Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Po wczoraj już wiem, ze wrócę do Szturmu. Sa dwa powody - po pierwsze daje frajdę na miarę BC2, fajne mapki, dużo ludzi i znów jest ta zabawa w podchody.

Po drugie to co Tommi pisał, jest trochę kampy i akcja koncentruje sie w jednym/dwóch punktach. Szczególnie teraz gdy nie znam swietnie map daje to frajdę z fragowania. Na Podboju ginę nie wiadomo skąd, wręcz przypadkowo. Duże otwarte mapy + 32 przeciwników powodują ze cieżko jest nie znając swietnie miejscowek skupić sie na czymś. Szczególnie to czułem na mapie z tym wielkim talerzem.

ja po wczorajszym wiem, ze na pewno nie wroce (a raczej nadal nie przekonam sie) do szturmu :] jak wczoraj mowilem, a nie pisalem ;) bunkrowanie sie i obustronne kampienie w korytarzowych mapach to nie moja bajka. Dodatkowo jakos dziwnie te mapy zrobione, ze respie sie na bazie i gine nie wiadomo skad, wrecz przypadkowo. W podboju duze otwarte mapy +32 przeciwnikow powoduja, ze latwo jest nawet nie znajac swietnie miejscowe skupic sie na czyms  ;) (np. obejsc wroga z zupelnie innej strony, odbic inna flage niz ta, na ktorej jest akurat clusterfuck itd.) Szczegolnie to czulem na mapie z tym wielkim talerzem (bez kitu, najlepiej mi sie gra na niej, zaraz po niej chyba 311).

 

 

 

moim zdaniem szturm jest jednak trudniejszy ze wzgledu na to ze trzeba obrac taktyke co jak gdzie kiedy

(...)

cq - (...) minusy troche brakuje mi tutaj taktyki, gry zespolowej

co do szturmu:

jedyna taktyka, jaka tam zaobserwowalem, to jak i gdzie posadzic/polozyc swoja kamperska doope

co do cq:

spokojnie, wczoraj byl chaos, przynajmniej w moim wykonaniu, bo jeszcze do konca mapy, flag itd. na tej generacji nie rozkminilem. Jak na ps3 gralismy pod koniec, to zawsze eleganckie akcje skladem byly robione: dowodca zaznacza, ekipa napiera i przetacza sie jak walec po przeciwnikach  ;) Ktos cos przejmuje -> info do dowodcy -> zaznaczenie celu -> dodatkowe punkty + nadciagajace wsparcie. 

Werdykt: 

cq rzadzi zdecydowanie. Jedynie te zwiechy musza wyeliminowac.

 

 

Dzis planuje w koncu nawalnice na chiny zrobic  :)

 

PS: Cross chat rzadzi zdecydowanie. Po pierwsze, jak kogos na ten przyklad w(pipi)i jakis nedzny szturm, to moze sobie wyjsc i wbic na jakis zayebisty serwer z podbojem, dalej sobie rozmawiajac z reszta ekipy  ;) tak samo zwiechy- nawet jak sie gra wywali, to nie przerywa rozmowy itd. Swietna sprawa, szkoda ze sony calej  generacji potrzebowalo, zeby MS dorownac pod tym wzgledem. Dodatkowo ten cross chat na ew. ustawki, testowanie broni itd. bedzie sie sprawdzal swietnie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Chciałem dzis troche pograc bo przez ostatnie kilka dni chyba tylko z dwie godzinki wbiłem. Rozegrałem jedną mape na jakimś lagu przynajmniej takie wrażenie miałem a nastepnie co ciekawe wieszał mi sie pad. Działał tylko jeden przycisk (PS) którym mogłem zamknąc aplikacje BF4.Po ponowmym odpaleniu gry przez 5 sekund ok a potem znowu zwiecha na padzie. i tak chyba przez pół godziny i kilkukrotne zamykanie gry i odpalanie na nowo. odpusciłem

Odnośnik do komentarza

dziwne sa te gry EA.

U mnie taki BF działa (oczywiście poza serwerami) z pojedynkow mnie nie wywala, ale za to w FIFE mam nieziemskie problemy by w ogole zagrac ze znajomym, innym zas działa.

Masa bledow - oby to jak najszybciej poprawili.

Będę szukal ekipy do boostowania jednego z trofeów, dokładnie 5 bomb - zaloze nowy temat, jak zacznie dzialac lista serwerow moglibyśmy to zrobić.

Odnośnik do komentarza

Grałem dzisiaj ten tryb z bombą i muszę przyznać, że całkiem bekowy. Pościgi hamerem za jeepem nie zdarzają sie na co dzień w innych trybach. Niestety niewielu graczy próbuje tego trybu używać bo ciężko trafić pełny serwer. Zapomniałem zapisać sobie film z akcji przejęcia bomby i ucieczki po całej mapie z ogonem wrogów zakończonej wysadzeniem celu.

Odnośnik do komentarza

wczorejsze ciupanie na szturmie dostarcza. dobrze ze niektorzy ida wczesniej spac bo nie mam wtedy w(pipi)a ze musze sam isc spac (bo robota czeka) a wy jeszcze gracie:P

po szturmie odpalilem na moment tryb z walkami samolotow/heli i powiem szczerze ze chce sie nauczyc latac bo jest meeega! heli jeszcze jakos mi idzie ale samolotu nie ogarniam. trza sie wbic na poligon. jakie ustawienia sa najbardziej do ogarniecia dla samolotu?

Odnośnik do komentarza

w koncu potwierdzilem tez osobiscie brak ladowania sie noza- natrafilem na dwoch kamperow lezacych prawie ze jeden na drugim: pach! pach! i dwie blaszki jedna po drugiej wpadly :) W ogole fajna blache dostalem w koncu w battlepacku: "Camper killer" :)

 

te chiny mnie na razie nie wzniecaja za bardzo. Te dwie zielone mapy w miare fajne sa, ale ta pustynna i zwlaszcza ta wielka kamperska to porazka. Bardziej mi poki co podstawka podchodzi, tylko tym kurortem rzygam juz (co chwila wczoraj sie trafial), no i powodziowa mnie w(pipi)ia strasznie.

 

ale generalnie musze powiedziec, ze jak dla mnie to coda mi przypomina ten bf na ps4. Celuje mi sie jakos dziwnie, no i po prostu nagminnie gine ulamek sekundy po respie. Znowu olewam ratio zupelnie w tej czesci- bede latal z nozem i kamperow tępił.

 

w porownaniu do wersji na ps3 mam wrazenie, ze pojazdy wzmocnili, a piechote oslabili.

Ciagle mam tez wrazenie, ze ACE 52 z tlumikiem to slepakami strzela, do tego odrzut ma chyba wiekszy niz na ps3. Ciezko mi sie tym gra, statystyki zupelnie nie znajduja potwierdzenia w grze. Nie potrafie dobrej broni dla siebie znalezc poki co.

 

acha, pogralem dzis jakies 3h na chinach (podboj) i ani jednej zwiechy nie mialem- to na plus.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

na chinach zwiech nie ma u mnie tez ale za to mapa z talezem i linia kolejowa jeszcze nie zagralem meczu bez zwiechy mojej lub kogos z teamu.. szturm - ani jednej zwiechy..mam nadzieje ze przy kolejnym patchu poprawia to i cq tez bedzie grywalny chociaz znajac specy z DICE obstawiam ze naprawia jedno spitola drugie.. jak na plus dla mnie na chwile obecna z tym co mam odblokwoane to balans broni (moze pp2000 jest mega przekombinowane bo mi noobowi gra sie tym mega dobrze na srednio-bliski dystans) na razie nie widzialem zadnej o/p broni.

Odnośnik do komentarza

Właśnie mnie olśniło. Przez ostatnie dwie części dice męczy nas tymi wielopoziomowymi mapami w miejskiej dzungli zwanymi w niektórych kręgach miejską spyerdoliną. Doszedłem do wniosku, że w BFBC3 znów zaserwują nam piękne zielone obszary, płaskie pustynne tereny i przede wszystkim jednopoziomowe mapy. Gdzieś tam n horyzoncie widzę te podchody po blachy kamperów, zabawę w chowanego i walki pojazdów ala bc2 i vietnam, także jeszcze nadejdą piękne czasy, czuję to w moczu. Tymczasem wracam do ogarniania rpk12. Pozdhrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...