Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się obecnie kupować premium? Ew jakieś poszczególne dodatki z mapami na których gra najwięcej ludzi? (jeśli tak, to akie by to były dodatki)

 

Parę miesięcy i wyjdzie Hardline, który mi ogólnie nie lezy i zastanawiam się czy będzie z kim grać powiedzmy do premiery kolejnego BF'a po Hardline.

 

Ja mam Premium wykupione do BF3 i po premierze BF4 na dodatkowych mapach gra praktycznie umarła. Znalezienie kogoś do gry na mapie Złomowisko (moja ulubiona z dodatku Close Quarters) graniczy z cudem. Najwięcej ludzi jest na mapach z podstawki. 

Na Twoim miejscu bym się wstrzymał, bo może się okazać że BF Hardline będzie lepszy niż wszyscy oczekują i będą grać w niego.

Odnośnik do komentarza

a ja jestem odmiennego zdania, moze dlatego, ze Beta Hardline w ogole mi nie podeszla i zostaje przy 4ce na dluzszy czas.

Premium dla mnie jest oplacalny - 2 dodatki sa swietne, wojna na morzu takze daje rade, jedynie 2 uderzenie srednio mi przypadlo do gustu, ale od czasu do czasu tez tam pogram.

Odnośnik do komentarza

Heh, 2. uderzenie- juz zapomniałem, ze coś takiego w ogóle istnieje... To była padaka jak dla mnie, to morskie zreszta podobnie, ale ten ostatni dodatek to moim zdaniem najlepsze dlc od czasu close quarters. Odkąd (na premierę tego dlc) wróciłem do BF-a, gram wyłącznie to i jestem zachwycony- mija juz prawie tydzień, a ja jeszcze ani razu nie wbilem na knife only. To o czymś świadczy :)

 

Ps: trzeba oczywiście jeszcze dodać, ze jest to dodatek typowo pod piechotę- zmechanizowani nie maja za bardzo tam czego szukać.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

cieżko zdobyć tego mpx-a :)

2 PDW Ribbons

Link 10 points in Chainlink

Get "Squad Order Followed" 10 times

 

A co w tym takiego ciężkiego? Ciężko by było gdyby te zadania były do zrobienia w jednej rundzie ;)

 

A MPX rzeczywiście GOTY broń. Tak dobry, że przestałem na razie używać mojego ACE 53 SV :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...