Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ale chyba z tymi prekami jest ta, ze musisz na nie zapracowac, nabijajac pasek. A po skonczonej rundzie kasuja sie. W TDM, czy Dominacji nie ma mowy, aby odpalic perka.

Zaczynasz z pierwszym perkiem najczęściej. Da radę na TDM nabić. Czasem zdarzało mi się w TDM latać z perkiem 3 poziomu. Ale 2 da radę jakoś wbić (w sumie nie wiem nawet za co). Tak czy siak warto biegać w teamach 5-osobowych, bo wtedy jest najmniejsza szansa że Ci się zresetuje.

Odnośnik do komentarza

Po jakimś patchu naprawdę gra chodziła elegancko, teraz po tym nowym DLC znowu mam wrażenie, ze ten gowniany NET code wrocil.Na początku myślałem,ze to mój NET wariuje ale jak w tej samej rundzie zaliczylem deda przez ściany około 10 razy,to przypadkiem bym to nie nazwał.

Najwieksza beka jak wchodze po przez drzwi,jestem w pomieszczeniu i nagle moja postać umiera....Dostałem od snajpera na dachu.Jakim cudem ten pocisk tak poleciał: D

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Ja najczęściej w niejasnych sytuacjach gine od granatów od przeciwnika z 0%.Ogolnie czekam na nowego patcha bo od premiery to chyba tak źle po patchu to mi się tylko raz grało.Nawet czasem wieczorami na dobrej "bombie" kiedy to nieraz celownika nie widziałem  mi tak nie szło jak teraz :P.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Zabijanie za ściany :) phhh wrzucę wam filmik jak zginałem ostatnio, aż wyłączyłem grę 

Mnie ostation koles metr za sciana zabil(szkoda ze ps3 niema nagrywania). Mialem ochote wyjac plyte,na(pipi) na nia i wyslac ja do szwecji :) 

Takie 2 pytania na ps4 tez dalej jest ten bug z wolnym wczytywaniem broni na respie? Macie na ps4 tak,ze jak sie pierwszy raz respice to wszyscy sa niewidzialni?

Odnośnik do komentarza

W który dodatek najlepiej władować kasę?

Kupiłem ostatnio Premiuma w promocji na Xone i wszystkie dodatki naprawdę trzymają poziom, więc warto brać całość. Jeśli koniecznie tylko jeden, to chyba brałbym Naval Strike, ale to bardziej za fajny klimat pasujący na lato (wyspy, plaże, takie tam) lub Dragon's Teeth, bo jest najnowszy i na fali. Jeśli tęsknisz na Vietnamem, to nieco zbliżone są dwie mapki z China Rising, dwie pozostałe są z kolei bardzo otwarte i naprawdę duże. Natomiast Second Assault daje okazję do przypomnienia sobie udanych mapek z trójki, czyli dla niektórych będzie to odgrzewany kotlet.

 

Na ps4 na poczatku nie ma głosu i wczytanych tekstur.

Na Xone tak samo.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Panowie polecam wypróbować multi w TLUS JEST MOC !!! grałem wczoraj z Danielskim i naprawdę nie było (pipi)enia o (pipi)e marynie ale na bieżąco komunikacja o położeniu przeciwnika i współpraca na najwyższym poziomie bo to multi tego wymaga. Naprawdę polecam

Kupiłem swój egzepmplarz, story mam skończone na ps3 więc jak coś to jestem gotowy na multi Panowie ;]
Odnośnik do komentarza

 

Panowie polecam wypróbować multi w TLUS JEST MOC !!! grałem wczoraj z Danielskim i naprawdę nie było (pipi)enia o (pipi)e marynie ale na bieżąco komunikacja o położeniu przeciwnika i współpraca na najwyższym poziomie bo to multi tego wymaga. Naprawdę polecam

Kupiłem swój egzepmplarz, story mam skończone na ps3 więc jak coś to jestem gotowy na multi Panowie ;]

 

 

To może dziś ? Jeszcze może Danielski będzie miał czas. Ktoś jeszcze chętny ?

Odnośnik do komentarza

Jak będzie odpowiednia ilość ludzi to można zrobić prywatny mecz, żeby kozaki nas nie prały. Po pierwszym podejściu do multi TLoU czułem się zgwałcony. Jakieś typy w trybie z sejfem nie byli zainteresowani przesłuchiwaniem tylko nakruwiali nas brechami bo przygwożdżeniu. Do dzisiaj nie śpię spokojnie...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...