Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dziwny pomysł z suicide squad i jak podejrzewam harley quinn przed przedstawieniem snyderowego jokera, ale du.peczka z the wolf of wall street pasuje do roli więc niech im będzie. btw, robin w dawn of justice prawdopodobnie będzie dziewczynką i zagra ją jena melone:

 

229658.1.jpg

 

jena melone to ta laska co się rozbierała w windzie w ostatnich igrzyskach śmierci. grała również w kasowym hicie cenionego reżysera zacka snydera - sucker punch. jeszcze zapomniałeś farmer napisać, że potwierdzili kto zagra aquamana:

 

quel-sourire-ravageur-il-a-ce-jason-momo

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

No plotki co do Aquamana pojawiały się już od dłuższego czasu i praktycznie pewnikiem było, że Momoa zagra Arthura. Co do Robina laski to tylko mnie przekonało (zaraz po teaserze z Batmanem w zbroi), że Snyder zrobi kinową adaptację Dark Knight Returns od Millera. No trochę mnie to smuci bo animacja w hooj wysoko postawiła poprzeczkę, a poza tym boję się, że może z tego wyjść coś na wzór Star Trek: Into Darkness. Niby fajne kino ale jakby to samo. Odnoszę się tu do drugiego kinowego Star Treka (Wrath of Khan). Snyder wyszedł obronną ręką z ekranizacji eSa (choć nie było to epickie kino) i boję się, że może nie dać rady. Czekam na poziom podobny do Watchmen.

Odnośnik do komentarza

ja się ogólnie cieszę na te newsy bardzo bo jak to mówią (pipi) właśnie stało się realne i w 2016 filmowa wojna dc vs marvel oficjalnie się zaczyna. dwuczęściowe justice league ma wg. mnie szansę pobić pierwszych avengerów. z wonder woman jak wszystko na to wskazuje zdecydowali się na origin z the new 52 więc mam nadzieję, że podobnie zrobią z JL bo pierwszy komiksowy arc z 2011 roku to idealny przepis na udany blockbuster. podoba mi się jeszcze to, że w przypadku większości filmów rezygnują z originów i postacie będą już ustanowione (połowa już w dawn of justice, a reszta w JL). no i dc wygrywa z marvelem na dwóch płaszczyznach

 

1. pierwszy film postacią płci żeńskiej na pierwszym planie

2. suicide squad przed thunderboltsami

 

no ciekawe lata przed nami jeśli chodzi o komiksowe filmy. jeszcze jakby negocjacje pomiędzy marvelem i sony w sprawie spider-mana okazały się prawdą to już w ogóle nerdgazm over 9000.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Z nową animacją pokazali, że da się umiejętnie zrobić historię o Suicide Squad. Szkoda trochę, że zrezygnowali z Flasha i Green Lanterna w jednym filmie (nie w JL). Chyba doszło do nich, że ten pomysł ich przerasta jeszcze. Co do JL to Darkseid to taki Tanos DC Comics więc będzie roz(pipi)el na całego. Zawsze lubiłem tą postać i jego relacje chociażby z Batmanem.

 

pieprzyć pająka. Czekam aż obsadzą Dr Strange'a bo lista aktorów do roli Sorcerer Supreme robi się już mocno długa.

Odnośnik do komentarza

green lantern to 2020 więc wszyscy już zapomną o tym bublu z reynoldsem i jest szansa, na nowy start (najlepiej z inną postacią, stawiam na johna stewarda, albo odważniej - simona baza). fajnie by było gdyby tym razem się udało bo zielona latarnia to ogromny potencjał. szkoda tylko gdyby mark strong nie wrócił jako sinestro bo to chyba jedyny plus tego filmu. no i jeszcze geoffrey rush. a właśnie a propos baza to kolejny plus dla dc - cyborg prawdopodobnie przed black pantherem. 

Odnośnik do komentarza

Wątpię żeby ktoś tak znakomicie przeniósł ducha komiksowej postaci Sinestro do filmu jak Mark Strong. Oa też na plus. Reszta filmu to zielona kupa. 

Cieszy mnie nawet fakt oddzielenia uniwersum seriali od filmów. Po premierze Flasha zaczyna robić się w cholerę interesująco, a jeszcze Constantine na dniach. Kurde chciałbym zobaczyć taką małą Justice League. Crossover Flasha z Arrowem może być zapowiedzią tego.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

spidey to jest integralną częścią, ale pierwszego new avengers które powstało w 2005 roku.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Avengers_members

 

w avengerach od 1991 i to na liście rezerwowej. ludzie chcą pajęczaka w avengerach bo to popularna postać, ale prawda jest taka, że na chu.j tam on? tak jak mówię. jeśli zdecydują się na civil war to spoko, a tak to nie widzę sensu.

Odnośnik do komentarza

Ale wyjazd mi z Avengersami do odpowiedniego tematu :D

 

JusticeLeague.jpg

 

 

Jak ja się tym wtedy jarałem..

 

Zalążek Ligi w Smallvielle był genialny. Bardzo podobał mi się pomysł z nawiązaniami do JSA. Obecność Dr Fate'a i Hawkmana też. To był chyba ostatni świetny pomysł w serialu. Potem, jak dobrze pamiętam, był już niestety Doomsday :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...