Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jezusku ale ten zwiaztun podbil mi hype, zdecydowanie the best zwiastun 

 

I prawidłowo.

Mówiłem Ci, że będzie zajebioza to pierdolisz coś o zbyt dużej liczbie postaci :P

 

Może i będzie dużo tych postaci, ale znakomita większość z nich to drugi i trzeci plan.

 

Idę se obejrzeć nowy trailer jeszcze z 10 razy.

Jezus maryjo, już za miesiąc z hakiem premiera.

 

Scena jak Batek wbija gościa mordą w podłogę :banderas:

Albo wcześniej jak zeskakuje z Batwinga.

Odnośnik do komentarza

@up 

 

Plotka pojawiła się od jednego gościa który podawał również że:

 

1)Deadpool zapowiada się kiepsko wg. studia

2)Daredevil zapowiada się kiepsko wg. studia

 

3) Fantastyczna 4ka będzie super filmem wg. studia

 

Agenci Marvela/ Disneya w natarciu :P

 

Bądźmy szczerzy, jeżeli ktoś oczekuje dziesięciu den w fabule takiego filmu to się wyłącznie zawiedzie. Ja chcę konkretnej nawalanki i nic więcej.

Odnośnik do komentarza

No przyznam że to rozwiązanie byłoby przezayebiste.

 

e:A sorka, jednak źle zrozumiałem.

Wg mnie najlepsze rozwiazanie to doomsday zabija na koniec filmu supermana, po czym ginie z rak wonderwoman i batka.

 

Z pewnych zrodeł wiadomo ze superman traci moce poniewaz batman podmienił mu kulku doodbytnicze na takie z kryptonitu.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

W komiksach sobie lajtowo podróżował statkiem po Galaktyce przez 250000 lat i wyżynał masę istot na różnych planetach.

W końcu

na pewnej planecie go dojechali a ciało wysłali w kosmos zamknięte w metalowej kopule która przypadkowo trafiła na Ziemię i zaryła bardzo głęboko

 

 

Mogą po prostu zrobić tak jak jest w komiksach :reggie:

 

A zwolennikiem teorii o Bizarro jestem odkąd uważnie obejrzałem drugi trailer i potem naczytałem się podobnych opinii w necie.

Dodatkowo ciężko uwierzyć, że Warner Bros by odkryło wszystkie karty w kwestii villainów.

Odnośnik do komentarza

Doomsday to taki koks, że nawet Darkseid miał mokro gdy ten wylądował na Apokolips. O ile origin był jeszcze jako tako znośny tak to co zrobili z jego dziedzictwem woła o pomstę do nieba. Zresztą jak mnie pamięć nie myli kolejne inkarnacje Doomsday'a to klony bo prawdziwy został wysłany na koniec czasu po kolejnej walce z eSem na Apokolips tak by nie mógł się nigdy odrodzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...