Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Porównanie grafiki bety na PS3 i Mid Range PC 9cokolwiek to znaczy) odpalonej na High

Our test PC was an MSI GE60 gaming laptop featuring:
- Intel Core i7 4700MQ;
-Nvidia GT750M GPU with 2GB DDR5 RAM;
-750GB 7200RPM HDD
-8GB DDR3 RAM

 

http://gamerthumb.com/2013/10/06/battlefield-4-beta-console-vs-mid-range-pc/

 

Konsola wypada gorzej, i z tym nie ma co dyskutować, ale ja chciałbym zobaczyć jak wygląda BF4 odpalony na komputerze za 900 zł (czyli tyle ile mniej więcej kosztuje teraz PS3).

Odnośnik do komentarza

Porównanie grafiki bety na PS3 i Mid Range PC 9cokolwiek to znaczy) odpalonej na High

Our test PC was an MSI GE60 gaming laptop featuring:

- Intel Core i7 4700MQ;

-Nvidia GT750M GPU with 2GB DDR5 RAM;

-750GB 7200RPM HDD

-8GB DDR3 RAM

 

http://gamerthumb.com/2013/10/06/battlefield-4-beta-console-vs-mid-range-pc/

 

Konsola wypada gorzej, i z tym nie ma co dyskutować, ale ja chciałbym zobaczyć jak wygląda BF4 odpalony na komputerze za 900 zł (czyli tyle ile mniej więcej kosztuje teraz PS3).

 

 

 

you only can fool little kids with this fun base article.THE MAIN DIFFERENCE HERE IS THAT YOU COMPARE PS3 A 2005 HARDWARE WITH MODERN PCS. BACK IN 2005 THERE WAS NOT EITHER I7CORE OR GPU WITH DDR5 RAM YOU NAIVE BOY. IF YOU WANT TO BE HONEST WITH YOUR SELF COMPARE THE PS3 VERSION WITH A MID RANGE PC THAT WAS BUILD BACK IN 2005 YOU PC-FUN-BENCHMARK-ZOMBIE. OR COMPARE YOUR TODAYS MID RANGE PC WITH THE PS4 VERSION ................NOW GO OPEN YOUR PS3 AND CONTINUE PLAY GTAV.......

 

i w sumie tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza

Zadomowiłem się już w becie więc podsumowanie: jest nieźle a nawet lepiej. Nawet bardzo dobrze.

Na +

- nareszcie będę mógł ubić Kabotyna :)

- koniec z pier...skakaniem

- przeładowywanie, trzeba myśleć i kombinować

- perki, super sprawa, że wszyscy na siebie pracują a jak drużyna zalicza zgon to od nowa trzeba brać się do roboty

- nareszcie nabrało sensu zaznaczanie flag

- koniec z kradzeniem killi

- świetne celowanie, jest jakby łatwiej

- można rzucić na większą odległość np. apteczkę

- fajne sterowanie heli

- Rpg na pojazdy w końcu coś znaczą

Na -

- przegięte heli ze spawarą

- przekombinowane sterowanie pojazdami

- czasami nie wiadomo do kogo się strzela, za późno wyskakuje podświetlenie. Trzeba spotować żeby ogarnąć.

- fatalne menu, nie mogę się połapać

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

Jeszcze lista trofeów do zdobycia :) PLATYNA musi być...

 

  • Battlefield 4 Achievements
  • Storm bringer (25) - Obtain 20 000 points in the Singapore mission in the Campaign
  • A one-man riot (25) - Obtain 11 000 points in the Shanghai mission in the Campaign
  • Terror of the deep (25) - Obtain 11 000 points in the South China Sea mission in the Campaign
  • Gladiator (25) - Obtain 12 000 points in the Kunlun Mountains mission in the Campaign
  • Above and beyond the call (25) - Complete all Assignments in the Campaign
  • Demolition man (25) - Obtain 15 000 points in the Tashgar mission in the Campaign
  • Guardian of the fleet (25) - Obtain 6 000 points in the Suez mission in the Campaign
  • Full arsenal (65) - Unlock all assignments and collectibles in the Campaign
  • Fish (20) - Complete the Campaign on Easy
  • Dunn's pride (25) - Obtain 7,000 points in the Baku mission in the Campaign
  • Braving the storm (20) - Complete the Singapore mission in the Campaign
  • Wolves in sheep's clothing (20) - Complete the Shanghai mission in the Campaign
  • The fall of a Titan (20) - Complete the South China Sea mission in the Campaign
  • Dead by dawn (20) - Complete the Kunlun Mountains mission in the Campaign
  • Guns at dawn (20) - Complete the Suez mission in the Campaign
  • Fishing in Baku (20) - Complete the Baku mission in the Campaign
  • Antediluvian (20) - Complete the Tashgar mission in the Campaign
  • It was on the way... (20) - Find 6 collectibles in the Campaign
  • Took a casual look around (20) - Find 9 collectibles in the Campaign
  • Methodical search (20) - Find 15 collectibles in the Campaign
  • Done some searching (20) - Find 12 collectibles in the Campaign
  • No stone left unturned (20) - Find 18 collectibles in the Campaign
  • Every nook and cranny (20) - Find 21 collectibles in the Campaign
  • Stumbled over it (20) - Find 3 collectibles in the Campaign
  • Wolf (25) - Complete the Campaign on Normal
  • Tombstone (25) - Complete the Campaign on Hard
  • Recon (65) - Find 28 collectibles in the Campaign
  • Well placed (20) - Get 10 kills with C4 in the Baku mission in the Campaign
  • Wrecker (20) - Get 10 multi-kills in the Shanghai mission in the Campaign
  • Blood wake (20) - Get 30 headshots in the South China Sea mission in the Campaign
  • War turtle (20) - Get 15 kills with RPG in the Singapore mission in the Campaign
  • Infiltrator (20) - Get 10 adrenaline kills in the Tashgar mission in the Campaign
  • Shawshank (20) - Get 5 kills with Shank in the Kunlun Mountains mission in the Campaign
  • For tombstone (20) - Let the Valkyrie be destroyed in the Campaign
  • For the people (20) - Sacrifice Irish to save the Valkyrie in the Campaign
  • For the cause (20) - Sacrifice Hannah to save the Valkyrie in the Campaign
  • Patience is a virtue (20) - Experience all 3 endings in the Campaign
  • Turn around... (10) - Perform 5 dog tag kills in Multiplayer
  • Won them all (10) - Win a round of each game mode
  • .45 old school (25) - Perform 45 kills with the M1911 Handgun in Multiplayer
  • Bomb squad (25) - Deliver 5 bombs in Obliteration
  • Call me "Sir" (50) - Reach rank 25.
Odnośnik do komentarza

gralem raptem chyba 2-3 mecze. gra jako piechota podoba mi sie (pomijam kwestie graficzne) fajnie sie myszkowalo i ciukalo. wlazlem do jednego pojazdu i jazda na galkach to jakis dramat!. Czekam chociaz wezme dopiero na ps4. sam nie wiem czy wezme ps4 na premiere czy dopiero sprawie sobie niespodzianke na gwiazdke (z jednej strony chcialem trzymac ps3 z kolekcja gier z drugiej strony mysle czy by nie wymienic puki ma to jeszcze jakas tam wartosc) wiem tylko jedno w tej generacji przejde kompletnie na dystrybucje cyfrowa.

Odnośnik do komentarza

sam nie wiem czy wezme ps4 na premiere czy dopiero sprawie sobie niespodzianke na gwiazdke 

z tego, co twierdza w sklepach, to na premiere raczej sobie nie wezmiesz (chyba, ze zlozyles preordera przed 06. sierpnia).  Jak sie postarasz, to moze na gwiazdke bedzie (ja niedawno preordera zrobilem i ponoc 15.12. ma byc dostawa).

Odnośnik do komentarza
 

Zartujesz tommi? Ja jeszcze nie zlozylem pre-order'a. Jutro lece po sklepach, i sie pytam. Kurcze, nie bede mial konsoli na premiere?... holy shit!

tak mi wlasnie w gamestopie wmawiali- sam nie wiem, ile w tym prawdy. Ja zastanawialem sie, czy czekac do premiery i objechac okoliczne markety w poszukiwaniu swojej sztuki, czy zrobic tego preordera i odebrac sprzet dopiero 2 tyg. po premierze. Ostatecznie zlozylem tego preordera- zadecydowalo to, ze i tak bede oddawal ps3 w gamestopie. Bedzie to prostsze, jak u nich nowa konsole bede bral. Za X360 niezla kase mi dali.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

Porównanie grafiki bety na PS3 i Mid Range PC 9cokolwiek to znaczy) odpalonej na High

Our test PC was an MSI GE60 gaming laptop featuring:

- Intel Core i7 4700MQ;

-Nvidia GT750M GPU with 2GB DDR5 RAM;

-750GB 7200RPM HDD

-8GB DDR3 RAM

 

http://gamerthumb.com/2013/10/06/battlefield-4-beta-console-vs-mid-range-pc/

 

Konsola wypada gorzej, i z tym nie ma co dyskutować, ale ja chciałbym zobaczyć jak wygląda BF4 odpalony na komputerze za 900 zł (czyli tyle ile mniej więcej kosztuje teraz PS3).

 

 

 

you only can fool little kids with this fun base article.THE MAIN DIFFERENCE HERE IS THAT YOU COMPARE PS3 A 2005 HARDWARE WITH MODERN PCS. BACK IN 2005 THERE WAS NOT EITHER I7CORE OR GPU WITH DDR5 RAM YOU NAIVE BOY. IF YOU WANT TO BE HONEST WITH YOUR SELF COMPARE THE PS3 VERSION WITH A MID RANGE PC THAT WAS BUILD BACK IN 2005 YOU PC-FUN-BENCHMARK-ZOMBIE. OR COMPARE YOUR TODAYS MID RANGE PC WITH THE PS4 VERSION ................NOW GO OPEN YOUR PS3 AND CONTINUE PLAY GTAV.......

 

i w sumie tyle w temacie. 

 

Ale na chuy tutaj próbujecie jakieś wojenki toczyć? BF4 ma swój temat w dziale PC, tutaj sobie dyskutujecie o konsolach i o gierce ogólnie, wojenki w console wars sobie prowadźcie, a nie temat zaśmiecacie jakimiś bzdurami.

Odnośnik do komentarza

raven to nasz temat i taką polskę walczyliśmy :)

 

a tak na serio to my tu o battlefieldzie, żonach, konsolach i nadchodzącej premierze PS4, narkotykach i wszystkim po trachu gadamy, w ogóle uważam, że kącik battlefield to najlepsiejsze miejsce na cały forumku więc nic nas tutaj strofować nie musisz, poradzimy sobie :D

 

tak przy okazji - czy padła data premiery BF4 na PS4 czy nadal nie wiadomo?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

29.11.2013. Xbox one rowniez w dniu premiery dostaje second assault,na ps3/4 pewnie po 2tyg-4tyg.

 

wiem tylko jedno w tej generacji przejde kompletnie na dystrybucje cyfrowa.

 

Proponuje juz odkladac na dobry dysk ssd. Na zwyklym dysku jest calkiem sporo szansa,ze bedzie to co w gta5/bf3/bf4 maskaryczne doczytywanie sie tekstur, bo zwykly dysk nie wyrabia.

 

Battlefield 4 Main Theme:

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

29.11.2013. Xbox one rowniez w dniu premiery dostaje second assault,na ps3/4 pewnie po 2tyg-4tyg.

 

wiem tylko jedno w tej generacji przejde kompletnie na dystrybucje cyfrowa.

 

Proponuje juz odkladac na dobry dysk ssd. Na zwyklym dysku jest calkiem sporo szansa,ze bedzie to co w gta5/bf3/bf4 maskaryczne doczytywanie sie tekstur, bo zwykly dysk nie wyrabia.

 

Battlefield 4 Main Theme:

 

Tjaaa... Już widzę dysk ssd 1TB hehe (no miniumum 500GB) Mam nadzieję, że znośna ilość i prędkość ramu załatwi problem tak wkurzający w tej generacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...