Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że Ci którzy mają kupić Destiny i odpłynąć w czeluściach galaktyki, to i tak na jakiś czas odpłynie. Pacz by tego raczej nie zmienił. Obie gierki łączy tylko to, że są FPS'ami, wątpię żeby jakoś szczególnie ze sobą konkurowały.

Fakt. Ostanio nie czuję weny do gry w BF-a i patch nic by nie dał. Nudzą mnie już te mapy, a kupować dodatków czy też premium nie mam zamiaru. Teraz już tylko Destiny przez kilka miesięcy. Choć pewnie sprawdzę jakie zmiany/ błędy wprowadzili do gry niedługo po premierze tego pacza.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie tak dawno temu ludzie gadali ze nie ma w co grac na nowych konsolach itd, natomiast teraz trzeba sie zastanawiac jakie gry kupowac zeby czasu starczylo, gdyby BF mial taka konkurecje w czasie premiery to teraz EA liczylaby zapewne straty a nie zyski.

 

Teraz BF jest grywalny a wiec skoro wydalem na gre + premium to nie zamierzam z niej rezygnowac, Diablo jest tez mega za(pipi)iste, szczegolnie w ekipie z forum, Gry fabularne typu TLOU...yyy jak nie bedzie neta to pogram. No i jeszcze wychodza scigalki must have driveclub + project cars i na koniec j.e.b.n.i.e. GTA 5 z niesamowitym multi. Powodzenia w Destiny ziomki ale ja odpuszcze :) Moj plan z grami wlasnie tak wyglada :thanks:

Edytowane przez Longstar
Odnośnik do komentarza

O matko :) Kame odstaw to Diablo bo nie wiesz co się dzieje ;). Bardzo duży patch który zmieni praktycznie tą grę i będzie grało się podobnie jak w BF3 o netcodzie nie wspominając. Jest to najprawdopodobniej przedostatni patch 

 

Ty mnie nawet nie strasz. Dla mnie BF3 na PS3 był niegrywalny przez ukochany input lag. Poza tym czekamy.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to fake, ale chcialbym zobaczyc mape z takimi warunkami atmosferycznymi, jak na Blokadzie (ta polka skalna z burza sniegowa). Mala widocznosc, walacy snieg w oczy, no po prostu cos pieknego- widzisz przeciwnki only close quarter. Zaden snajper, czy kampiszon nie mialby tam racji bytu. Zielu, rozpaliles moja wyobraznie, na najlepsza mape w Bf4. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Co oni mają z tą przyszłością?

 

Mnie się marzy powrót do drugiej wojny. 64 osoby naparzają do siebie z MP40, Thompsonów, Tygrysów... Na niebie Spitfire rozwala Bf 109... Podstawka w Europie, DLC z Afryką, zimową Rosją czy Pacyfikiem. Oby wrócili jeszcze do takich tematów.

 

Do tematu, to czemu dodatek ma zginąć po tygodniu? Przecież wszystkie są grane nawet teraz, przynajmniej na Xone.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie prawda jest taka że to nie COD wprowadził pole bitew w przyszłości ze swoim Titanwałem ale DICE w jednym ze swoich dodatków lata temu. Więc nie wiem skąd zdziwienie czy oburzenie już na krótkim materiale parę miesięcy temu widzieliśmy zabawkę z przyszłości. Zobaczymy dziś na krótkim teaserze dziś jak to będzie się prezentowało

Odnośnik do komentarza

Trzeba bedzie odpalic BF4:

 

Starting this week we will run servers with one of the four maps available to play per day – starting Tuesday September 9th.

The number of player slots and servers will be limited – so not everyone with access will get a chance to play this time around.
 
This is the first time we have ever done something like this at this early stage – and we hope it will mean a more stable and higher quality release in the end!
7Min z DLC:
Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...