Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Battlefield's round of summer DLC moves the action to the Orient, letting players test their urban warfare skills in four new multiplayer maps.

 

Battlefield 4 players can get ready for a summer trip to several Asian Pacific cities with the game's next batch of downloadable content. The first of the four new multiplayer maps is called Sunken Dragon, and it features a floating restaurant, several modern high rises, and a lake that players will be able to drain and open up a route for frontal vehicle assault. In Propaganda, players will be able to shoot it out amongst the concrete monuments of bygone emperors, while in Pearl Market players will be able to shoot it out while running through bustling market alleyways and rooftops. Finally, Lumphini Garden provides players with plenty of opportunities to shoot it out while cruising the fast-moving canals cutting their way through a pristine park. Basically, if you want to shoot it out, Battlefield 4's Dragon’s Teeth DLC might be for you.

 

Thankfully, Dragon’s Teeth will also give players five new guns with which to shoot it out. A new Chain Link game mode will have players linking together capture points in order to with the match. But that's not all! This DLC also includes a Ballistic shield that blocks incoming bullets, a new Battle pickup called the R.A.W.R., which is a heavily armed remotely operated ground vehicle, and 10 new assignments with unlocks for each.

 

We don't have an exact release date for Dragon’s Teeth just yet, but the DLC will be out sometime this summer, and Battlefield 4 Premium subscribers will get access to the content two weeks early.

http://www.battlefield.com/au/battlefield-4/expansion-packs/dragons-teeth
Odnośnik do komentarza

Znane już są robocze nazwy map z ostatniego dodatku (Final Stand):

 

Artic Research
Sub Base
Walker Factory
Titan

 

Są również przecieki na temat prawdopodobnych dat wydania:

 

Dragon's Teeth: 17 lipca (premium 3 lipca) - inne źródła podają 10 lipca

Final Stand: 16 września (premium 2 września)

 

Źródło: http://www.battlefieldportal.com/2014/04/battlefield-4-dragons-teeth-final-stand-maps-leaked-plus-release-date/

 

Jeśli było, to przepraszam...

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

BF4 dobrze się ma. Ostatnio nie było mnie kilka dni w domu, a jak byłem to wolałem mecze oglądać. Wczoraj i przedwczoraj grałem kilka meczyków i o dziwo nasz serwer był wypełniony znajomymi mordami z innych plutonów i randomami. Udało się rozegrać tam kilka wypasionych rund i najważniejsze jest to, że wszystko (oprócz opcji admina serwera) działa bez zarzutów! Dzisiaj też spróbuję wbić na chwilę dlatego Kabotynie zapraszam do squadu i niekoniecznie do przeciwnej drużyny ;)

Odnośnik do komentarza

Kabotyn, jak nikt nie gra? Zawsze kiedy gramy dołączasz do serwera i grasz po drugiej stronie :)

W tym roku BF wieczorami nie ma szans z mistrzostwami w piłeczce kopanej, w piątek dziwnym trafem spora ekipa zebrałą się do grania przed 15:00 (długi weekend, chorobowe etc.), w sobotę też koło południa. Godziny jak dla gimnazjalistów :D Luźniej w grafiku zrobi się po pierwszym lipca kiedy skończy się 1/8 finałów i wpadnie kilka dni przerwy.

Odnośnik do komentarza

Kabotyn, jak nikt nie gra? Zawsze kiedy gramy dołączasz do serwera i grasz po drugiej stronie :)

 

Poluje na twoje brata, sie rozbestwil i wbija mi non stop kosy. Co on tam za stuff bierze, ze w rundzie zabiera mi co najmniej 2 blach. :)

 

Szkoda, ze mi PS3 padlo. :( Pyknal bym sobie w BF3... Zagdzacie sie z opinia ponizej? <<< to pytanie retoryczne :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...