Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wycieki z reddita? Raczej kolejny trollowanie ale... Zawsze fajnie poczytać plotki. Zainteresowały mnie nazwiska

Rob Lowe we Flashu i Luke Evans jako Sinestro. Pierwszy jeśli miałby zagrać złoczyńcę to obstawiam Mirror Mastera, zaś co do Luke'a to ciekawy pomysł. Oczywiście Mark Strong byłby lepszy ale Evans też mógłby pociągnąć postać na ciekawe wody jeśli tylko reżyser go pokieruje odpowiednio. Chociaż ostatnio słabo mu idzie. W Hobbicie nie zachwycił jakoś szczególnie.

 

Odnośnik do komentarza

Batfleck to się lubi wygłupiać. Ostatnio dał hinta co do cameo Deathstroke'a w Justice League, a teraz podłożył kwestię Slade'a z animowanego serialu Teen Titans gdzie głosu użyczył sam Hellboy we własnej osobie, czyli Ron Perlman.

https://youtu.be/gizuNnED_s4

Ron Deathstroke'iem? 

 

 

Fry-Shut-up-and-take-my-money.jpg

 

Ron nawet zażartował na twitterze, że zostawia wszystko w rękach Afflecka.

Oczywiście to tylko gdybania bo nic na to nie wskazuje ale gdyby rzeczywiście Ron miałby założyć opaskę na oko czy chociaż podłożyć głos pod postać (jak Todd dla Zooma we Flashu) to już mnie mają i czekam na filmowych Tytanów z penisem w ręce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Piszę tutaj, bo szkoda mi czasu na szukanie tematu o tym gówwnie obesranym, ktore właśnie widziałem

 

Legion samobójców - tak można określić ekipę, która za ten film odpowiadała. Jeżżuuu, tam nic nie trzymało się kupy. Scenariusz to jedna wielka kupa i myślałem, że nie może być gorzej niż BVS. Z obsady też nikt nie dal rady - może tylko Margot. Joker to prawdziwy psychol, ale nie taki z klimatem, tylko idiota, który zwiał z dyskoteki i chyba chce poruchać. Lubię nawet Leto, ale nie wyszło niestety. Wróćmy jednak do scenariusza. Ekipa nagle jest w jednym miejscu, później w innym, nic nie ma sensu, a sprawy nie ułatwia to, że film jest tak pocięty, że naprawdę można się pogubić. I te hiciory z lat 80. 90. Film nie ma chyba ost. Ktoś uznał, że fajnie będzie w(pipi)ać kilka kawałków z radia w najmniej odpowiednim momencie. 

 

2/10

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...