Skocz do zawartości

Killzone: Mercenary


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

nowe mapki obadane - twórcy wybrali ich wersje z K2 i na ekranie vity prezentuja sie niemal tak samo jak w tamtej grze. Przy okazji zagrałem jeden z lepszych meczy w deatchmatchu w K;M odkąd pamiętam...no może były lepsze ale ten był mega klimatyczny....po 2min rozgrywki wywaliło wszystkich i zostałęm tylko ja plus dwóch kolesi którzy sadzac po nickach albo byli bracmi albo grali razem w jakims klaniku. Ewidetnie przez impreze sie komunikowali ze soba i zaczeli polowanie na mnie. Czajana jak w jakims mgs sie zrobila, nie pamitam kiedy gralem tak skoncetrowany...pocislem ich rowno i pokazalem miejsce w szeregu :)

Odnośnik do komentarza

Warto brać dla singla?

singiel taki jak w kazdym killzone'ie czyli bez szalu. Przechodzisz i zapominasz - choc sa kontrakty i dosc duze replayality to jak nie celujesz w platyne to watpie ze wrocisz do niego. No i mozna go skonczyc bez problemu w 4-5h. Gra tylko i wylacznie dla multi, ktore jest kapitalne i jako banchmark co mozna wyciagnac z tej konsolki.

 

Zreszta zobacz sobie srednia na metarctic - ponizej 80% bo recenzenci glownie testowali singla bo multi wtedy nie dzialalo, ocena wg mnie jak najbardziej sprawiedliwa. Ocena uzytkonikow to juz ponad 90% - oni juz ograli ten tytul z multi

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

LOL będzie mozna jednak zbierac trofea z botami. Patch dostepny od jutra (albo dzis bo w linku pisze dziś a w tytule artykułu, że jutro):

 

http://blog.eu.playstation.com/2014/04/15/killzone-mercenary-botzone-launches-ps-vita-today/

 

PS: nie będzie za darmo:

 

"The title update will be available for download from tomorrow. The “Botzone Soldier Training Pack” will be available for purchase from PlayStation Store on the same day (priced €2.49), and will be required in order to unlock the in-game Botzone menu."

Odnośnik do komentarza

ojj szkoda, pewnie z multi online uciekna nobki, ktorzy lamili ale grali byle nabic trofea

 

do mnie to dalej jedno z najlepszych multi w jakie gralem w fps od baaaaardzo dawna - kapitalnie spasowala mi ta mechanika starc 4vs4 i do tego mapki sa po prostu swietne, kocham multi tej gry po prostu

Odnośnik do komentarza

10zł to nie majatek, ja nawet nie rozwazam kupna bo nie lubie gry z botami. Mimo wszystko mozliwosc nabijania trofeow w tym trybie uwazam za zla decyzje - ucieknie jakis procent graczy w online, ktorzy grali tylko po to by miec platyne

Czy ja wiem... na pewno troche liczba ludzi spadnie ale Ci co grali dla pucharków i tak po forach szukali ustawek. Z botami mozna pograc na szybko jak sie jest daleko od neta (a Vita to w sumie przenośny sprzęt więc nie zawsze człowiek ma wi-fi w okolicy). Kto bedzie chciał grac online to zagra. Kto walczy o trofea to i tak nie ma z niego pożytku na sieci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja od czasu zakupu ffx/x-2 i football managera nie odpalalem multi w killzone, od paru tygodni sie przymierzam i przymierzam ale jakos slabo mi idzie, szal troche upadl, swego czasu dosc sporo ludzi z forumka gralo po sieci w ten tytul, teraz juz gorzej - przynajmniej patrzac na moja friendliste

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...