Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Zaq wg wszystkich znaków na niebie Ostatnie DLC może pojawić się dopiero pod koniec roku, bo już było mówione że wrześniowy patch nie jest ostatnim i pojawi się najprawdopodobniej jeszcze jeden w późniejszym terminie.

Patch wrześniowy sądzę że pojawi się w połowie lub pod koniec września.

 

Battlefact: The code name for Battlefield 4 was "Warsaw"

BwZiA-iIQAAfskM.png

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tych idotow z DICE. Zamiast dac patch'a przed premiera Destiny, to ja nie wiem na co oni czekaja. Wielu graczy wraz z ta gra odplynie w odlegle czeluscie galaktyki zapomianajac o czyms takim jak BF4. Ten "cudowny" pacz, bylby swietnym srodlkiem perwencyjnym, ktory zredukowalby ten nadchodzacy duzymi krokami masowy exodus. Kompletnie nie kumam strategii Dice. Czekaja az sie swerwery wyludnia!?... No fakt, wtedy zmniejsza sie koszta ich utrzymania. :sleep:

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że Ci którzy mają kupić Destiny i odpłynąć w czeluściach galaktyki, to i tak na jakiś czas odpłynie. Pacz by tego raczej nie zmienił. Obie gierki łączy tylko to, że są FPS'ami, wątpię żeby jakoś szczególnie ze sobą konkurowały.

 

Dla BF4 w swoim gatunku dalej nie ma i nie będzie konkurencji.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tych idotow z DICE. Zamiast dac patch'a przed premiera Destiny, to ja nie wiem na co oni czekaja. Wielu graczy wraz z ta gra odplynie w odlegle czeluscie galaktyki zapomianajac o czyms takim jak BF4. Ten "cudowny" pacz, bylby swietnym srodlkiem perwencyjnym, ktory zredukowalby ten nadchodzacy duzymi krokami masowy exodus. Kompletnie nie kumam strategii Dice. Czekaja az sie swerwery wyludnia!?... No fakt, wtedy zmniejsza sie koszta ich utrzymania. :sleep:

 

Wielu graczy nawet nie wie o tym paczu :)

Odnośnik do komentarza

Piękne. Gość na pierwszym zasłużenie. W cholere czasu musiał poświęcić na treningi chyba.

 

Za to akcja w metrze pokazuje dobitnie jak debilnym pomysłem było wciśnięcie max zawodników do tej lokacji. W trójce to miejsce na schodach między "Charlie" i "Bravo" było i jest najczęściej obleganym miejscem w dowolnym trybie. Dobry gracz był wstanie oflankować przeciwników i skasować ludzi nim ktokolwiek zdążył się obrócić. W 4 nawet nooby mogą wbić na pałę i pewno ubiliby kilku przeciwników nim zaliczyliby zgon. Ta lokacja nigdy nie była projektowana pod taką ilość graczy. Oczywiście teoretyzuję bo w czwórkę jeszcze nie grałem ale z filmików, które oglądałem tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...