Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko pytanie od świeżaka co dopiero dostał x1 i+ batlefield4. Czy jest jakiś pakiet premium w wersji cyfrowej obejmujący wszystkie 5 dlc? Szukałem w sklepie xboxa i znalazłem tylko pojedyńcze dlc 59zł za każdy co jest trochę sic jeśli wziąć po uwagę fakt ze wersja premium + gra wychodzi taniej niż same dodatki kupowane pojedyńczo.

Odnośnik do komentarza

Siemanko pytanie od świeżaka co dopiero dostał x1 i+ batlefield4. Czy jest jakiś pakiet premium w wersji cyfrowej obejmujący wszystkie 5 dlc? Szukałem w sklepie xboxa i znalazłem tylko pojedyńcze dlc 59zł za każdy co jest trochę sic jeśli wziąć po uwagę fakt ze wersja premium + gra wychodzi taniej niż same dodatki kupowane pojedyńczo.

 

 jest za bodaj 199zł  - szukaj w sklepie XOne lub poprzez samą grę.

Odnośnik do komentarza

Siemanko pytanie od świeżaka co dopiero dostał x1 i+ batlefield4. Czy jest jakiś pakiet premium w wersji cyfrowej obejmujący wszystkie 5 dlc? Szukałem w sklepie xboxa i znalazłem tylko pojedyńcze dlc 59zł za każdy co jest trochę sic jeśli wziąć po uwagę fakt ze wersja premium + gra wychodzi taniej niż same dodatki kupowane pojedyńczo.

Oj to cos slabo szukales

 

Samo premium

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/DLC/Battlefield-4-Premium/998d8df1-7591-4282-aa41-c1b657c48e23

Gra+premium

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Bundle/Battlefield-4-Edycja-Premium/6e9afbca-f5ed-4c5d-bf6e-cb139d76b664

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siemanko, przyszedłem poprosić o pomoc w trofikach i/lub jednocześnie znależć ludzi do luźnej gry w BF4. Mam premium, wiec z mapkami nie bedzie problemu. Gram zazwyczaj wieczorami i w weekendy. Oczywiście jest mikro. Natomiast mój problem z trofikami dotyczy jetów. Platynę już wbiłem, ale zamarzyło mi się mieć 100 procent we wszystkim, co możliwe :D . Skutecznie odciąga mnie od tego zadanie 'wniebowziety' [trzeba miec 3 baretki za mysliwce (jedna baretka to 5 zabójstw z jeta w rundzie)] i jeszcze jedno z pojazdami latajacymi na jakiejs mapce z drugiego uderzenia. Problem w tym,że totalnie nie ogarniam jetów/helek i każda próba zabicia kogolwiek konczy sie wpadnieciem na drzewo albo zestrzeleniem przez innego pilota :C . Czy znalazłby się ktoś, kto pomógłby mi to ogarnąć? Byłbym bardzo wzdzięczny i w przyszłości chętnie również pomogę :)

 

edit: Zapomniałem napisać najważniejszego. Gram na PS4-nick Dillusionisto :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

DICE is working on a lot of extra content for Battlefield 4. We’re getting night maps, a brand new community map, and some unannounced content as well.

 
But Battlefield 4 players have been asking whether all this new content will be free, and DICE has now confirmed that, yes, all future BF4 content will be free of charge for all players.
DICE’s David Sirland confirmed that all future content will be free for everyone, that includes both Premium and non-Premium players. The new content includes both the new maps, and the upcoming Gunmaster game mode and new weapons.
The upcoming Spring patch will include the Gunmaster game mode and 5 new weapons, including the AN-94 assault rifle. All of these will be free for everyone.
In the future, the Night Maps update will include night versions of several maps, including Siege of Shanghai, Zavod 311, and Golmud Railway. You can check out some Battlefield 4 night maps screenshots here.
Finally, this Summer, DICE will release the brand new community map, which recently entered production. In addition to the community map, an unannounced map remake from a former Battlefield game is also in the works and will be released in the future.
Overall, Battlefield 4 players have a lot to look forward to in the upcoming months.

http://bf4central.com/2015/05/free-battlefield-4-content/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...