Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Bierzcie jeszcze poprawke na to, zeby robic test na konsoli. Ja np mam obecnie upload na lapku okolo (bezprzewodowe polaczenie) ok 9MB. Natomiast na PS3 spada drastycznie, i wyciaga w granicach 3-4MB. Po zmianie neta wyczuwam roznice. moze nie jakas drastyczan, ale jest. Szybciej pojawiam sie na serwerze, szybciej wsiadam do jet;a. wbijam kosy i zabijam. Jestem happy z nowego neta. :) 

Odnośnik do komentarza

Problemy niczym za czasów TP :)

ehehehe, Zielu, trafiles w sedno: moj kochany provider to swisscom- taka tutejsza TP ;)

 

 

Tommi kupiłeś już ten premium, i co ściągało ci coś czy jak ?

Wyswietla sie taki komunikat:

"Zlozyles zamowienie przedpremierowe na ten produkt.

 

Oczekiwana data dostepnosci do gry: 14/10/2013

 

Oczekiwana data automatycznego pobrania: 30/10/2013"

 

Mozna zaznaczyc, zeby pobral automatycznie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ten test co wrzucał tutaj ktos to niezła lipa.

Mi pokazuje ping 100 a nigdy takiego nie miałem ;)

w Bf zwykle coś 20-30 na serwerach

 

i napalacie sie na idealny ping do fps ( ten 16 :X )

Spoko ale do czego on jest badany?

Te 100 masz do jakiegos serwera,(pipi) wie gdzie. Ale juz bylo kilka razy mowione,na speedtest mozecie miec 60ms a do serewa np.100ms lub 20ms. W bf4 przez battlelog bedzie pokazywalo ping to bedziecie,wiedzieli ile macie do serwera.
Odnośnik do komentarza

ok, beta zakonczona (przynajniej dla mnie)- czas na ostatnie podsumowanie:

+ wczoraj 3h grania i ani jednej zwiechy- cud? Od razu inaczej sie odbiera taki wieczor.

+ pobiegalem jeszcze chwile z nozem i pomału zaczyna wchodzic tak jak powinien (koncze z 92 killami). Czasem jeszcze nie trafiam, ale trzeba go wyczuc po prostu. Dwa razy nawet obskoczenie typow z lekkim przyciaganiem (1-2 m) mi wyszlo. Jedna akcje fajna tez mialem: zaczynam zdejmowac blache, w tym czasie na kolesiu respi sie jego ziomek, animacja doszla do konca po czym ten typ zaklada animacje mi, ale bezposrednio od przodu- oczywiscie kontra i drugi kill :D

+ sporo bylo na poczatku narzekania na brak zniszczen. Nie wiem, czy cos poprawili w kodzie w tym czasie, ale ja sie z tym zupelnie nie zgadzam. Bardzo duzo elementow mozna zniszczyc, i to nie tylko dekoracji ale elementow zmieniajacych pole walki (sciany, betonowe murki, rolety w oknach, slupki podtrzymujace te "tarasy" wokol budynkow dzieki czemu mozna na nie wejsc). Do tego swietne sa wlasnie te rolety, slupki na wjezdzie na mosty itp. Dla mnie rewelacja.

+ ogolnie ta mapa jest swietna moim zdaniem, o czym juz wczesniej pisalem. Wielopoziomowa, mnostwo roznych przejsc, modyfikacje w wyniku rozwalki itd. Jesli wszystkie mapy beda trzymaly ten poziom, to jestem spokojny.

+ moim zdaniem w BF4 zabija sie szybciej niz w BF3 na normalu (cos miedzy normalem a hc w BF3). Jak dla mnie bomba.

+ za killa nozem jest teraz +25 pkt melee bonus- rewelacja :D

+ premiowanie akcji zespolowych jest moim zdaniem bardziej odczuwalne niz w BF3 (chociazby ze wzgledu na field ugrades). Po parunastu h gry uwazam to za duzy plus.

+ asysta od 75 liczona jako kill- wiadomo

 

- poza zwiechami, ktore mam nadzieje przejsciowe tylko sa, to tylko kwestia kasowania animacji kos mnie aktualnie uwiera. Wczoraj raz moj gosciu zdjal blache i juz ja trzymal w rece, ale chyba nie zdazyl jej jeszcze schowac do kieszeni, bo w tym momencie zginalem i nie zaliczylo mi killa.

- aaa, no i oczywiscie skopana klawiszologia, glownie w pojazdach (piechota jeszcze ujdzie- jedynie to spotowanie zmienione, ale tez sie powoli przestawiam). Mam nadzieje, ze z czasem sie bedzie dalo przestawic zupelnie

 

Do strzelania tez sie zaczynam powoli przyzwyczajac, takze ogolnie zaczynam z naprawde duza niecierpliwoscia czekac na premiere gry a pozniej nowej konsoli. Jesli wszystkie mapy beda trzymac taki poziom i na kazdej z nich bedzie dominacja, to bede wniebowziety ;) Zapowiada sie postep w por. do BF3 i kolejne kilkaset h taplania sie w miodzie :]

 

PS: dodam jeszcze, ze nie zwracam az takiej uwagi na grafike. Denerwuja mnie co prawda obecne jeszcze pop up'y, ale pierdół typu jakosc tekstur itp. nie zauwazam i nie decyduja one w moim odczuciu o grywalnosci.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

dobra panowie bo caly czas mam dylemat kto z Was bankowo bedzie bral PS4 w tym roku +BF4. powiem szczerze wiem ze i tak PS4 wezme ale teraz sam sie waham czy brac teraz czy nie. Jesli bierze ekipa to bede tez bral bo suma sumarum chce grac z kims:)

Ja biorę na bank, preorder na konsolę w Media Markt kupiony, muszę jeszcze zamówić BF4 na PS3, bo widzę że do premiery mamy dwa tygodnie a ja jeszcze go nie mam. Potem przesiadka po premierze PS4 i ciupiemy do kolejnego BFa :]

Odnośnik do komentarza

dobra panowie bo caly czas mam dylemat kto z Was bankowo bedzie bral PS4 w tym roku +BF4. powiem szczerze wiem ze i tak PS4 wezme ale teraz sam sie waham czy brac teraz czy nie. Jesli bierze ekipa to bede tez bral bo suma sumarum chce grac z kims:)

Również biorę na premierę, preorder złożony na PS4 i BF4 

Odnośnik do komentarza

 

dobra panowie bo caly czas mam dylemat kto z Was bankowo bedzie bral PS4 w tym roku +BF4. powiem szczerze wiem ze i tak PS4 wezme ale teraz sam sie waham czy brac teraz czy nie. Jesli bierze ekipa to bede tez bral bo suma sumarum chce grac z kims:)

Również biorę na premierę, preorder złożony na PS4 i BF4 

 

 

jak tylko dostanę konsolę to również biorę. 

Odnośnik do komentarza

Mclusky napewno nie z MM,

Przy okazji napisze jeszcze ze

rozmawiałem dzisiaj z pracownikiem MM z

działu z grami,Ktory jak na sprzedawce jest

bardzo ogarniety.Plan jest taki ze ludzie z

zamówieniami preordera konsoli dostali to

co zakupili.Jedyna przeszkoda to taka gdzie Sony nie dostarcza konsol tyle ile

Media Markt potrzebuje (czyli tak jak tu

było kilka osób na forum gdzie zakupiło

preordera za 100 na początku września i

może liczyć na cud... ).Polski oddział Sony

bardzo ceni MM i obstawia ze to własnie ten sklep złapie największy kawałek tortu

na nasz kraj.Co do ceny i tu w MM na

wysokich stanowiskach znają cenę konsoli

za ile będą sprzedawac.Lecz oczywiście

jeszcze o tym głośno nie mówią. Co

jedynie gosc mi powiedział ze "raczej" cena nie przekroczy 1850 za wersje

czystą.Oficjalne ceny powinny juz byc

znane zaraz po wszystkich świetych.

Oczywiście ile z tego okaże się prawda

tego dowiemy sie za jakis czas.I co do

bundle powiedział ze na 99 % najpóźniej do sylwestra będą mieli jakieś zestawy na

stanie. Ja jeszcze zapytałem o kwestie taka gdzie

ktos zakupił przez strone preordera z

zapłatą przy odbiorze powiedział ze nie ma

to różnicy i taka osoba jest traktowana na

równi z osobami które zapłaciły

symboliczną stówke.Dlaczego zapytałem ponieważ takie cos zrobiłem również w

Euro i jakiś czas temu pisałem tu do was

ze przysłali mi maila ze nie dają mi

gwarancji ze otrzymam konsole lecz jesli

zakupie i zapłacę 100 to nagle bede pewny.

 

Podobno saturn bedzie mial
Odnośnik do komentarza

dobra, (pipi)a, zarty sie skonczyly- bylem przed chwila u mojego providera i zamienilem to badziewne 10/1 Mb/sek na 30/1. Jak to nie pomoze, to jeszcze na 50/1 max mam mozliwosc zmienic, ale najpierw wyprobuje to 30/1. Przewidywany termin przesiadki: 21.10., wiec powinienem jeszcze na BF3 wyprobowac i byc gotowy na start BF4 :] Ciekaw jestem, czy odczuje zmiane.

 

 

Tommi kupiłeś już ten premium, i co ściągało ci coś czy jak ?

jeszcze nie wiem, Zielu- nie wlaczalem konsoli od tego czasu, tylko z poziomu przegladarki zaraz po zakupie dodalem to do listy pobierania (to 100 kB jest, podobnie jak ze starym premiumem). Mialem w sumie zamiar dopiero po zainstalowaniu BF4 to zrobic.

 

PS: Jacys chetni na wieczorne nożowanie na dominacji na koniec bety?

Ping sie kolego liczy a nie download.

 

Ja pre order na PS4 + BF4 mam, bete sobie odposcilem na PS3.

Pocieszajact jest fakt ze gosciu powiedzial mi ze jestem w pierwszej partii.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Ogólnie mam mieszane odczucia. Lepsze niż na początku, ale nadal jakoś ten BF jest dla mnie bezpłciowy, sterylny, wolny. Ponadto zaczynają mnie już drażnić te "wielkie skrypty". Nadal mam wrażenie sporej liniowości w pozornie dużych planszach, zniszczeń strategicznych powinno być więcej, a nie tylko zawalenie się dużego budynku i zrobienie dziury w parkingu. Cieszy natomiast większe pole możliwości w kwestii atakowaniu z dachów, oraz sporo mobilnych pojazdów na planszy. Mam nadzieję że wreszcie w BF4 będzie kilka modeli czołgów, a nie tylko wielkie kabany (w sumie te które były na SoS wydawały się takie dość małe). Do tego wszystko wydaje się takie "lekkie" i zarazem "powolne", jakby pojedynkowały się makiety. w BC2 i BF3 czuć było ciężar, akcję, dynamikę. Ktoś dobrze to podsumował, że BF3 to był arcade. BC2 w sumie też był bardzo arcade. BF4 jakoś już tej masowej frajdy nie daje, nawet w trybie dominacji.

U100 chyba pod koniec naprawili, bo zaczął być użyteczny. T88 LMG okazuje się być co najmniej średnim, co od BF3 można traktować jako awans. Ma większy power, ale i rozrzut że celowanie w kogoś można nazwać: "celowaniem z przybliżeniem że któraś z kul tam poleci". Nie podoba mi się zabranie C4 supportowi. Support świetnie radził sobie jako anti-land vehicle, gdzie mógł dzięki skrzynce na amunicję mieć dostęp do wielu C4. Ta wróciła do recona, co nakazuje wybierać - aggro recon z c4, czy camper-recon bez c4. Ten airburst to nie wiem czemu ma służyć. Nie uszkadza dostatecznie pojazdów, a piechoty nie zabija tak szybko jak zwykły granatnik. Support odblokowuje shotguna, ale dla wszystkich. Nie wiem czy to był bug, ale ten automatyczny chiński shotgun przy przeładowaniu zabierał większość amunicji, tak jakby pakował po kilka lotek zamiast po jednej. Dziwnie to wyglądało. ale przez to ta broń jest bezużyteczna dla kogoś kto nie ma ammo crate'a. Nie wiem po co udziwnili z tymi paczkami amunicji. Chcesz sobie amunicji dodać, jakiś noob przebiegnie pod nosem, i "masz łąp". Nadal dziwnie się steruje czołgiem na gałce, a w heli to nawet nie próbowałem wsiadać. Te zdobyczne bronie na danej planszy fajny myk, każdy może teraz być AA ;) No i mam nadzieję że będzie przygważdżanie, unieruchomienie pojazdu faktycznie go unieruchomi, a support dostanie mocarnego LMG takiego jak PKP w BF3.

Tak czy owak ten BF prezentuje się średnio. Nie jest tragicznie, jest nawet dobrze, jest na poziomie, ale też nie ma już tego feelingu co BF3. Czy ten inny feeling będzie ok? Do BF3 przyzwyczajałem się trochę po BC2, ale ostatecznie pewne rozwiązania w BF3 sprawiły, że do BC2 mimo sentymentu raczej nie chciałem wracać. Co prawda lepsze zniszczenia i klimat były w BC2, ale ostatecznie BF3 był zbyt unowocześniony w paru rzeczach bym mógł nie go olać. Czy tak będzie i z BF4? Mam jeszcze gorsze obawy niż w przypadku BF3 po BC2. Pewnie kupię, tylko nie wiem czy będę czerpał taką radość z tej gry jak z BF3...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...