Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Skąd macie takie wysokie boosty? Ja najwyższy miałem ze złotej skrzynki 50%.

ja mam aktualnie 2 szt. 200% do wykorzystania, obie ze zlotych battlepackow: 

jeden za preordera w gamestopie (tam kazdy dostaje to 200%) i jednego z normalnego golda, ktorego otworzylem przed chwila :] (w drugim goldzie sprzed chwili mialem tylko 25%- to jakos losowo jest generowane, trzeba miec farta po prostu).

 

wrypałem sie wczoraj na mine Ziela jadac na termowizji- sa trzy mozliwosci:

albo ją spieprzyli, albo ja mam za duza jasnosc w opcjach ustawiona, albo jestem slepy.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań odnośnie trybu fabularnego:

 

1. Czy są jak w bf3 oddzielne misje w trybie współpracy?

2. Czy przejście na najwyższym poziomie trud. Sprawia jakieś problemy?

3. Czy warstwa fabularna jest rozciągnięta w czasie (manewry w latach)

4. Są jakieś nawiązania do bf3?

4. Jest zróżnicowanie plansz?

5. Pojawiają się etapy śnieżne?

6. Jak z muzyką? Trzyma poziom czy ani jeden utwór nie zapada w pamięć?

 

Niektóre odpowiedzi mogą być ospojlerowane jeżeli komuś by to przeszkadzało, dzięki z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań odnośnie trybu fabularnego:

 

1. Czy są jak w bf3 oddzielne misje w trybie współpracy?

2. Czy przejście na najwyższym poziomie trud. Sprawia jakieś problemy?

3. Czy warstwa fabularna jest rozciągnięta w czasie (manewry w latach)

4. Są jakieś nawiązania do bf3?

4. Jest zróżnicowanie plansz?

5. Pojawiają się etapy śnieżne?

6. Jak z muzyką? Trzyma poziom czy ani jeden utwór nie zapada w pamięć?

 

Niektóre odpowiedzi mogą być ospojlerowane jeżeli komuś by to przeszkadzało, dzięki z góry za odpowiedzi.

 

 

1. Nie

2. Nie

3. Nie

4. Tak

4. Tak

5. Tak

6. Muza ok, nic nie zapada w pamięć.

 

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Ja singla pewnie jeszcze przejdę na nextgena na łatwym poziomie bo podobno singiel wygląda nieziemsko na PC :), zresztą sama platyna się nie zrobi inna sprawa że hitboxy są równie z(pipi)ane w singlu jak w BF3 gdzie strzelasz do gościa a on i tak biega jak niby nic. 

Fabuła nie ma sensu i jej nie rozumiem, tak jakby robili na początku każdy poziom co im fajnie wyszła a potem do każdej części dodawali fabułę, 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że aż tak bardzo to spartolili. Czy przypadkiem nie jeździcie na IRNV OPTICS co jest noktowizorem? Włączałem THERMAL OPTICS i wygląda to przyzwoicie. Może trzeba zmniejszyć jasność w Waszych TV.

mclusky, (pipi)a, wiem co mam zalozone i na pewno nie jest to ten zielony noktowizor o ktorym piszesz.

 

Tez jeszcze jasnosc podejrzewam, ale nie w tv a w ustawieniach gry- zwiekszylem ja na poczatku do 100% potem redukujac do 70%, zeby lepiej yebanych kamperow pochowanych w cieniu widziec. Miedzy 100% a 70% na termowizji nie zauwazylem roznicy, dzis jeszcze przy 50% wyprobuje, ale generalnie strasznie duzo bialych plam jest jak sie z niej korzysta (dodam ze w miejscach czy na obiektach, ktore biale nie maja prawa byc) i przez to momentami (pipi) widac i ciezko przeciwnika dostrzec (o minach nie wspominajac). Mam nadzieje, ze to kwestia tej jasnosci, bo sie w(pipi)ie troche- tez calego BF3 na tym przejezdzilem we wszystkich pojazdach poza p-lotkami.

 

obecnie to wrecz lepiej wlasnie na tym zielonym noktowizorze widze.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Zielony jest za(pipi)isty tylko, jak w prawdziwym życiu im więcej neonów na budynkach to odbija światło, a co do samych min to jest problem jeśli ustawicie takie w leju po wybuchu :) nieraz widziałem jak pojazd jak nigdy nic przejeżdża i nic się nie dzieje. Na normalnej drodze nie ma takiego problemu.

Odnośnik do komentarza

Gęsior ja Cię strasznie przepraszam że w sobotę swoimi % Cię nie wspomagałem. Obiecałem weekend żonie... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Do tej pory moja druga lepsza połowa wiedziała o zakupie ps4 tylko tyle, że na bank kupię ale w bliżej nieokreślonym terminie (sam myslałem, że nie (pipi).nie mnie tak by na premierę kupic hehe), koniec końców mam wolną rękę by na premierę kupić, warunek by była z dużym dyskiem hehe :)

 

Ps. Dziś ktoś młóci w 4?

Odnośnik do komentarza

Boosty, unlocki, battlepacki-sraki czasem nie wiem o czym mowicie. :) Podobno current-genowa wersje Bf4 robilo studio z Los Angeles, sladajace sie z programistow, ktorzy niegdys pod szyldem "Danger Close" zrobilo nieszczesnego MoH. To by wyjasnialo, dlaczego ta gra jest kupiasta. Naprawde ten nowy BF4 daje wam fun, czy po prostu chcecie miec wszystko odblokowane, przesiadajac sie na next-gen'a?

 

Kabotyn naprawdę nowy BF daje fun. I to mówie ja, który go zje.bał.

 

Gęsior ja Cię strasznie przepraszam że w sobotę swoimi % Cię nie wspomagałem. Obiecałem weekend żonie... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Do tej pory moja druga lepsza połowa wiedziała o zakupie ps4 tylko tyle, że na bank kupię ale w bliżej nieokreślonym terminie (sam myslałem, że nie (pipi).nie mnie tak by na premierę kupic hehe), koniec końców mam wolną rękę by na premierę kupić, warunek by była z dużym dyskiem hehe :)

 

Ps. Dziś ktoś młóci w 4?

 

Łebi spoko loko. Ja dziś młóce bo w weekend dupa blada. Chrzciny małego a jeszcze teściowa zwala się od soboty do poniedziałku i będzie kimała w salonie. I co ja mam (pipi)a zrobić? Jedyna opcja to 55 cali na ten czas w kiblu postawić :good2:

 

ja powinienem byc, choc wielkim mloceniem bym tego nie nazwal- godzinka, moze poltorej szybkiego wpierd.olu i przed snem i tyle, bo o 6. pobudka codziennie...

 

postanowilem sobie teraz w miare regularnie zagladac, co wieczor na chwile na pare szybkich meczykow.

 

Wczoraj jak graliśmy przeciwko sobie cały czas było słychać: Tommi na dachu, Tommi na dachu. No to żem wziął do łapy snajpere z wielkim obrzydzeniem i cie wykukałem :) Ale blisko było zgonu bo kulke dostałem.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj grajac z ekipa rage quit'a zaliczylem po 5 minutach, bo kolesia ubic nie moglem. Cos mniej wiecej, jak na ponizszym filmiku. Tylko ja mam pecha, ze trafiam na takich "obibokow"!? Do premiery BF4 na PS4, nie tykam tej gry.

Serio myslisz,ze cos sie zmieni na ps4? :D Mechanizm gry bedzie taki sam,net code gry dalej badzie taki sam. Jedyne co sie zmieni to ilosc graczy i grafa. No i bedziesz mial wieksza szanse,ze trafisz na niesmiertelnych.

 

Lebi jakies skutki uboczne ten twoj przepis ma?

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Wczoraj jak graliśmy przeciwko sobie cały czas było słychać: Tommi na dachu, Tommi na dachu. No to żem wziął do łapy snajpere z wielkim obrzydzeniem i cie wykukałem :) Ale blisko było zgonu bo kulke dostałem.

ja na tym dachu kilka razy zginalem (raz przez wlasna nieuwage: zaliczylem krytyczne trafienie waszego czolgu rpg z gory i jak chcialem go dobic, to celujac (pipi)a spadlem na dol, nie trafilem i ktos mnie dobil zanim znowu przeladowalem rpg...), ale akurat leszcze z mojego skladu na wiezowcu na B byly i dobrze sie stamtad ze spadochronem na ten dach skakalo ;) (zwlaszcza wiedzac, ze tam kampicie, mendy ;P ).

za ktoryms razem po kolejnym ostrzelaniu waszego obsranego, nie majacego nic do szukania kolo naszej flagi czolgu ;) wyczailem jakiegos lamera strzelajacego do naszych z tego placyku kolo pomnika, ktory za chwile sie za tym pomnikiem schowal. Wyciagam wiec po raz kolejny moje niezawodne rpg, przymierzam z boku za pomnik czekajac az sie wychyli (nie bylem tylko pewny, z ktorej strony- 50% szans), po czym odpalam jak go widze. Oczywiscie w tym samym momencie dostalem kulke w leb, samemu zabierajac tylko 66%, ale najbardziej to sie zdziwilem widzac kto i czym mnie zabil: Gesior? Snajperka?? WTF?!?

Mclusky tez raz mnie w(pipi)il, jak mi czolg 1 STRZALEM (!!!) z jakiejs yebanej bazooki rozwalil (do teraz mysle, ze musialem w tym samym momencie, chwile przed trafieniem, w kolejna (pipi)a mine Ziela wjechac)

 

Ogolnie fajnie sie gralo, ale troche nierowno- jak po przeciwnej stronie jest 6 naszych wymiataczy, to mecze ok. 300:0 sie koncza. Kolejny mecz po tej samej stronie sie udalo zagrac i od razu mialem wynik 9:3 zamiast 5:10, ale potem prawie cala tamta druzyna spierd.olila i znow nas przerzucilo i- mimo ze w miedzyczasie dolaczyl do mnie warplayer- stwierdzilismy ze skoczymy lepiej na male nozowanie na dominacji, zeby sie niepotrzebnie nie denerwowac (niestety to tez wyszlo srednio, bo trafilismy na jakis klan biegajacy w grupie- pierwszy mecz wyszedl niezle i kilka blach nam wpadlo, ale w drugim mialem wynik chyba 2:12 i poszedlem spac w(pipi)iony... Juz lepiej bym pewnie z wami na tym podboju powalczyl)

 

 

PS: Kabotyn, ja tam mam calkiem udana zabawe w BF4- na podboju mysle ze spokojnie nie mniejsza niz w BF3. Mapy bardziej mi sie podobaja, wiecej roznego sprzetu jest. No i przez te wpier.dole i wolne punktowanie dominacja zupelnie nieoczekiwanie stracila dla mnie na atrakcyjnosci i lepiej znow bawie sie na podboju, czego sam sie nie spodziewalem :) Mam ogolne wrazenie, ze na dominacji samotnym wilkom jest teraz znacznie ciezej niz w BF3- jak trafi sie zorganizowany, biegajacy w kupie sklad przeciwnikow to nie ma szans, wpier.dol murowany. Na close quarters w BF3 bardziej mozna bylo w takiej sytuacji powalczyc. Nie wiem, moze to kwestia designu map... Ktorys z dodatkow do BF4 ma byc urbanistyczny- moze tam cos sie zmieni.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Tommi, myślę, że samotnym wilkom jest trudniej zdobywać field upgrades jak grają sami i stąd przewaga drużyn.

 

Gra mi się coraz fajniej, nie trawię tylko jednej mapy: Strefa Powodziowa, bardzo często trafiam tam snajperów. Mapy z pięcioma flagami zdeczko za duże na 24 graczy, ale jest ich góra dwie. Na PS4 na pewno będzie się na nich więcej działo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...