Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwy map i gdzie będzie działa się akcja

 

Pyongyang - Propaganda

 

Bangkok - Lumphini Garden

 

Guangzhou - Pearl Market

 

Huaqing Palace, Xi'an - Sunken Dragon

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

Do tego coraz głośniej wspomina się o BC3 jakoby miał być zapowiedziany na E3

Odnośnik do komentarza

Ta tarcza to taki bubel moim zdaniem, tak samo jak samolocik u snajpera z china rising. To nie jest COD. Taki przyklad:

 

Jade sobie czolgiem i biegnie na mnie przeciwnik z tarcza..... i co mu (pipi)a z tej tarczy ???

Moze gdzies na matrze ( na ktorym i tak staram sie nie grac) cos ta tarcza zrobi dobrego ?? Pozatym jesli koles wyskoczy z granatnikiem albo RPG ? Tarcza to zatrzyma ?

ty chyba grasz z jakas reprezentacja lokalnego przedszkola skoro masz taki asow z ktorymi grasz ze z ta oslona beda leciec na czolg chlopie wez zmien serwer to pograsz

Odnośnik do komentarza

Planetside 2 będzie fajna odskocznia od bfa.Ja oczekuję,że następny bf będzie chuyowy i na maxa zbugowany.Mam nadzieję,że Ea mnie zakoczy i nowy team lepiej ogarnie ten silnik niż DICE.No i wiadomo jak beta bedzie niegrywalna to znaczy że gra na premierę też nie będzie.Ea traktuje betę jako demo...

Odnośnik do komentarza

 

Ta tarcza to taki bubel moim zdaniem, tak samo jak samolocik u snajpera z china rising. To nie jest COD. Taki przyklad:

 

Jade sobie czolgiem i biegnie na mnie przeciwnik z tarcza..... i co mu (pipi)a z tej tarczy ???

Moze gdzies na matrze ( na ktorym i tak staram sie nie grac) cos ta tarcza zrobi dobrego ?? Pozatym jesli koles wyskoczy z granatnikiem albo RPG ? Tarcza to zatrzyma ?

ty chyba grasz z jakas reprezentacja lokalnego przedszkola skoro masz taki asow z ktorymi grasz ze z ta oslona beda leciec na czolg chlopie wez zmien serwer to pograsz

 

Nie wiem skad sie urwales ani co brales, ale calkowicie nie rozumiem co chciales osiagnac tym postem. Widocznie twoja retoryka jest na calkowicie innym poziomie. Wracam do swojej reprezentacji przedszkola.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

W kolejnym bf jako dlc :D A tak serio to nie spodziewal bym sie zwiekszonego tickrate na konsolach. Chyba,ze EA przekona sony i ms do zwiekszenia minimalnych wymagan co do lacza. Reszta zmian pewnie w nastepy pathu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...