Skocz do zawartości

Animal Crossing


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie beetle z palm są po powyżej 7500 ale ustaw sobie ustawę na bogate miasto bo tylko wtedy ściągniesz max kasy. Następnego dnia jak wszystko zostanie zrobione płyń na wyspę i ale (między 19-23) i w półgodziny masz portfel ja chatkę łącznie nie co ponad 7.5mln spłaciłem może w 14 dni. Ryby można łapac ale szkoda czasu respawn robali>>>>>> 1 rekin także to nie ma sensu ewentualnie do muzeum tak reszta jak masz za mało o 10k możesz się pokusić o rekina inaczej tylko chrząszcze wszystkie Cyclomantus, Golden stag Beetle, Goliath Beetle, Horned Hercules   ...etc 

PS. Ja teraz nie mogę się doczekać śniegu ostatni robaczek który toczy kule śnieżne i mam złotą siatkę na muchy :) 1 raz w serii jak zacząłem grac co pkazuje jak łatwo tu jest ogarnąć wszystko na Wii brakują mi 3 w tym hercules scorpion i jakiś tam jeszcze a na GCN Bandon/ Banded dragonfly który jest grrr 

 

PS. Do wszystkich fanów AC !!!!!Kiedy wypada Harvest festiwal tu zdaje się że właśnie 25 jeśli dobrze pamiętam z poprzednich części o 15  ktoś wie??

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Dobra chłopaki, weźmie mi wytłumaczcie jedną kwestię związaną z rzepą, Kupiłem wczoraj po 99 co nie. I teraz tak:

 

Dzisiaj rano mogłem sprzedać za 125, a po południu za 79. Zgłupiałem jeżeli chodzi o to, od której wartości mam śledzić pattern. Od ceny kupna? Czy od pierwszej ceny w sklepie? Bo nie wiem, czy patrzeć na to  w ten sposób 99-125-79, czy może tak 125-79?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

-wprowadzasz się do miasta

-stajesz się burmistrzem

-spłacasz dom

-kupujesz meble do domu

-spłacasz większy dom

-kupujesz więcej mebli do domu

-spłacasz jeszcze większy dom

-łowisz ryby

-wykopujesz skamieliny

-uzupełniasz kolekcję wyżej wymienionych w muzeum

-kupujesz czapki

-kupujesz koszulki

-sprzedajesz rzepę po jak najkorzystniejszej cenie

-planujesz nowe inwestycje w mieście

 

polecam. wciąga jak poje.bane.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Kupujesz tanio w niedzielę do godziny 12:00, po czym przez kolejne 7 dni śledzisz spadki i wzrosty cen rzepy i sprzedajesz po najkorzystniejszej cenie, aby zarobić jak najwięcej hajsu, za który kupujesz nowe rzeczy, planujesz nowe inwestycje itd.

 

W multi ani razu nie grałem jeszcze.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja z rzepy nie korzystam ale tez ostatnio nie grałem za dużo ot tak co jakiś czas wpadałem. Multi nie różni się specjalnie po za tym że w New Leaf są minigry ale one są na wyspie no i Club Tortimer + ex przedmioty nie do zdobycia normalnie. Animal Crossing wciąga ale trzeba lubić takie gry bo znam człowieka którego odrzuciło aż za dobrze :confused: 

PS. Siatkę dostane gdzieś w czerwcu dopiero już wiem kto ja daje:( heh w 5 miesięcy złapałem wszystkie robaki a i tak musze czekać kolejne 6 by dostać upragniony sprzęt.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Chce ktoś Cherry? Hannah.png

 

To mój ulubiony zwierzak, ale nie grałem kilka dni i postanowiła się wyprowadzić, a szkoda. Wieczorem moglibyście ją zabrać.

 

Btw, mój AC jest opóźniony, dzisiaj dostałem Indyka od Nintendo.

 

 

Jeżeli ktoś gra w Bingo u Bałwana, to dzisiejszy numer u mnie: 39.

 

Dodatkowo: Na poczcie można odebrać White Police Cap, jako prezent z internetu. Polecam sprawdzać co dwa tygodnie, bo mniej więcej w takich odstępach można dostać nowe mebelki/ciuchy.

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Mieszkańcami nie da się wymieniać nawet jak by ktoś był chętny to na ich wprowadzenie do siebie nie ma się żadnego wpływu. Jedyna część gdzie można było tym odrobine manipulować choć nie wiem na ile ale podobno się dało to City Folk jak jechało się do miasta warto było z napotkanymi tam zwierzakami rozmawiać ale to tylko kilka % szans więcej na to że się do ciebie wprowadzi. Jedynie możemy starać się by ich nie utracić poprzez 3 krotne zagadanie każdego dnia i wykonanie przysług ale to do obrazków. Choć według mnie jest ich tylu i niektóre są tak zaj$%^ że zwyczajnie trzymanie niektórych nie ma sensu :P MI wyprowadziły się od 14 czerwca czyli od premiery 4 zwierzaki chyba wiec nie dużo. Jedynie skusił bym się a owoce np. cherry i orange bo mi brakują ma ktoś na sprzedaż choć po 3-4 sztuki z każdego? Kupię chętnie nawet za 20k za wszystkie nie za sztukę ;)

Odnośnik do komentarza

To jednak zmienili :D Znowu dowiaduje się czegoś nowego o grze którą mam ... już 6 miesięcy :)

Taki cwaniaczek ze mnie z AC a rybkę o nazwie Gar pominąłem latem :confused: Jak ja je łowie został mi on i Loach a i tak na wędkę pewnie poczekam do listopada minimum bo daje ją pewnie ktoś kto daje tez siatkę ale eh. Na to drugie mam czekania do czerwca mimo że robaki już złowiłem. Co mi tam i tak potem zostanie łowienie dla nabijania kasy i ilości złowionych robali /rybek dla badge:) 

 

 

EDIT: Jestem trochę zniesmaczony gra mi pęka za szybko zostały mi 4 owoce morza do złapania i te dwie proste rybki i co potem tego jest tak mało a gra tak wymiata i prosi się o DLC jakies konkretne płatne nawet cos co ja rozbuduje na kolejne choćby te 30 godzin. Zostaje mi 4 seafood 2 rybki obrazy, rzeźby, perfect town, happy home academy i katalog i koniec gry :( Koniec bliski ale mi mało N rób porządne dlc bo pogryzę:) Niby katalog to długa sprawa ale psss co to jest codzienne pójście do sklepu i wykupienie wszystkiego aaa i 100 baniek do uzbierania ale na to na razie nie mam ochoty choć trzeba to od stycznia pocisnąć tak do ...sierpnia co 2 dzień.

 mała ta gra jest a długa czasem zabawy. Za mało mi trochę gdyby tych rybek było 120 i robaczków choć te drugie w tej odsłonie jakoś tak za szybko poszły za prosto no może z tarantulą miałem farta ale 72 przy 64 z poprzedniej odsłony to raptem 8 nowych + zmiany  po cichu liczyłem na 100 minimum. Nie zmienia to faktu ze gra jest świetna i to jest najlepsza odsłona Animal Crossing jak dotąd.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Ja też uwazam ze za malo do roboty. Najpierw to lowilem, zbieralem kase, chcialem odblokowac sklepy i wyspe. Ale ostatnie 2 tygodnie to tylko odpalam zeby wykopać skamieliny i zobaczyc asortyment sklepów. I wyłączam.

 

Mogli by dac wiecej opcji np nieco wlasnych upraw rolniczych. A nie tylko kwiaty i pare drzew.

Byl wielki potencjał zeby dac wiecej różnorodnych aktywnosci

 

 

Btw zeby pojawialy sie domy do zwiedzania trzeba uYc street pass czy mozna online sie spiknac?

Chcial by ktos?

 

Ja w domu mam pierdzielnik. Wszystko zawalone gratami. Ale dziś kupilem drugie piętro

 

Btw kupilem magnetofon ale nie mam muzyki. Skąd ją brać?

 

I czy da sie powiększyć szafe? Ma kilka szaf w pokoju ale wszystkie mają to samo wnętrze. 3x6x10 slotow. Większość mam zapchana

Odnośnik do komentarza

Muzyka jest od K.K. ten pojawia się z nuta w sobotę od 20-24 ale można tez kupić w sklepie. K.K. jest w Club lol dopiero. Co do ilości zajęć to ja bym chciał więcej robali bo naprawdę za łatwe to było :( ale tez przydało by się jakieś urozmaicenie i inne formy rozrywki tyle że N milczy na temat jakiegoś płatnego dlc niestety. Przez prawie cały październik listopad nie grałem a kiedy zacząłem w grudniu nie dawno to patrzę do encyklopedii a tam prawie koniec. Fakt na niektóre robaki sam się czaiłem bo wiedziałem już z poprzednich odsłon jak występują ale jednak 8 nowych + zmiany to mało nie co. Jedno co jest naprawdę super to to ze dostaliśmy 500 nowych mebli to jak wcisnąć całe Doubutsu no Mori z N64. Tylko tego jakos mało zostanie mi Red a za nim nie przepadam i rzadko dość wpada do tego nieszczęsne T&T Emporium którego nijak wiem jak się dorobić bo mnie gracie wiecznie gani :confused: mierny ze mnie stylista hihi. na pewno mam niedosyt bo gra jest łatwiejsza od City Folk i Population Growing w tym drugim nie mam pomysłu jak złapać Banded dragonfly :confused: trudny jak cholera wiecznie mi ucieka. Co do szaf to niestety jest tak jak na Wii tzn można mieć ich w cholere ale ta sama zawartość na każdym piętrze. Nawet dobre takie rozwiązanie bo nie trzeba latać po domku i szukać 1 itemu bo zapomniałem gdzie go wsadziłem a i tak rzadkie przedmioty wystawiam do pokoju dla lansu :)

PS> Chyba jestem niezdrowy gra jest stosunkowo młoda a ja już mam 290 godzin zabawy :) A to dopiero 6 miesięcy. W AC LttC mam 810 po 4 latach zabawy. Tak dla porównania. 

PS2: Jako że jakiś czas temu stworzyłem 2 postać by lepiej wykorzystywać przedmioty (dziewczynę) tak teraz po kilku tygodniach kiedy odebrałem pocztę opłaciło mi się to :D dostałem listownie perfect orange . 

PS: Chyba jestem sam na placu boju ale nie ważne dla wszystkich zainteresowanych choć pewnie wielu zna to z jakiś pomocy internetowych, ale napiszę i tak więc są bonusy za Perfect Town i to bardzo fajne. Nie będę spoilował więc ich nie wymienię ale powiem że warto postarać się o tę notę. 

PS: No tak nie wiedza jest straszna ... a dlaczego tak pisze bo nie kupowałem wejściówki do Clubu Tortimera i co? A no właśnie można grać online z przyjaciółmi i losowo z netu to 2 mnie cieszy bo nie bardzo mam z kim grać w AC ( brat nie cierpi i na pewno nie kupi) więc teraz tylko trzepać medale i wio na zakupy również w clubie.  :D 

PS: Bardzo ciekawy sposób na odblokowanie Resseti Center jest heh nie wpadł bym na to .

 

PS> Pochwale się mianowicie w ACNL zostaje mi z ważniejszych rzeczy do zrobienia tylko HHA maksymalna pkt, katalog. Perfect wykonany został mi tydzień, wędka w drodze w listopadzie będę miał (gar jest tą rybą przeszkodą która jest w czerwcu a w maju ostatni turniej więc :/) Łowiłem na ślepo zawsze bez pomocy, siatka wpadnie przy najbliższym turnieju już mam wszystkie robaki, 2 owoce morza zostały niestety nie wiem które pewnie jakieś wiosenne (chyba). A co do ryb to tylko Loach i Gar mi zostały wiec 1 już za moment a Gara w czerwcu dopiero złowię.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

najwięcej kasy bezsprzecznie dostaje sie na wyspie za robaki, często ponad 70.000 za jedną wizyte i worek sprzedanych robali (lub wielkich ryb, najlepiej rekinów)

 

zanim wyspa będzie dostępna to ja chyba trzebałem kase dosyć wolno, chociaż napewno na początkowym etapie warto walić łopatą w kamień można zdobyć pare tysiaków

 

oprocz tego poprostu sprzedawałem wszystko co znalazłem (oprócz pierwszej sztuki którą oddawałem do muzeum - warto bo mozna potem kupić lepszą wędkę i inne lepsze przediomty)

 

po odblokowaniu wyspy to kasa leci jak szalona o ile codziennie się tam zagląda

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O widzisz Yano, dzieki za podpowiedz. Nie wiem czemu myslalem ze kamienie to jakims mlotkiem bedzie sie rozwalac i lopata nie probowalem. Pierwsze sztuki zawsze oddaje do muzeum o to w sumie taka gra o zbieraniu (poza oczywiscie rozwijaniem miasta i swojego domu), nie wiedzialem ze mozna potem lepsze narzedzia kupowac jak sie wspiera muzeum. Na chwile obecna zbieram co znajde, lapie owady i muszelki. Wykopalem jaki Pitfall seed i na razie tego nie sprzedalem. Powoli ucze sie co tam mozna porobic. Nie chce za bardzo szukac na necie bo troche to w przypadku takiej gry odbiera przyjemnosci.

Odnośnik do komentarza

co do walenia w kamień łopatą to można walić kilka razy pod rząd jeśli się to robi szybko, za każde walnięcie dostaje się większą monete, tylko że zarazem postać się cofa i wychodzi poza zasięg łopaty, żeby temu zapobiec wykop dziure 2 kratki od kamienia i sam wejdź w 1 kratke między kamieniem i dziurą, w ten sposob możesz uderzyć kamien kilka razy bez oddalania się przy uderzeniu i dostać wszystkie monety jakie są w kamieniu (oczywiście musi to być odpowiedni kamień a codziennie inny losowo ma w sobie monety, wiec przed pierwszym uderzeniem trzeba wykopać dziure na wszelki wypadek jak już wypadnie moneta trzeba nawalać łopatą jak najszybciej zeby wypadło kilka kolejnych)

Odnośnik do komentarza

a co dopiero powiedzieć jak się nie grało pare miesięcy i odpala się gre a wszystkie postacie "oo kurfa dawno cie nie widziałem, myślałem że umarłeś"

nie mówiac już o tym że po tak długim czasie całe miasto jest zarośnięte chwastami i biega masa cyganów

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...