Skocz do zawartości

Killzone: Mercenary


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

kto się wahał to niech kupuje - od dzis przez dwa dni killzone w promocji swiatecznej na ps store za niecale 80zl

 

Dla mnie , to i tak za drogo . Gierki na przenośki powinny kosztować ok.50 zł. na starcie ! Do tej pory gry jakie kupiłem na Vite , to Rayman L. (promocja świąteczna) , LBP (też jakaś promocja za 29 zł.) i Wipeout (chyba ok.60 zł. używka ) , reszta z plusa . To mi się podoba , ale gdybym miał za to wszystko płacić jak na premierach , to straszna lipa ! Nie oszukujmy się , konsole przenośne , to tylko namiastka grania na stacjonarnych.......

Odnośnik do komentarza

Chcieliście promo, macie promo ;). Za 80 zł jest (70 dla Plusowiczów) w promocji aktualnie.

 

e: waaaaah, slowpoke.jpg. Ficuś mnie o cały dzień wyprzedził prawie, ledwo zdążyłem w sumie z tym postem :P. Nevermind!

Edytowane przez raven_raven
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ja musze wrocic do multi...ale caly czas cos mnie odciaga...pierw byl tearaway, potem kupilem w promocji legends i jeszcze go nie skonczylem, a jeszcze na cardridgu dragons crown gdzie mam dopiero 14h gry, a na ps3 gta5 jeszcze nie skonczone....ale wroce na bank - dzieki promocji pewnie sporo nowych bedzie na serwerach wiec sobie ratio podniose no i po nowym roku zapowiedziane bezplatnie dwie mapki z k2.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam.
Wczoraj zakupiłem Vitę z 3g w zestawie z invizimals i motorstorm rc i dokupiłem od razu do niej Killzone Najemnik i większą kartę pamięci. Mam problem z Killzonem. Gdy chcę wejść w Tryb wieloosobowy wyskakuje następujący komunikat (ten sam mam po włączeniu killzona): Należy zaktualizować oprogramowanie systemu. (mam dwie opcje) Aktualizuj oprogramowanie systemu lub anuluj. Jak dam anuluj cofnie mnie do głównego menu, a jak Aktualizuj oprogramowanie systemu i dam Aktualizuj przez sieć wifi wyskakuje komunikat: Najnowsza wersja oprogramowania już zainstalowana (C3-12049-6). Przez co nie mogę grać w multiplayer.

Ma ktoś jakieś sugestie co robić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...