coraz grosza.Tekst z gram pl:

"Choć nie jestem zwichrowany na punkcie grafiki, to muszę też przyznać, że najbardziej rozczarowała mnie oprawa graficzna na konsoli PS4. Spodziewałem się czegoś przynajmniej lekko zbliżonego do podrasowanych screenów, a zobaczyłem grafikę z pecetowej wersji BF3 na najwyżej średnich detalach. Dodatkowo podczas całej zabawy bardzo wyraźnie widać było opóźnienia w doczytywaniu tekstur, czy drobnych detali otoczenia. "

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...