Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem wlasnie z ferii, konsola była tydzień offline i już ciągnie z neta rożne rzeczy ponad 2 godziny... ale nie o tym. Włączam BF a tam komunikat ze mam odblokowane wszystkie pistolety i chyba karabiny tylko muszę pobrać jakis dodatek, ktory dodatkowo mam za darmo. WTF? Teraz wszyscy bedą biegać już z czymkolwiek chcą z broni krótkiej?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Wróciłem wlasnie z ferii, konsola była tydzień offline i już ciągnie z neta rożne rzeczy ponad 2 godziny... ale nie o tym. Włączam BF a tam komunikat ze mam odblokowane wszystkie pistolety i chyba karabiny tylko muszę pobrać jakis dodatek, ktory dodatkowo mam za darmo. WTF? Teraz wszyscy bedą biegać już z czymkolwiek chcą z broni krótkiej?

Pisalem o tym kilka stron temu. Dali shortcut kit:

February 18 to February 24

Shortcut Kit: Hand Guns

Battlefield 4 Premium Shortcut Kit: DMR’s

 

February 25 to March 4

Shortcut Kit: Grenades

Battlefield 4 Premium Shortcut Kit: Shotguns

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tutaj da sie cokolwiek zrobic, gram podboj tylko dlatego ze wy na tym trybie nonstop siedzicie, lagi, zwiechy, wszelkie przeciwnosci losu (pipi)a ignorujecie i dalej to samo. Bronas problemy z lagami sa tylko na podboju. Osobiscie preferuje szturm albo unicestwienie. 32 graczy, sieczka bez lagow a wyniki mozna i tak za(pipi)iste trzepac.

Odnośnik do komentarza

Idzie odblokować jakąś broń z SA? Mam wrażenie, że zadania są zbugowane i resetują się po każdym meczu. Chcę odblokować F2000 i nie zalicza mi nawet tych 10 zabitych w Metrze jak sprawdzam na Battlelogu, a zabijam zdecydowanie więcej. No chyba, że wymagania trzeba spełniać w odpowiedniej kolejności, ale w to wątpię.

 

Swoją drogą te dwie baretki za przygwożdżenie to trochę przegięcie. Muszę je zdobyć w jednym meczu?

Odnośnik do komentarza

Fenix to szarpanie o którym piszesz to lagi z którymi wszyscy się użeramy (gdy na nie trafimy), więc coś z tym zrobić trzeba ale nie po naszej graczy stronie.

Jeśli chodzi o celność, to wina pada (na pewno nie ACW-R ;)) musisz się przyzwyczaić, nie będę pisał jakie kosmosy robiłem na początku gry w BF4 (15miesięcy przerwy od bfów) ale już jest dobrze. Impreza to nie tylko z nazwy, kabaret jaki idzie czasem przez słuchawki wyciska łzy z oczu ;]

 

E: może Ściera się nawróci na gry przy BFie? xD Ja go (w sumie was) rozumiem bo to co się stało z grami ogólnie zniechęca mnie do tego hobby.

 

Sciere w ogole nie ciagnie online. W niczym. Woli pograc w po(pipi)ki oldscholowe. Oczoplas graficzny i kolorystyczny to nie jego bajka. No ale taki jest. Ja natomiast jak patrze na gry z czasow Amigi czy pierwszego PS to tylko sie litosciwie usmiecham. W online wpadlem gdzies w okresie Warhawka i tak juz zostalo. Konczenie singla mnie nie kreci. Chyba ze sieci nie ma. Kwestia podejscia. 

 

 

Jeszcze pozostaje kwestia tego szarpania przy bieganiu/jezdzeniu. Jakos musze sie z tym uporac bo grac nie mozna. W Kurorcie ten sam problem.

to lagi, nie przejmuj sie- wszyscy to mamy. Najbardziej dotknieta tym mapa to Mekong wlasnie- tam nie da sie grac. Momentami rozne inne tez to maja, raz jest gorzej raz lepiej- ostatnio bylo raczej lepiej... Jedyny sposob, zeby sie z tym uporac to niestety zmiana serwera i liczenie na szczescie przy wyborze kolejnego.

 

 

 

 

Haa.. cos tam wyszlo z Imprezy. Wbilem sie do Ziela ale zanim wszystko poustawialem odpowiednio corka majaca wyzszy priorytet mnie zawolala. I tyle z grania. Choc z tego co slyszalem to istne spotkanie towarzystkie niz pomoc w graniu ;p. W kazdym razie jakos dziala. 

 

Jeszcze pozostaje kwestia tego szarpania przy bieganiu/jezdzeniu. Jakos musze sie z tym uporac bo grac nie mozna. W Kurorcie ten sam problem. 

 

Na imprezach już tak jest ;), ale nie ma problemu następnym razem jak wbijesz zagłębimy się tylko w problemy techniczne BF, PS4 i jakie bronie są dobre.

 

 

Troche pogralem. Te lagi o ktorych piszecie skutecznie zniechecaja mnie do niektorych map. Jeszcze chwile i odstawie BF na polke i poczekam az to naprawia. Irytujace jest to ze napierdzielam w goscia a tu nagle znajduje sie metr wczesniej i oczywiscie gine. Do tego chyba z 3 czy 4 razy gram gram a tu .. bład CE-34878. Poczytalem... porazka. Moze to ja mam jakiegos pecha ale generalnie pojawia sie mysl, zeby jednak nie wlaczac konsoli. Zniechecajace. Choc z drugiej strony zaczynam sie wkurzac w niektorych miejscach wiec.. jest dobrze. Jak gine i przeklne tzn. ze juz jest frajda ;p

Tez zmieniam serwery jak zaczyna sie lagowanie. Czasem wrzucam serwery z Ameryki. W sumie nie ma roznicy czy Europa czy Ameryka. Albo lagi sa albo ich nie ma.

Na impreze wbije jak bede mial w miare spokoj w domu. Jesli chodzi o bron to w miare ogranalem juz tego ACW-R. Najwazniejszy dla mnie to tlumik dzwieku. Jakos czuje sie troche bezpieczniej, ze (pipi)y wokol mnie nie widza jak naparzam w kogos innego. Trudno, MTARa nie bede mial.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Idzie odblokować jakąś broń z SA? Mam wrażenie, że zadania są zbugowane i resetują się po każdym meczu. Chcę odblokować F2000 i nie zalicza mi nawet tych 10 zabitych w Metrze jak sprawdzam na Battlelogu, a zabijam zdecydowanie więcej. No chyba, że wymagania trzeba spełniać w odpowiedniej kolejności, ale w to wątpię.

 

Swoją drogą te dwie baretki za przygwożdżenie to trochę przegięcie. Muszę je zdobyć w jednym meczu?

Idzie, F2000 mi wpadło dosc łatwo .Napierdzielałem cały czas z podwieszanego  M320 lvg :P i wpadło.W sumie niezła kosiarka z tej broni jest(F2000).

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...