Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ragus

W sumie jak zekranizuje 1 do 1 TDKR, to może coś z tego wyjdzie.

 

Z drugiej jednak strony po ch.uj, skoro rok temu wyszła bardzo dobra animacja. Tak czy inaczej, kostium im wyszedł zaje.biście. Sto razy lepszy od tej padaki u Nolana.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Design z jednej strony dostosowany do dzisiejszych 'norm' a z drugiej nie przesadzony.

Taki strój z wersji Burtona jest fantastyczny, ale raczej niezbyt by pasował do konwencji Snydera.

 

Co do Batwozu no to wygląda mi to na połączenie Burtona z Nolanem.

 

Cholera, podkręcili u mnie hajp bardzo.

Odnośnik do komentarza

U Nolana design kostiumu był dostosowany do walki. Pogawędki Bale'a z Freemanem nt udoskonalenia stroju dobitnie to ukazują. Gdyby Batman miał ten ciuch od Snydera to

nie przeżyłby postrzału od Two-Face'a w Dark Knight.

 

Jednak powiew świeżości na pewno przyda się strojowi. Affleck'owy wygląda stylowo ale i "mobilnie". Raczej nie będzie problemów przy parkowaniu Batmobilu :). Snyder nie spieprzył kostiumu eSa w Man of Steel więc raczej o kwestie kostiumów w dwójce można być spokojnym. Ciekawi mnie design Wonder Woman.

O stronę techniczną się nie martwię ale boję się czy Snyder da radę pociągnąć dobrze fabułę. Przy nowym Supermanie nie do końca wszystko wyszło.

 

@Ragus, kolorystyka jak u Batmana z lat 50-tych. Nice.

Odnośnik do komentarza

Należy pamiętać, że taki kostium musi jeszcze być konsekwentnie udźwignięty. Zależy od tego, jak Affleck sobie poradzi, bo co widzowi po pieczołowicie skonstruowanej oprawie, jeśli wszystko rozbije się o zupełnie dystansującą postać Wayne'a. Musi być wiarygodny, a Affleck jednak mocniej kojarzy się z zawadiackim typem prostego cwaniaczka w stylu Good Will Hunting, czy nawet lekko zblazowanego i rozmytego w swym modus operandi bohatera z typowego filmu sensacyjnego. Wrażenia nie poprawia w zwiastunach nowego filmu Finchera. Nie widzę w nim mrocznego rycerza nocy, mającego udźwignąć powyższy design. Podobne odczucie miałem przy okazji oglądania Vala Kilmera, który ewidentnie nie pasował do swojej roli. Keaton, choć aparycją daleki od wizji komiksowych, wypadł rewelacyjnie przede wszystkim w cywilnym wcieleniu Bruce'a Wayne, był tajemniczy, biło dozą magnetyzmu. Clooney, cóż, gdyby nie tragiczna całość, miałkie dialogi i suty w kostiumie, myślę, że miałby szansę się sprawdzić (polecam scenę z Alfredem, jako odniesienie). Wracając do Afflecka, mimo wszystko liczę na zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza

Kostium ssie pałkę po całości. Materiał jakiś mix kewlaru z lateksem, zamiast coś w stylu zbroi? Przed czym to ma go ochronić ,przecież to zwykły koleś. Kask o ile można go tak nazwać jest chyba gumowy a z tego co widać to skręcić szyją też nie będzie mógł. Logo na klacie to kolejna porażka kwadratowy nietoperz, tylko slipów mu chyba brakuje :turned:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kostium ssie pałkę po całości. Materiał jakiś mix kewlaru z lateksem, zamiast coś w stylu zbroi? Przed czym to ma go ochronić ,przecież to zwykły koleś. Kask o ile można go tak nazwać jest chyba gumowy a z tego co widać to skręcić szyją też nie będzie mógł. Logo na klacie to kolejna porażka kwadratowy nietoperz, tylko slipów mu chyba brakuje :turned:

 

XDDDDDD

 

Może zapoznaj się najpierw z historią tej postaci zamiast się ośmieszać.

Odnośnik do komentarza

Nie mam pomysłu na to V w tytule.

 

VS było zbyt oklepane, że nie użyli go w tytule?

A może to jest znaczek alternatywy z logiki - że niby tylko jeden z nich może przetrwać?

 

Albo po prostu studio uznało, że tytuł roboczy Batman vs Superman stał się tak popularny, że należy go wykorzystać, ALE równocześnie nie chcieli stawiać kontry pomiędzy bohaterami, bo mogłoby to zmylić widzów (wiadomo, że nawet jeśli ci dwaj herosi będą klepać się po ryjach, to na koniec filmu i tak się sprzymierzą).

 

Dziwne i tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...