Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Co takiego ustawiłeś w czołgu, Ty nasz rambo kochanieńki?

ehehe, combo termowizja + sabot + CKM rządzi :] Wszystko razem dziala momentami jak 80-tonowa samobiezna snajperka ;) Tylko skaner okolicy dla kierowcy mi zabrali dranie nikczemne i bez strzelca z tym perkiem na pokladzie łatwo gnojom z C4 podejsc jak sie czlowiek miedzy zabudowania czy kontenery zawieruszy... :confused:
Odnośnik do komentarza

czolgi jak najbardziej. Podstawowa zaleta tej amunicji to wysoka predkosc, przez co pocisk leci prawie po linii prostej (minimalne opadanie- roznica bardzo widoczna zwlaszcza w porownaniu do ppac). Dzieki temu duzo latwiej celowac (i trafiac) na duze odleglosci oraz w ruchome cele (od razu w pierwszym meczu zdjalem nim np. heli bojowe nad flaga- moze to przypadek i fart, ale np. przeciwpancernym jeszcze mi sie ani razu nie zdarzylo).

Na piechote z sabotem oczywiscie gorzej, bo on nie ma ladunku wybuchowego, wiec musialbys bezposrednie trafienie zaliczyc, ale po to wlasnie mam CKM ktory jest bardzo skuteczny (takze na wielkie odleglosci).

 

Testowalem je oczywiscie bardzo krotko poki co, ale bylo na tyle obiecujaco, ze bede dzis dalej cisnal i sprawdze na dluzszym dystancie czy sie potwierdzi.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Sabot shel + staff shell w czolgu imo lepsze. Mozna sie szybko przelaczac pomiedzy, wiec gdy my dostajemy dwa strzaly, ladujemy w tym czasie 4. Dziala swietnie i na inne czolgi i na piechote, zwlaszcza staff cell gdy wstrzelimy go przez okna do pomieszczenia dobrze piechote niszczy.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zrobilem sobie dzis urodzinowy prezent i ... przez przypadek znalazlem gdzie sie schowaly te cholerne +100%, +25% premii. Nie wiem czy o tym pisaliscie. Myslalem, ze znowu jakis bug jakich wiele w BF. Na poczatku grania normalnie wchodzily te +100% i inne. Pozniej niby w paczkach byly ale nie zadzialaly po otwarciu pakietu. Dzis przez przypadek wszedlem w menu a tam lezy kilka +100%, prawie 30 sztuk +50%... jaja bo jakos ciulam i ciulam ten level a tutaj niektorzy pedza ekspressem obok mnie ;p.

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej boli brak nagrywania - ani razu nie udało mi sie nagrać danej rundy. Na ch,uj mi to całe Share jak 100% czasu przy konsoli spędzam z BF4?

Wystarczy wejsc w menu Share i poczekac w nim kilka sekund przy miniaturkach chwile zanim nacisnie sie "przeslij film". Konsola musi załapać. Jak nie poczekasz to konsola wrzuci Ci jakis stary.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...