Jump to content

Pix

Użytkownicy
 • Content Count

  755
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

231 Wybraniec

About Pix

 • Birthday 04/07/1994

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  TeddieBear1

Recent Profile Visitors

1658 profile views
 1. Mnie nowy papier przypadł do gustu. Jest profesjonalny, wyższej klasy. Mam wrażenie obcowania z tworem elitarnym. Idealny do czytania przy kominku w jesienne i zimowe wieczory. Ulubiony bujany fotel, rozpalony kominek, śnieżna zawierucha za oknem, Jan Sebastian Bach sączący się z gramofonu, kieliszek chateau margaux rocznik 1997 w jednej dłoni i numer PE w drugiej - tak to sobie wyobrażam.
 2. Szkoda z tym Dżujem. Jeden z najmocniejszych punktów obecnego PE. Całe szczęście, że wrócił Koso, bo chłopak prezentuje równie wysoki poziom.
 3. A więc jednak. Może PE pociągnie chociaż do końca roku.
 4. Pix

  The Last of Us Part II

  Sony Polska zazwyczaj zaczyna pracę nad dubbingiem na 4-5 miesięcy przed premierą. Myślę, że premiera w październiku/listopadzie 2019 jest już niemal pewna.
 5. Szkoda, że nie dało rady wydać magazynu w ten czwartek, kiedy schodzi embargo na Days Gone. Reckę napisał chyba Butcher, którego opinię bardzo cenię. Pomogłoby to na pewno w podjęciu decyzji "brać na premierę lub nie". Trudno. Reszta wygląda dobrze. Rewizja - świetny pomysł. Temat numeru autorstwa Dżuja? Jak najbardziej. Od niego przeczytałbym nawet instrukcję obsługi czajnika elektrycznego. Roger, Dżujo, Zax, Piechota, Walkiewicz i Sobek prezentują obecnie w PE zdecydowanie najwyższy poziom tekstów.
 6. Pix

  The Last of Us Part II

  Tak obstawiam. Dadzą Days Gone kilka tygodni na sprzedanie odpowiedniej ilości egzemplarzy, a w okolicach czerwca ostry start kampanii marketingowej TLoU2 i premiera w przedziale wrzesień-listopad.
 7. Co z Was za fani? Ja przeczytałem, łącznie z reklamami i stopką redakcyjną. I nawet z tą informacją napisaną drobnym druczkiem, żeby nie kopiować żadnych fragmentów magazynu. Mam obsesję na tym punkcie. To jak platynowanie gry.
 8. Pix

  Death Stranding

  Tak jak pan wyżej napisał. 2021 rok to całkowicie absurdalny termin.
 9. Pix

  Death Stranding

  Nie ma co przesadzać, kasa od Sony kiedyś się skończy, a pewnie Pan Kojima nie chce powtórki z MGSV. Podejrzewam, że wiosna 2020 to najpóźniejszy możliwy termin.
 10. Ech, ci cholerni superbohaterowie dla dzieciarni. Wiadomo, tylko poważne artykuły o poważnych grach, najlepiej czytane będąc ubranym w garnitur. Do tego Beethoven w tle i kieliszek dobrego wina w dłoni.
 11. Szukaj dalej. Czekamy na pełen raport.
 12. Pix

  Catherine

  W KiGu już jest Catherine Full Body w całkiem niezłych cenach. Kolekcjonerka zamówiona.
 13. Kolejny projekt hiva, który upadł zanim się jeszcze zaczął.
 14. Pix

  Death Stranding

  Bardzo ważna informacja. Czekamy na więcej.
 15. Dobrze, że skróciliście dział "Listy". Szkoda, że powiększyliście "Dla ambitnych", w którym rzadko pojawia się coś interesującego. W tym miesiącu rozłożył mnie zwłaszcza tekst Pani Barbary Dobosz. Najpierw narzeka, jak to nowy Wolfenstein został zniszony przez kontynuację, a na końcu przyznaje, że w sequela nie grała. Przepraszam, "nie widziała" - może przechodzi gry na jutubie. Albo dział zaorać, albo niech powraca co jakiś czas, kiedy trafi się jakiś fajny felieton.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.