Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie za bardzo wiem, dlaczego niektórzy z Was tak podniecają się trybem 1080p. Rączka do góry, kto z Was ma TV o przekątnej min. 50 cali i siedzi 1,5 metra od telewizora? Jeśli nie spełniacie powyższych warunków to nie zawracajcie sobie głowy bo żadnej różnicy nie zauważycie a screeny wklejane na forum to se można oglądać.

Odnośnik do komentarza

dobra, (pipi)a, zarty sie skonczyly- bylem przed chwila u mojego providera i zamienilem to badziewne 10/1 Mb/sek na 30/1. Jak to nie pomoze, to jeszcze na 50/1 max mam mozliwosc zmienic, ale najpierw wyprobuje to 30/1. Przewidywany termin przesiadki: 21.10., wiec powinienem jeszcze na BF3 wyprobowac i byc gotowy na start BF4 :] Ciekaw jestem, czy odczuje zmiane.

 

Tommi kupiłeś już ten premium, i co ściągało ci coś czy jak ?

jeszcze nie wiem, Zielu- nie wlaczalem konsoli od tego czasu, tylko z poziomu przegladarki zaraz po zakupie dodalem to do listy pobierania (to 100 kB jest, podobnie jak ze starym premiumem). Mialem w sumie zamiar dopiero po zainstalowaniu BF4 to zrobic.

 

PS: Jacys chetni na wieczorne nożowanie na dominacji na koniec bety?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

dobra, (pipi)a, zarty sie skonczyly- bylem przed chwila u mojego providera i zamienilem to badziewne 10/1 Mb/sek na 30/1. Jak to nie pomoze, to jeszcze na 50/1 max mam mozliwosc zmienic, ale najpierw wyprobuje to 30/1. Przewidywany termin przesiadki: 21.10., wiec powinienem jeszcze na BF3 wyprobowac i byc gotowy na start BF4 :] Ciekaw jestem, czy odczuje zmiane.

 

Tommi kupiłeś już ten premium, i co ściągało ci coś czy jak ?

jeszcze nie wiem, Zielu- nie wlaczalem konsoli od tego czasu, tylko z poziomu przegladarki zaraz po zakupie dodalem to do listy pobierania (to 100 kB jest, podobnie jak ze starym premiumem). Mialem w sumie zamiar dopiero po zainstalowaniu BF4 to zrobic.

 

PS: Jacys chetni na wieczorne nożowanie na dominacji na koniec bety?

 

od kiedy download speed ma znaczenie w graniu? :) 

Odnośnik do komentarza

Mowie wam, czesto mam wrazenie, ze ja dostrzegam typa (albo otwieram do niego ogien) dopiero jak on juz serie we mnie wywali- jestem juz martwy, tylko jeszcze o tym nie wiem ;) Gine np. od zwyklych broni jak od snajperki: pstryk! i mnie nie ma w ulamku sekundy- zero czasu na reakcje czy ucieczke, podczas gdy ja strzelam i strzelam, zanim gosciu padnie. To nie jest normalne i nie wierze, ze to kwestia skilla.

Do pojazdu sie wbic jako pierwszy jak ktos z szybszym laczem byl tez nie bylo szans.

 

Wyprobuje i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Najważniejszy jest upload, którego masz mało. Ważne jest też na jakim serwerze grasz, bo możesz mieć neta od Gates'a ale jak serwer jest na drugim końcu świata, to szybkość łącza nie pomoże. Net jaki masz obecnie jest dobry do ściągania patchy ale nie do płynnego grania :)

Odnośnik do komentarza

http://www.speedtest.pl/test/69757476

 

Jak widzisz upload jest taki sam jak download, odraz zaznaczam że net jest dużo szybszy tylko niestety ograniczenia karty WIFI ograniczają transfer bo w tym starym złomie mam tylko 802.11b który przepuszcza właśnie te 11 Mb

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

http://www.speedtest.pl/test/69757476

 

Jak widzisz upload jest taki sam jak download, odraz zaznaczam że net jest dużo szybszy tylko niestety ograniczenia karty WIFI ograniczają transfer bo w tym starym złomie mam tylko 802.11b który przepuszcza właśnie te 11 Mb

zayebisty ping. do grania w fps'y on-line wypas. sam bym taki chciał 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...