Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Na PC był optymalizujący patch po którym gra działa tak jak powinna. Na mojej maszynce utrzymuje 60 fpsów w 1080p przy ustawieniach ultra (bez AA) a to oznacza, że prawdopodobnie na nowych konsolach także będziemy mieć takie ustawienia ze stałym frameratem (tyle, że 720p). Pisze to dlatego, że wcześniej miałem spore wątpliwości, beta chodziłą tak, że patrząc na specyfikacje sprzętową next genów poszła by w 60 klatkach co najwyżej na medium.

Tym razem goście z DICE chyba nas nie oszukali z tym brakiem różnic między pc a wersją konsolową :P

Odnośnik do komentarza

Na PC był optymalizujący patch po którym gra działa tak jak powinna. Na mojej maszynce utrzymuje 60 fpsów w 1080p przy ustawieniach ultra (bez AA) a to oznacza, że prawdopodobnie na nowych konsolach także będziemy mieć takie ustawienia ze stałym frameratem (tyle, że 720p). 

 

Gra będzie działać w 1080p na nowych konsolach. Obecnie "walka" trwa o 60 fps. Wystarczyłoby podesłać kod Naughty Dog lub Rockstar i po problemie ale Dice musi "walczyć".

Liczę na wygraną w tej bitwie.

Odnośnik do komentarza

 

Na PC był optymalizujący patch po którym gra działa tak jak powinna. Na mojej maszynce utrzymuje 60 fpsów w 1080p przy ustawieniach ultra (bez AA) a to oznacza, że prawdopodobnie na nowych konsolach także będziemy mieć takie ustawienia ze stałym frameratem (tyle, że 720p). 

 

Gra będzie działać w 1080p na nowych konsolach. Obecnie "walka" trwa o 60 fps. Wystarczyłoby podesłać kod Naughty Dog lub Rockstar i po problemie ale Dice musi "walczyć".

Liczę na wygraną w tej bitwie.

 

 60fps jest juz pewne,walka jest o 1080p. 720p pokazali na next gen plotki mowia o 960p.

 

Macie na screen i gif 720p vs 960p vs 1080p

Battlefield4_01.gif

Battlefield4_01_Detail.png

Wiecej gifow:

 

 

Battlefield4_15.gif

Battlefield4_18.gif

 

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

dokladnie, przynajmniej na tych malych gifach-na duzym tv moze byc bardziej widac

Tak czy inaczej osobiscie to mam w tej grze problem zeby w ogole wypatrzyc przeciwnika i odroznic go od tla- wszystko mi sie zlewa. Nie ma mowy, zebym w trakcie intensywnej akcji dal rade zwrocic jeszcze uwage na takie subtelne roznice w grafice.

Grunt, zeby ten shit sie nie wieszal...

Odnośnik do komentarza

dokladnie, przynajmniej na tych malych gifach-na duzym tv moze byc bardziej widac

Tak czy inaczej osobiscie to mam w tej grze problem zeby w ogole wypatrzyc przeciwnika i odroznic go od tla- wszystko mi sie zlewa. Nie ma mowy, zebym w trakcie intensywnej akcji dal rade zwrocic jeszcze uwage na takie subtelne roznice w grafice.

Grunt, zeby ten shit sie nie wieszal...

Kliknij na gifa to bedziesz mial wiekszy. Miedzy 720p a 1080p widac duza roznice,miedzy 960p a 1080p i 720p a 960p roznica jest mala.

Odnośnik do komentarza

Nie no różnice w szczegółach są znaczące (mokra plama z pierwszego gifa w 720p wygląda jak z current gena w porównaniu do full hd) ale tak naprawdę wątpie aby takie bajerki były potrzebne komuś kto przegrywa setki godzin w multi. Ja na blaszaku pewnie wyłącze niektóre efekty żeby mieć lepszą widoczność a będę z tym grał jedynie w singla.

 

Najważniejsze i tak jest 60 fpsów, jeśli na konsolach będzie to stałe to można świętować wg mnie.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Tylko Bf4 na ps4 bedzie na wiekszej rozdzialce podobno.W sumie 64 graczy i 60 fpsow jest najwazniejze.Wersja current genowa nawet nie ma 720p i tak dobrze sie bawie.

A co do gier to 1080p to na ps4 bedzie standart,bf jest specyficzna gra.Naprawde potrzeba dobrego sprzetu ze wzgledu na ten "large scale" multiplayer.

Odnośnik do komentarza

Tylko Bf4 na ps4 bedzie na wiekszej rozdzialce podobno.W sumie 64 graczy i 60 fpsow jest najwazniejze.Wersja current genowa nawet nie ma 720p i tak dobrze sie bawie.

A co do gier to 1080p to na ps4 bedzie standart,bf jest specyficzna gra.Naprawde potrzeba dobrego sprzetu ze wzgledu na ten "large scale" multiplayer.

Radzę się na to 1080p nie nastawiać za mocno (Watch Dogs też może nie mieć 1080p). Nikt nigdy nie obiecał, że na PS4 full HD będzie standardem. Patrząc proroczym okiem widzę duuużo upscale'owania w grach multiplatformowych, Znaczącą rolę odegra tutaj także robienie tych multiplatform pod "mocarnego" XOne ze swoim rewolucyjnym cloud powered gaming :D

Odnośnik do komentarza

Im chodzi pewnie o te ploty, które mówiły że wydawcy specjalnie będą zaniżać grafę w grach Sony by ten sam tytuł nie wyglądał lepiej niż u X :)


Jakby kogoś interesowało to w merlin.pl będzie BF4 za 199 zł !!! :) tylko nie wiem jak z ich solidnością 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Im chodzi pewnie o te ploty, które mówiły że wydawcy specjalnie będą zaniżać grafę w grach Sony by ten sam tytuł nie wyglądał lepiej niż u X :)

Wydawcy sami  od siebie zaniac grafy nie beda.Co by oznaczalo,ze MS ktory jest na rynku konsolowym krocej niz Sony,trzyma wydawcow za ryj i mowi co maja robic  :D  Plotka wymyslona pewnie przez zawiedzionego fanboy'a sony po informacji,ze 1080p w bf4 na ps4 nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

Poprawcie mnie jesli sie myle, ale spotkalem sie tutaj z informacja, ze jak kupie bf4 na ps3, to bede mial kod w pudelku, ktory uaktywni mi bf4 na ps4. Troche to zbyt piekne,zeby bylo prawdziwe. Prawda to?

Druga sprawa, to gracze z ps3 i ps4 beda grali razem, na tych samych serwerach?

Kod dostajesz i musisz doplacic 50-60zl

Nie,serwery dla ps3,ps4,xbox 360,xbox one i pc beda osobne. 

Odnośnik do komentarza

Dokladnie.

 

ja przepraszam najmocniej kolegow, ale przez chwile cos na temat napisze ;)

 

dalem jeszcze raz szanse tej becie i powiem tak:

te zwiechy to jest jakas kpina! Gralem dominacje i dokladnie nie zapisywalem ani nie liczylem, ale tak srednio co 2-3 mecze zwiecha konsoli byla, a najlepsze, ze dzialo sie to nie w trakcie rozpierduchy jakiejs czy cos, tylko przy ladowaniu sie mapy...

nie wyobrazam sobie, zeby tak to mialo wygladac w pelnej wersji, ale jednoczesnie mam dziwne przeczucie, ze tak wlasnie bedzie...

 

tak w ogole to w ilu klatkach/s ta beta smiga?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...