Skocz do zawartości

Animal Crossing


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, znów mam parę pytań i wątpliwości.

 

1. Oddaję do muzeum nowe ryby, ale skamielin nie, bo za to jest trochę kasy (1-2 skamieliny w plecaku + reszta rybek) to jakieś 8-13k co jak narazie dla mnie sporo. Dobrze robię?

2. Oddałem już jakieś 35 ryb do muzeum, a nadal nie miałem możliwości kupna lepszej wędki.

3. Jak wybudować garden shop i zacząć sadzić roślinki? Nie ma go na liście miejskich inwestycji. Co trzeba najpierw postawić aby się pojawił.

4. Skąd macie tyle kasy? Tak jak napisałem wcześniej, u mnie 1 plecak to 8-13k.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Drop box opróżnia się koło Kapp'n taka jak wkłada nie można swoich narzędzi brać na wyspę. Mi na wyspie w 40 minut udało się złowić łup o wartości 420k :D 

PS: Wie ktoś co się stanie jak wszystkich mieszkańców stracimy tzn. jak jest ich 300 to każdy się wyprowadzi co wówczas nastąpi?

Edytowane przez Xord
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy to w ogóle jest możliwe? Pamiętam jak grałem jeszcze na wii w city folk i nie wchodziłem do gry z kilka miesiącach to zwierzątka jeszcze były potem znowu chyba z kilka miesięcy przerwy i nadal były.

 

Tak jak pisałeś wyjąłem morskie znaleziska ze skrzynki przy moście i wpadło około 60k. dzisiaj znowu popłynę i może jakieś rzadkie okazy się trafią. Jedyne co mnie denerwuje, że tej durnej piosenki na łódce nie da się przewinąć :dog:

Aha i dostałem jakąś rybną odznakę za zapełnienie ponad 50% encyklopedii ryb. Było napisane, że mogę złapać jakieś nowe dzięki temu, ale jak dotychczas nic nowego się nie trafiło. Nie wiem czy inwestować w dom czy w budynki miejskie. Dużo ich jest do wybudowania? Na razie mam niewiele, ale odblokowała mi się

wieża Eiffla za 700k

po wybudowaniu fontanny.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Można tę piosenkę pominąć wciskając kilka razy B tylko nie warto one wnoszą nie co klimatu jak dla mnie. Ustaw sobie ordynacje na bell boom i będziesz kosił na owadach z wyspy ... 420k nawet ale wszystko w sklepach podrożeje a i ceny sprzedaży będą wyższe. Sporo jest tych ozdób jeszcze za perfekcyjne miasto się dostaję ciekawą nagrodę tego jest trochę ale do najwyższej noty potrzeba jakoś 10 w mieście

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Jak zauwazylem jest to o urządzaniu mieszkan przecież ten element jest stalym w grze i trochę szkoda potencjalu serii na drazenie istaniejacych elementow. Mogli dodac nowe mini gry na wyspe, wydarzenia w końcu to nie NDS czy Wii jest sieciowo lepiej niż na NC24. Jako fan serii jestem zawiedziony. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak powyzej mona ustawić by sklepy były dluzej otwrte. Po 22 w czerwcu czas na tarantule ;) 

Szkoda ze nie ma DLC. Chciałbym zobaczyć kiedy jeszcze raz Sports Fair ale z większym udzialem gracza niż tylko z poziomu widza jak było na GCN. Ogolnie to kusi mnie Doubutsu no Mori 64 ale w wersji VC które to jednak nigdy nie ujrzy swiatla z prostego powodu wer. GCN jest jej ulepszona odslona.

Ktos pisze się na granie w weekend?

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Co do procy:

"That appears as a purchasable item after you get your first shop upgrade from Nookling Junction to T&T Mart. It is random when it appears though."

 

Co do garden shop:

"To unlock the garden center, the total number of times you have done any of the following actions must be at least 30: pulled weeds, watered flowers, planted trees or flowers. If you don't have a watering can and haven't earned 100% approval rating (see the starting the game guide for information about increasing your approval rating), talk to Isabelle at her front desk in the town hall and ask for advice. If you do all of the things she asks, she will eventually give you a watering can. You can also get a fishing rod or bug net if you keep asking her for advice."

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...