Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

ej bez kitu popłakałem się ze śmiechu. ściągnąłem betę, przygotowałem duży moniek, odpalam a tam:

 

dghu.jpg

 

boże jaka beka z tego PC. :D ale spoko - szpicu hakierze co on do mnie pisze? 

ehehehe, przypomniales mi jeden z powodow, dla ktorych odstawilem granie na pc raz na zawsze :) Kozbinio, zanim sie z tym uporasz, to pewnie zdazysz to sciagnac na ps3 i nabic kilka poziomow ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

ej bez kitu popłakałem się ze śmiechu. ściągnąłem betę, przygotowałem duży moniek, odpalam a tam:

 

dghu.jpg

 

boże jaka beka z tego PC. :D ale spoko - szpicu hakierze co on do mnie pisze? 

ehehehe, przypomniales mi jeden z powodow, dla ktorych odstawilem granie na pc raz na zawsze :) Kozbinio, zanim sie z tym uporasz, to pewnie zdazysz to sciagnac na ps3 i nabic kilka poziomow ;)

 

No zanim zdąży to przeczytać to ps3 zdązy ci się 10 razy zawiesić :)

 

Ciekawe jest to, że 99% bugów jakie mogą wystąpić zawsze występują u gosci co noce spedzaja z konsolami ;)

 

wyjscie a) sprawdz folder pobieranie przegladarki ( powinien byc tam plugin battleloga) zainstaluj raz jeszcze

 

lub wersja z czyszczeniem zbednych plików:

 

 

1. Go to C:\Program Files (x86)\Battlelog Web Plugins\Sonar 
2. Use the esnsonar_uninstall.exe and uninstall sonar 
3. Go to battlelog and install the update again.

Wprawdzie po angielsku ale jako czlowiek biznesu/sukcesu znasz ten język :)

 

 

Może jestem uczulony, ale po 5 latach z ps3 mam dość konsol na zawsze XD Takigo gówna jakie nam sony zaserwowało nigdy nie zapomne.

 

Odnośnik do komentarza

Nie dziwię się, że mają 60 fps 1080p. Myślę, że pulpit Windowsa tyle wyciąga ;)

 

Anyway, słabo to póki co widzę. Niby BF, ale po kiego wała zmienili sterowanie. Nie sorry, to nie jest zmiana sterowania, tylko pomieszanie przycisków. Od dwóch części było jedno, ludze przywykli, po kiego k*rwa wała je zmieniać?

 

Poza tym wygląda wszystko mega silikonowo, obiekty się dorysowują przed oczami, i ogólnie jest mniej dynamicznie, a mapy duże...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Do czego w tej grze służy klasa "support" ? Bo mi się zdawało, że do wsparcia, ale ona chyba bardziej wsparcia potrzebuje :/ Serio,  nie wiem czy w ogóle jest jakiś suppression w tej grze, ale jak nie ma to każde starcie zostanie przez supporta z soldierem przegrane. Mam nadzieję że dalej do zdobycia będzie PKP i poczuję po prostu kawał żelaza w dłoniach, a nie jakieś ASG z efektem hukowym... :/

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi sie ten nowy battlelog.

Liczylem na duzo bardziej szczegolowe statystyki, a oni nie dosc, ze ich nie dali, to jeszcze wykastrowali to, co bylo w BF3 (co juz i tak bylo biedne)...

 

Progres broni dla kazdej klasy tez jest niejasny (nieprzejrzysty) moim zdaniem.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Ciekawe jest to, że 99% bugów jakie mogą wystąpić zawsze występują u gosci co noce spedzaja z konsolami ;)

 

Ja tam nocke nie jedna zarwalem z ps3 i z grami na pc nie mialem,zadnego problemu. Serio nie rozumiem skad ludzie maja takie problemy z pc.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi sie ten nowy battlelog.

Liczylem na duzo bardziej szczegolowe statystyki, a oni nie dosc, ze ich nie dali, to jeszcze wykastrowali to, co bylo w BF3 (co juz i tak bylo biedne)...

 

Progres broni dla kazdej klasy tez jest niejasny (nieprzejrzysty) moim zdaniem.

 

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale ten battlelog jest tylko pod betę. Przyjdzie premiera gry to przyjdzie nowy battlelog 

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie mi proszę ale nie mam na tyle czasu żeby przekopywać się przez kilka ostatnich stron żeby znaleźć info, które mnie interesuje, dlatego zapytam - jak można zdobyć betę na PC? Warto w ogóle sobie zaprzątać nią głowę czy jest tak niedopracowana, że traci się przyjemność z gry? 

JAK DOŁĄCZYĆ DO ZABAWY (PC)
Otwarta beta Battlefield™ 4 na PC będzie dostępna do pobrania za pośrednictwem Origin. Pobierz aplikację Origin. Jeśli jesteś zalogowany w Origin od kilku dni, kliknij znajdujący się w lewym górnym rogu okna przycisk „Przeładuj”, aby odświeżyć swoją bibliotekę gier. 
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wybaczcie mi proszę ale nie mam na tyle czasu żeby przekopywać się przez kilka ostatnich stron żeby znaleźć info, które mnie interesuje, dlatego zapytam - jak można zdobyć betę na PC? Warto w ogóle sobie zaprzątać nią głowę czy jest tak niedopracowana, że traci się przyjemność z gry? 

1. Zly dzial( http://www.psxextreme.info/topic/100368-battlefield-4/?view=getnewpost )

2.. google nie boli

 

JAK DOŁĄCZYĆ DO ZABAWY (PC)
Otwarta beta Battlefield™ 4 na PC będzie dostępna do pobrania za pośrednictwem Origin. Pobierz aplikację Origin. Jeśli jesteś zalogowany w Origin od kilku dni, kliknij znajdujący się w lewym górnym rogu okna przycisk „Przeładuj”, aby odświeżyć swoją bibliotekę gier. 
Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Ale myślałem że to zniosą,bo 2 spawarki na pokładzie i możliwość latania nawet przy 5% to przegięcie.Przypomniało mi się,wczoraj z czołgu trafiłem Little Birda i nie wybuchł,to jest porażka.

 

Dziś Litwin jest to zmienione :)

 

Na pewniaka podleciałem do przeciwnika bo byłem pewien że nic mi nie zrobi swoim RPG a tu jeden strzał i zniszczył mi heli :) więc coś grzebali w kodzie 

Odnośnik do komentarza

Zielu,bo debile z Dice zrobili teraz tak ze jak ktos cie namierza laserem to rpg jest jak igla :D

 

Ale nic mnie nie namierzało, po prostu podleciałem nad B bo byłem pewien że jak strzeli to zabierze mi tylko ileś procent pancerza i tyle, tak samo było z czołgiem na początku bety jak grałem strzeliłem z haubicy w heli i nic a teraz jeden dobry strzał i heli nie ma, nawet jak ma 100%

Odnośnik do komentarza

 

Zielu,bo debile z Dice zrobili teraz tak ze jak ktos cie namierza laserem to rpg jest jak igla :D

 

Ale nic mnie nie namierzało, po prostu podleciałem nad B bo byłem pewien że jak strzeli to zabierze mi tylko ileś procent pancerza i tyle, tak samo było z czołgiem na początku bety jak grałem strzeliłem z haubicy w heli i nic a teraz jeden dobry strzał i heli nie ma, nawet jak ma 100%

 

Strzal z rpg=zgon,strzal z czlogu=-20% przynajmniej tak bylo 2 dni temu.

Odnośnik do komentarza

BC2  ~300h,

BF3 - 18h,

BF4 - wracam do gry :)

 

Dla mnie w koncu da sie w to grać, bo bf3 jakoś sie nie dało z tym "ciężarem" i lagiem w celowaniu ( w stosunku do BC2 ). Po kilku h gry widze te zmiany o których pisaliście (mniejszy odrzut..) i jest mi to bardzo na ręke. Więc myślę, że powalczę od grudnia. No bo wiadomo,na ps3 to już nie ten teges..

Beta jak to beta, podchodze z dystansem (strzał z czołgu pod nogi i.. nic?)  ..

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak się zmienia wygląd jeepów?Ostatnio widziałem kolo miał biały w wersji chińskiej.Kurde ciężko się kontruje kosy,2 razy próbowałem i nie wyszło.Dziś skoczyłem na typa z przodu i chłop mnie skontrował,jak na razie dla mnie to loteria.Szkoda ze wsparcie tak mało ammo daje na raz.

Odnośnik do komentarza

Boże, jak ta gra wygląda ch.ujowo na ps3, to jest dla mnie niepojęte. Tekstury brzydkie, doczytujące się tekstury na moich oczach, ząbki jak smok wawelski. Mój Boże, na miejscu DICE totalnie bym zrezygnował z wydawania tego na obecne konsole, bo to jest tragedia, a nie gra. Dobrze, że chociaż działa stabilnie i płynnie. 

Odnośnik do komentarza

Jak się zmienia wygląd jeepów?Ostatnio widziałem kolo miał biały w wersji chińskiej.Kurde ciężko się kontruje kosy,2 razy próbowałem i nie wyszło.Dziś skoczyłem na typa z przodu i chłop mnie skontrował,jak na razie dla mnie to loteria.Szkoda ze wsparcie tak mało ammo daje na raz.

Kosy od przody da sie kontrowac, jak ktos zajdzie cie od tylu to tego skontrowac nie mozesz. Do tego mozliwe, ze te od przodu randomowo wskakuja. Osobiscie nie udalo mi sie jeszcze skontrowac kosy.

Odnośnik do komentarza

Fajna jest ta znaleźna snajperka,ma mini monitorek który pokazuje odległość,ale nie przeładowujcie jej zanim wszystkich 11 naboi nie wystrzelacie,bo zapasowe 11 znika,zawiodłem się natomiast na wyrzutni,która jest w "B" czasami,flary ją gubią i nawet jak się strzela po nich to i tak leci w powietrze.Fajne jest natomiast że namierzanie snajpera naprowadza RPG na cel.

Odnośnik do komentarza

Gramy w 5. Masa kolesi kampi na dachu ze snajperkami, namierza nasze helki które nawet nie mogą tego dachu wyczyścić.

Wbijamy w 5 do jednej windy, po krótkiej przejażdzce drzwi się otwierają, wybiegamy i JEST (pipi)A WOJNA! :D

Potem desant na dach niżej gdzie kolejna ekipa próbuje okupować dach.

 

Coś pięknego, czekam na pełną wersję z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...