Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

po świetnym dodatku China Rising (bez kitu - on przywrócił moją wiarę w Podbój), przyszedł czas Second Assault ze świetnym Caspianem i świtną burzą na Omańskiej a teraz przyszedł czas dużych, zróżnicowanych mapek gdzie mamy połączenie rusha i podboju na dużych otwartych terenach z pojazdami.

 

Bez kitu pod kątem designu ta część ma dla mnie wszystko. 

 

gdyby tylko uciąć lagi i już naprawdę drobne błędy typu kille z d,upy to naprawdę nie widzę powodu szukać alternatywy. jest bardzo dobrze

 

 

i bardzo lagująco ja pyerdolę nie mogę pontonem pływać bo od razu lądują na jakiejś randomowej plaży

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no oby cos z tymi lagami zrobili, podstawka dzisiaj dzialala dobrze, w China tez większych lagow nie miałem, w Naval Strike dopiero godzine temu dalo się pograc normalnie.

Dodatek daje rade - jest intensywnie, przez co znowu na dluzej wroce do BF. W weekend double xp, wiec polatam trochę z pukawkami, na które obecnie się przestawiam - Aku12, Ac52, może AR 160 odblokuje - calkiem niezle statystyki ma.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Ja odpadam raczej  po  4 godzinach  (boże ,ale dużo).Ten cały lag na lotniskowiec widac ,że mało kto ogarnia .Jak się zacznie jakieś spięcie na tych małych wysepkach to jest rzeźnia tylko na jednej ,albo znowu odwrotnie jak zaczniesz skakać po tych wysepkach  ,to brakuje pojazdów ktoś gwizdnie i sobie odjedzie , a ty czekaj i z nudów dłub sobie w nosie ,pływać na następną przy takich lagach zeby potem zaliczyć zgon  to ehh odechciewa się .Zadnej przyjemności z grania w tren tryb  nie uświadczyłem  ,albo rzeźnia ,albo nuda. Dziś jeszcze pogram ,ale wątpie ,że się przekonam.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pogralem szturm i DM, tym razem rozwine swoja wypowiedz, Na szturmie odleglosci miedzy n-comami to jakas parodja , przez pol mapy trzeba zapierdalac od bazy do mcoma, a jesli sie nie ma poajzdu zadnego to shot od snajpera murowany skoro sie przez 500 metrow biegnie. Na DM wcale nie jest leiej, mapy sa za duze, swietne do kampienia , nawet na mapie z lodzia podwodna koles wy(pipi)al 20-2 urzywajac tylko c4 i campic w jednym miejscu...(pipi)a brak mi slow do tej gry, podboj i atak na lotniskowiec moze by bylo ok ale z tymi lagami nie da sie grac przyjemnie , poprostu sie (pipi)a nie da. I ostatnie co mnie najbardziej denerwuje to brak mozliwosci latania, nie dosc ze wszyscy napierdalaja do ciebie ze stingerow (raz mialem idealne kolko z lockujacych sie rakiet/min na mnie, nie wiem ile ich bylo ale chyba z 10)zeby zrobic zadania to jeszcze miny sa ustawiane na ladowiska heli i jak tylko wsiadadasz to dostajesz pocisk w maszyne. Brawo DICE, (pipi) wam w dupe. Ide na forum BF4 ich powyzywac troche.

Edytowane przez Longstar
Odnośnik do komentarza

ja wczoraj z godzinke pyknalem lotniskowiec- a raczej probowalem, bo lagi skutecznie uniemozliwialy normalna gre prawie za kazdym razem.

gralem oczywiscie piechociarzem i ogolnie moim zdaniem nie jest zle- sa na mapach miejsca, gdzie dochodzi do intensywnych starc piechoty i to mi odpowiada (cos troche jak miedzy A i B na paracelach).

te wszystkie rozsiane wysepki => raj dla kamperow => raj dla pogromcow kamperow ;) pare latwych blaszek wpadlo, tylko poduszkowcow za malo i czesto sie musialem wplaw przedzierac co specjalnego funu jednak nie daje.

 

Ogolnie jak napisalem nie jest zle, choc ja wracam poki co do fabryki (tam wczoraj tez pozostale 3/4 wieczoru spedzilem)- do tego dlc wroce moze za jakis czas jak sie z lagami unormuje sytuacja troche.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Lagi są problemem, ale nie największym. Ten tryb jest przeznaczony do gry zespołowej, samotne bezsensowne bieganie może skutecznie zniechęcić do grania. Mapy są bardzo duże choć akcja i tak w pierwszej części kreci się w centrum gdzie znajdują się flagi które trzeba utrzymać by skutecznie osłabiać lotniskowiec. Potem na niego wchodzimy, wysadzamy dwa M-Comy i koniec rundy. Niestety tak wyglądało w większości wczorajsze granie, może jeden mecz miałem zacięty i ktoś skutecznie bronił dostępu do statku, reszta to był rajd przez lotniskowiec i koniec mapki. Brakuje trochę porozstawianych pojazdów by szybciej podróżować, poduszkowce fajnie wyglądają na filmikach, ale tak naprawdę są na jeden strzał. Sam design map jak dla mnie rewelacja, DICE znów się popisało.

Odnośnik do komentarza

powiedzcie mi, jak podczas meczu ktoś mnie podniesie, to w statystykach mimo wszystko mam smierc, czy tak jak w trojce ?

 

Wszyscy bali się o miny plot, a nie ma zadnych szans, by nimi stracic helikopter samemu. Moze jakby wszyscy zaczeli z nimi biegac, ja tam wole przy sobie mieć zawsze RPG, ewentualnie Javelin.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Wyglada na to,ze Naval stirke moga sie cieszyc tylko posiadacze ps4:

 

Naval Strike, the third expansion for Battlefield 4, has been delayed on Xbox One.

Originally scheduled for a March 25 release for Battlefield 4 Premium subscribers, developer EA DICE is delaying the release "to address issues in the animation system that hinder players from engaging targets in set circumstances using popular weapon configurations," according to an updated post on the Battlefield blog.

EA DICE announced earlier this week that Naval Strike would also be delayed on Windows PC. The updated post reveals that the developer is aiming to launch the downloadable content early next month on both delayed platforms.

"We are trying to resolve these problems as quickly as possible and hope to release the update in early April for Xbox One and PC," the post reads. "We also want to remind Xbox One and PC owners of Battlefield 4 Premium that they will have two weeks early access for Naval Strike once it's released. Thanks for your continued patience and passion for our games."

http://www.polygon.com/2014/3/26/5549276/battlefield-4-naval-strike-delayed-xbox-april-release

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pogralem szturm i DM, tym razem rozwine swoja wypowiedz, Na szturmie odleglosci miedzy n-comami to jakas parodja , przez pol mapy trzeba zapierdalac od bazy do mcoma, a jesli sie nie ma poajzdu zadnego to shot od snajpera murowany skoro sie przez 500 metrow biegnie. Na DM wcale nie jest leiej, mapy sa za duze, swietne do kampienia , nawet na mapie z lodzia podwodna koles wy(pipi)al 20-2 urzywajac tylko c4 i campic w jednym miejscu...(pipi)a brak mi slow do tej gry, podboj i atak na lotniskowiec moze by bylo ok ale z tymi lagami nie da sie grac przyjemnie , poprostu sie (pipi)a nie da. I ostatnie co mnie najbardziej denerwuje to brak mozliwosci latania, nie dosc ze wszyscy napierdalaja do ciebie ze stingerow (raz mialem idealne kolko z lockujacych sie rakiet/min na mnie, nie wiem ile ich bylo ale chyba z 10)zeby zrobic zadania to jeszcze miny sa ustawiane na ladowiska heli i jak tylko wsiadadasz to dostajesz pocisk w maszyne. Brawo DICE, (pipi) wam w dupe. Ide na forum BF4 ich powyzywac troche.

Piloci Heli będą mieli przerąbane przez następne kilka dni. Ludzie będą próbowali odblokować sobie miny AA, a żeby to zrobić trzeba zestrzelić kilka pojazdów latających rpg'ami (Zniszcz 5 szturmowych pojazdów latających przy pomocy wyrzutni rakietowych).

 

Co do lagów to się zgodzę - Nie da się grać. Ja w ogóle miałem mega problem dzisiaj nawet na normalnych mapkach. Samolot skakał mi jak żaba (albo jak Kabotyn). Nie dziwie się czemu opóźniają premiere na PC i X720. Póki nie naprawią to będę grał w podstawkę - Nie chce sobie psuć nerwów.

 

Mam nadzieje że PC-ciarze i posiadacze X720 nie jeżdżą tym razem po DICE. W końcu ostatnio dostało się im za to, że wypuścili niedopracowany produkt za wcześnie.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Wyglada na to,ze Naval stirke moga sie cieszyc tylko posiadacze ps4:

 

Naval Strike, the third expansion for Battlefield 4, has been delayed on Xbox One.

Originally scheduled for a March 25 release for Battlefield 4 Premium subscribers, developer EA DICE is delaying the release "to address issues in the animation system that hinder players from engaging targets in set circumstances using popular weapon configurations," according to an updated post on the Battlefield blog.

EA DICE announced earlier this week that Naval Strike would also be delayed on Windows PC. The updated post reveals that the developer is aiming to launch the downloadable content early next month on both delayed platforms.

"We are trying to resolve these problems as quickly as possible and hope to release the update in early April for Xbox One and PC," the post reads. "We also want to remind Xbox One and PC owners of Battlefield 4 Premium that they will have two weeks early access for Naval Strike once it's released. Thanks for your continued patience and passion for our games."

http://www.polygon.com/2014/3/26/5549276/battlefield-4-naval-strike-delayed-xbox-april-release

 

Z tego co wiem dodatek jest dostępny na Xbox 360, PlayStation 3 i PlayStation 4. Niestety ja jako posiadam XO w dodatek sam nie pogram, trzeba poczekać :/  Oby tylko nie było to przesuwane o kolejne miesiace jak to było z poprzednimi dodatkami gdzie gracze PS3,PS4 dostawali DLC z 3miesieczna obsuwa.

Odnośnik do komentarza

Mysza,ale moze ktos tylko lubi rush i cq? nie pomyslales ;)

 

No to ma w takim razie pecha. Po co się męczyć jak można tę grę po prostu sprzedać, zamiast nadal ją trzymać i pyerdolić cały czas jakie to złe i to złe. No jak na upartego (pipi)a. Trzymacie tę grę po to by tylko narzekać chyba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Laguja wszystkie tryby na 64 graczy, heh, nie wiem czy zauwazyliscie ale capture the flag mozna grac tylko w second ASSault lol. Ja to widze tak jesli chodzi o mapy i fun 1.podstawka, 2.chiny, 3.second ass, 4.naval strike.

Cos czuje ze w naval strike sobie nie pogram, a dice mowi ze wszystko cacy i sie zastanawia jaki nastepny dodatek wypuscic.

Odnośnik do komentarza

Drantzell- wystarczy stinger....

Jak gramy z ekipą ja wybieram server mając tablet na kolanach głównie pod względem pingu....polecam ten sposób.....wybierasz wchodzisz do gry reszta sie dołącza i tyle....dzisiaj graliśmy przez wszystkie mapki z podstawki bez chrupniecia, w second assult podobnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...