Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

10368920_10152523089283949_6745312264225

 

 

 

 

batmantdkr4-172-the-dark-knight-falls.jp

 W nowym odcinku podcastu Hollywood Babble-On Kevin Smith zdradził, że nowy kostium Batmana jest wierną kopią wdzianka, jakie nosił obrońca Gotham w trzecim tomie komiksu Franka Millera "Powrót Mrocznego Rycerza". Smith zasugerował również, że w filmie "Batman vs. Superman" bohater może mieć więcej niż jeden model batmobilu. 

Za: Filmweb

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

chyba trochę sobie poczekamy. prawdopodobny kalendarz filmów dc na nadchodzące lata:

 

Batman vs Superman: Dawn of Justice (May 2016)
Shazam (July 2016)
Sandman (Christmas 2016)
Justice League (May 2017)
Wonder Woman (July 2017)
Flash/Green Lantern team-up (Christmas 2017)
Man of Steel 2 (May 2018)

za piękne aby było prawdziwe. ale gdyby jednak to na

 

shazam-should-be-the-movie-we-see-after-

 

i team up flasha z zieloną latarnią czekam z wywieszonym ozorem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kalendarz fajny choć to czyste spekulacje, które dodatkowo zweryfikuje przyszły obraz Snydera. Wszystko zależy od tego jak wypadnie film.

Nie zmienia to faktu, że na wieść o filmowej wersji duetu Hall/Barry czy historii Shazama! również podnosi się mi ciśnienie. Choć wydaje się mi jakoby DC obudziło się z ręką w nocniku i teraz na szybko próbuje załapać się na swój kawałek tortu (który Marvel sukcesywnie kroi). 

Dobrze, że od strony serialów zapowiada się soczyście. Oprócz prześwietnego Arrow dostaniemy jesienią Gotham, Constantine'a oraz mojego faworyta czyli Flasha. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mnie za to ciśnienie skacze na myśl o tym, że The Rock gada z DC na temat jego ewentualnej roli. Sam zresztą robi szum wokół tego:

"Just say the word".

Jeśli rzeczywiście chodzi o Shazama! to się wkurzę. Nawet Black Adama w jego wykonaniu nie strawię. Nie mówiąc już o innych bohaterach/villainach z DC Comics.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...