Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jeśli zapodasz rpg w tyłek namierzonego czołgu to chyba z 75 pkt skosi. Na humvee starczy wtedy 1 rpg.

 

Cieszmy się, że np. voice chat działa hehe Już wolę problemy jakie ma na starcie bf4 niż analogiczne jaja przy pierwszych miechach bf3... Oby w wer. na ps4 nie dali ciała z czymś poważnym.

 

 

@Gumiś

Tak, premium przechodzi.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Jeszcze mam pytanie. Kojarzę, że było to już poruszane ale nie wiem czy doczytałem. Premium przechodzi z PS3 na PS4?

ma sie rozumiec- inaczej mielibysmy tutaj kilku niezlych leszczy ;)

 

Fajny bezsens,ze w ogloe nie widze roznicy gdzie pierdzielne czolg.Majac Rpg wypierdzielisz w dupe czolgowi zabiera z 25pkt.Pisze,ze moza unieruchomic..

Smawem po bokach tez (pipi) robi i tyle samo zabiera.

cos zle musiales przymierzyc chyba.

trafienie mniej wiecej pod katem prostym w dupe czolgu unieruchamia go z miejsca i zabiera zdaje sie 65%. W praktyce po czyms takim jest po pojezdzie- zanim sie namierzy strzelca, ten zdazy z 5 razy przeladowac rpg i go dobic.

 

Wg DICE sprawa pancerza w czolgu wyglada nastepujaco:

- od przodu ma najmocniejszy pancerz sposrod wszystkich pojazdow w grze (strzal zabiera chyba 25%, ale nie jestem pewien)

- po bokach ma sredni pancerz, identyczny z tym pozostalych pojazdow opancerzonych z dowolnej strony (one nie maja rozgraniczenia na przod, tyl i boki)

- z tylu ma pancerz slabszy niz inne opancerzone

- dodatkowo wprowadzili teraz jeszcze jedna strefe "trafienie z gory"- taki strzal zabiera tez bardzo duzo, ale nie pamietam ile w porownaniu do tylu (w kazdym razie raz walac z dachu prawie pionowo w dol tez go z miejsca unieruchomilem)

 

Przy trafieniu liczy sie tez kat, pod jakim uderzyl pocisk- im bardziej zblizony do prostego, tym wiecej obrazen (strzal w tyl pod duzym katem raczej nie da criticala).

 

Generalnie technik to potezna klasa na podboju- mam wrazenie, ze jeszcze potezniejsza, niz w BF3, chodzaca forteca po prostu. Cos mi sie zdaje, ze na ps4 pojazdy to glownie do transportu w miejsca zapalne beda sluzyc, ale powalczyc to juz przeciwko grupie technikow za bardzo nie powalcza i walka glownie piechota sie bedzie toczyc (zwlaszcza przy obecnych juz teraz problemach z ubiciem piechociarza czolgiem).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Napierdalanie z czołgu do piechoty to jest jakiś śmiech na sali. Nieważne czy z działa czy z karabinu daje to taki sam wujowy efekt. Starzec o kulach zdąży przejść Ci przed nosem i jeszcze z RPG (pipi)nie prosto w ryja.

 

Łódź jest grubo przesadzona. Wczoraj jak wsiadłem do niej na początku meczu tak wysiadłem dopiero na końcu odblokowując 6 dodatków.

 

A powiedzcie mi jedna rzecz. Jak odpaliłem pierwszy raz BF to od razu wklepałem kod z poziomu gry na Chińską Nawałnicę. Nie pamiętam co mi za komunikat wtedy wyskoczył, ale czy przypadkiem nie zmarnowałem tego kodu kiedy faktycznie dodatek się pojawi? Czy może jest tak, że będę miał go już automatycznie do ściągnięcia?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie jak Gesior mówi to jakieś przegięcie.Pogodziłem się ze z(pipi)anym sterowaniem nawet z(pipi)aną termowizje mogę przeżyć. Ale to żeby mieć problem by piechotę ubić to już przegięcie. Parę razy już przelatywali mi przed lufa dostawali w cymbał czy to z działa czy kartacza i nie robiło to na nich wrażenia a jak już przeżył to kończyło się tak że mnie w powietrze (pipi)ło. Naprawdę w tej grze  jadąc czołgiem wolał bym spotkać na drodze dwa inne czołgi niż dwóch piechociarzy.

Odnośnik do komentarza

@Gesior: sprawdz sobie w PSS (tam wklepywales ten kod, rozumiem?)- ja z battlelogiem mialem tak, ze po prostu jako zamowienie przedpremierowe byl widoczny w zakupionych z przewidywana data pobrania, moglem go tez od razu dodac do listy pobierania.

 

Na piechote w czolgu jak dla mnie najskuteczniejszy (co nie znaczy, ze skuteczny) jest CKM.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

czy ja wiem... moze na bliskim/srednim dystansie, gdzie stosunkowo latwo go trafic czolgiem, albo na otwartym terenie, gdzie za bardzo nie ma sie za czym schowac.

 

wczoraj np. bez problemu rozwalilem czolg 3 strzalami z javelina majac jakas skalke dla ochrony.

 

moim zdaniem- zaleznie od terenu- pojedynczy technik spokojnie moze stanac do walki przeciwko czolgowi, zwlaszcza oddajac jako pierwszy strzal we wrazliwa strefe.

 

PS: a odblokowaliscie i wyprobowaliscie juz ta nowa amunicje do czolgu wybuchajaca nad celem? Moze ona da rade na (chowajacych sie) piechociarzy- mi jeszcze pare tys. brakuje, zeby ja odblokowac, moze dzisiaj sie uda.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Tak btw czym biegacie jako technicy? Ja mam rpg i chyba to najlepsza bron na pojazdy.

 

Niestety ale wg mnie się mylisz bo jest jeszcze takie (pipi) jak MBT-LAV dla mnie jest to najbardziej śmiercionośna broń na pojazdy. To (pipi) powinno być usunięte z gry !!! dlaczego bo wystarczy strzelić i samo się namierza na pojazd, przecież to jest parodia. Wystarczy dwóch inżynierów z tym i masz pozamiatanie 

Odnośnik do komentarza

Tak btw czym biegacie jako technicy? Ja mam rpg i chyba to najlepsza bron na pojazdy.

zalezy od mapy i przeciwnika (czym sie najbardziej uprzykrza ;) )

ja czesto stingera uzywam, od wczoraj (po odblokowaniu) rowniez javelina i SRAW-a. RPG tez daje rade.

 

mowie- piep.rzona chodzaca forteca :D

 

e: @Zielu: musze to wyprobowac, jeszcze tym na dobre nie postrzelalem.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

Tak btw czym biegacie jako technicy? Ja mam rpg i chyba to najlepsza bron na pojazdy.

 

Niestety ale wg mnie się mylisz bo jest jeszcze takie (pipi) jak MBT-LAV dla mnie jest to najbardziej śmiercionośna broń na pojazdy. To (pipi) powinno być usunięte z gry !!! dlaczego bo wystarczy strzelić i samo się namierza na pojazd, przecież to jest parodia. Wystarczy dwóch inżynierów z tym i masz pozamiatanie 

 

 

To wtedy zakładasz na bude ten dodatek, który automatycznie Cię chroni i masz to w (pipi)e.

Odnośnik do komentarza

Technik to IMO najlepsza z klas. Siła ognia jaką dysponuje jest nieporównywalna z innymi. Podobnie było na początku BF3 i dlatego pierwszą połowę czasu spędziłem grając jako technik. Potem pojawiły się zmiany. Wyrzutnie osłabili, palniki osłabili, skuteczność karabinków spadła - generalnie dupa zbita. Obawiam się, że tutaj będzie podobnie. Oczywiście na małych mapach będzie rządził szturmowiec. Wsparcie wszyscy mają gdzieś i dlatego ciągle brakuje ammo :/

Nie grałem 2 dni i mam ciśnienie ogromne! Chyba oleję LM i wbijam na pole bitwy :)

Odnośnik do komentarza

Oferta super :)

 

Uzupelnie, ze to konto tej samej firmy co SklePE.pl. Udanych zakupow :).

Przy takiej konfiguracji cenowej wychodzi chyba najlepsza cenowo wersja na PS4. Watpie, czy cena na PS4 bedzie choc na troche zblizonym poziomie co PS3+update.

 

Cos tam jeszcze dorzuce. PS4 a dokladnie ilosc na Polske. Zwrcocie uwage, co sie pojawilo (albo lada chwila pojawi) przy preorderach w Saturnach i innych Media Marktach ;p. Polska dostanie tyle sztuk co sredniej wielkosci sklep w UK wiec po pierwszym rzucie bedzie to towar mocno deficytowy :/

Odnośnik do komentarza

 

Oferta super :)

 

Uzupelnie, ze to konto tej samej firmy co SklePE.pl. Udanych zakupow :).

Przy takiej konfiguracji cenowej wychodzi chyba najlepsza cenowo wersja na PS4. Watpie, czy cena na PS4 bedzie choc na troche zblizonym poziomie co PS3+update.

 

Cos tam jeszcze dorzuce. PS4 a dokladnie ilosc na Polske. Zwrcocie uwage, co sie pojawilo (albo lada chwila pojawi) przy preorderach w Saturnach i innych Media Marktach ;p. Polska dostanie tyle sztuk co sredniej wielkosci sklep w UK wiec po pierwszym rzucie bedzie to towar mocno deficytowy :confused:

 

 

Fenix nie strasz bo się załamie. Ja nadal jestem optymistą i wierze, że nie będzie problemu z konsolką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...