Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

 

In the future, the Night Maps update will include night versions of several maps, including Siege of Shanghai, Zavod 311, and Golmud Railway. 

http://bf4central.com/2015/05/free-battlefield-4-content/

 

 

 

 

 

the Night Maps update will include night versions of several maps, including (...) Zavod 311

Hmmm...

Niestety nie w tym patchu ;) Zaczal bys cos grac w bf4 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Spadki fps na Szangchaju momentami sa nie do zniesienia,przed patchem tego nie bylo :/ Plus zresetowal mi wszystkie ustawienia na pojazdach i broniach.

 

W sumie zapomnialem o 1  bardzo duzej zmianie,teraz 2 strzaly w leb to smierc z kazdej broni,nie liczac snajperek gdzie jeden strzal w leb to smierc. Wiec celowac w glowe panowie.

 

 

 

https://twitter.com/TheFixnow/status/603135882254798848  :facepalmz:

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dla mnie najwieksza zauwazalna zmiana to dzwiek- teraz juz po tym moge zlokalizowac przeciwnika. Nie jestem pewny, ale jak kolo mnie jest wrog oraz "swoj", to kroki przeciwnika sa mocno slyszalne, ale ziomka z druzyny mocno stonowane. Fajna sprawa. A tak poza tym, to jakichs szczegolnych zmian nie zauwazylem. :( I na chooj te 4 giga, Co tam jest?

Odnośnik do komentarza

Siema Tommi. Ty to chyba konsoli do roku nie odpalales :)

siema :) no, cos w tym jest- gralem regularnie do MS w Brazylii poprzedniego czerwca- potem to juz tylko epizody byly. W tym roku moze ze 2 tyg. przegralem, dawno temu subskrypcja PS+ mi wygasla i nie mysle nawet poki co o wznowieniu...

 

Niestety nie w tym patchu ;) Zaczal bys cos grac w bf4

szkoda... Jeszcze nie poczulem, ze musze ;) 

 

Spadki fps na Szangchaju momentami sa nie do zniesienia,przed patchem tego nie bylo :/ Plus zresetowal mi wszystkie ustawienia na pojazdach i broniach.

 

 

https://twitter.com/TheFixnow/status/603135882254798848  :facepalmz:

przez moment po przeczytaniu o tej nocnej fabryce zakielkowala mysl o wyprobowaniu tego, ale szybko ja zdeptales ;)

 

e: forum tez chyba jakiegos patcha mial, bo cos cytowanie sie (pipi)...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Zaqair

Watpie,ze ktos tutaj jeszcze gra na ps3 w to. Ale na 100% dalej locker sie wiesza po zawaleniu wiezy na ps3. Shotguny sa za mocne,flashbang to samo,zabijanie za sciana,przez sciane(na te 4 rzeczy cierpi kazda wersja). Ja bym sobie odpuscil.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Zaqair

To ci niespodzianka kolejny bf w 2016(juz oficjalnie). Pewnie battleshit 5 a nie bad company 3 :(

 

Unsurprisingly, EA has confirmed that a new Battlefield game will be released in 2016. The news comes from the company’s first quarter fiscal year 2016 earnings call.

 
Responding to an inquiry from an analyst, chief financial officer Blake Jorgensen discussed the company’s strategy for core titles. "What we have said is that our intention over the next couple of years is to have a first-person shooter as one of the core titles," he explained. "This year, obviously, it's Star Wars Battlefront. Next year, it's another Battlefield title."
 
EA has also reconfirmed that Mirror’s Edge Catalyst, Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, and Unravel are all due in the company’s final quarter of the fiscal year (January through March 2016). Also coming in this fiscal year are: FIFA 16, Madden NFL 16, NBA Live 16, NHL 16, Need for Speed, and Star Wars Battlefront.
 
EA also suggests it has other new titles in the pipeline, including a new mobile game. The company says that its strong first quarter was driven in part by growing uptake of The Sims 4. EA anti(pipi)tes that Star Wars Battlefront will sell 9 to 10 million units this year.
 
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...