Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nowego w sumie. Trzeba zobaczyć moim zdaniem jak duża jest ta rozbieżność na własne oczy.

Inne gry takie jak Watch Dogs, Splinter Cell: Blacklist i nowy Assassin też mają mieć dodatkowe efekty graficzne na PC (http://www.polygon.com/2013/8/27/4662964/watch-dogs-to-receive-pc-exclusive-features-under-nvidia-and-ubisoft) tyle, że czy to tak naprawdę powinno dziwić? Nie trzeba się nawet jakoś specjalnie znać na rzeczy żeby wiedzieć, że w tej chwili jest masa mocniejszych podzespołów na rynku niż te zamontowane w nowych konsolach i tak na prawdę zawsze tak było i będzie, że sprzęt komputerowy  technologicznie się rozwija podczas gdy konsola wychodzi raz na 6-8 lat. Więc nie ekscytował bym się jakoś szczególnie (mimo to że to niezła pożywka dla fanboyów) różnicami graficznymi bo jest tak że jakiego ktoś by nie miał PCta to ktoś inny i tak może złożyć mocniejszego jeśli ma pieniądze. Mimo, że w tej chwili już za dobrego PCta do gier nie zapłacimy tak dużo jak kiedyś to te PCty z targów na których BF był prezentowany były bardzo mocne. Przeciętny kowalski na taki komputer sobie raczej nie będzie mógł pozwolić.

 

Ważniejsze moim zdaniem jest to, żeby gry na konsolach wreszcie trzymały te 60 fpsów lub nawet STAŁE 30 bez ścin w 1080p.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to wszystko jest poyebane.Gamespot mowi,ze wersja na ps4 chodzi bardzo dobrze i jest ladna.IGN pisze,ze jest rozczarowany gra.

Ogladalem PPE PL i mowili,ze widzieli(grali)  jest zyleta(ladny).Wiecej poczytam w srode..

Na forach opisuja,ze ludzie z takimi piecami jak ps4 chodzi gra na high/ultra,Ja nie wiem czy DICE to partacze sa,o co tu biega.Oni kazdemu pokazuja inna wersje...?

Odnośnik do komentarza

To zależy czego każdy oczekuję :), zresztą zobacz jaka jest sytuacja z AC IV na konsole nowej generacja, jedno wielkie rozczarowanie. Z resztą jeden z pracowników DICE w wywiadzie powiedział że konsole pokarzą pazur dopiero za dwa lata :) ale z drugiej strony mamy słowa Bacha który jasno mówi że pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to wszystko jest poyebane.Gamespot mowi,ze wersja na ps4 chodzi bardzo dobrze i jest ladna.IGN pisze,ze jest rozczarowany gra.

Ogladalem PPE PL i mowili,ze widzieli(grali)  jest zyleta(ladny).Wiecej poczytam w srode..

Na forach opisuja,ze ludzie z takimi piecami jak ps4 chodzi gra na high/ultra,Ja nie wiem czy DICE to partacze sa,o co tu biega.Oni kazdemu pokazuja inna wersje...?

przy bf3 butcher pisał ze wersja ps3 wygląda identycznie jak na pc xD

z takim piecem jak ps4 na ultra to predzej sie zesra niz chodzi ;>

Odnośnik do komentarza

"Wersję konsolową miałem możliwość przetestowania na nowej mapie (Parcel Storm) razem z 15 innymi graczami (8vs8, RUS vc CHRLD) w trybie Domination. Tryb ten ma być domyślnym trybem dla tego środowiska. Na czym on polega? Na mapie (wycięty mały fragment ze zwykłej, dużej mapy) znajdują się trzy flagi, które należy przejąć."

no, czyzby jednak bylo cos dla wielbicieli close quarters? :]

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Grafika pomiedzy BF2 BC2

Ten koles jest idiota,te gry dzieli przepasc jesli chodzi o grafike,fizyke.

Jackfrags ladnie opowiedzial na temat wersji na ps4.Sa to ustawienia medium na pc,tyle za 400$ nic lepszego nie dostaniesz.

Ustawienia medium+,60fps,64graczy w porownaniu z wersja na current geny to masakra.

Odnośnik do komentarza
 

"Wersję konsolową miałem możliwość przetestowania na nowej mapie (Parcel Storm) razem z 15 innymi graczami (8vs8, RUS vc CHRLD) w trybie Domination. Tryb ten ma być domyślnym trybem dla tego środowiska. Na czym on polega? Na mapie (wycięty mały fragment ze zwykłej, dużej mapy) znajdują się trzy flagi, które należy przejąć."

no, czyzby jednak bylo cos dla wielbicieli close quarters? :]

 

Tommi jezeli to prawda,to nie musisz kupowac next-gen ;)

Odnośnik do komentarza

Co za profesjonalny dziennikarz:

- nie wiedział czy gra na PS3 czy PS4,

- pisze że nie ma auto aima co byłoby ok, o ile nie jest tak, że kolo po porostu nie potrafi grac na padzie i zwala swojego zeza na brak autoaima,

- najlepsza broń na konsolach RPG LOL.

Odnośnik do komentarza

O to w takich stronach chodzi, brak profesjonalizmu, i karmienie PCtowych troli.

Przeciez nie napisze ze gra na PS4 wyglada jak na towerze za 3tys zl bo jeden z nielicznych czytelnikow takiej strony by sie powiesil jeszcze.

Dodatkowo tacy trole zawsze lubia sie dowartosciowywac, po to maja frapsa i pclaba.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Przekleje wpis z Konsole nowej generacji:

 

http://pixelenemy.com/battlefield-4-on-ps4-comparable-to-medium-settings-on-pc-like-night-day-difference-to-current-gen-version/

 

Battlefield 4 - detale graficzne na poziomie "Medium" w porownaniu do PC oraz roznica niczym dzien a noc miedzy wersjami PS3 a PS4. Typek ladnie podsumowal artykul:

 

I don’t know about you, but if a $400 console can run Battlefield on “Medium” settings at 60fps AND with 64 players, I consider that good enough. Keep in mind you’re not spending $2,000 or even $1,000 like you would on a PC.

 

I jeszcze ciekawostka:

Lastly, ‘frags also verified what we reported on yesterday — that the DualShock 4′s Sixaxis will be used for leaning and peeking.

 

 

 
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...